Всі в Празі, а я в Парижі! + Діснейленд!

18.07, 25.07, 28.07, 01.08, 04.08, 08.08, 11.08, 18.08, 24.08, 05.09, 13.09, 20.09, 22.09, 30.09, 07.10, 10.10, 13.10, 17.10, 20.10, 31.10, 07.11, 14.11, 21.11, 12.12, 20.12, 03.01, 12.02, 05.03, 20.03, 27.03, 03.04, 10.04, 24.04, 01.05, 04.05, 21.05, 29.05, 05.06, 12.06, 20.06, 27.06, 04.07, 17.07, 25.07, 31.07, 01.08, 08.08, 14.08, 21.08, 28.08, 05.09, 18.09, 10.10, 30.10, 14.11, 11.12, 18.12

Подарунок для кожного - турпакет 100Є!
(який можна використати на екскурсії в турі!)

День 1.

Львів - Краків

Безкоштовні трансфери залізничний вокзал – "Термінал А". Відправлення в тур з комплексу "Термінал А". Переїзд до Польщі, у вільний час:

Пива багато не буває

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
Знайомство з історією пивоваріння, а також можливість скуштувати його! А закріпити почуті розповіді, нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях!

Магічний Краків

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Місто древніх легенд і переказів, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Про красу стародавнього Кракова, про музейні скарби Вавельського замку, про дракона Смока відомо стільки легенд, що вже важко відрізнити правду від вигадки. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь – чакрам, один з семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: "Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в Кракові!".

Казімеж – дві культури, дві релігії

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Колись Казімеж був окремим містом, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Казімеж сьогодні – це район Кракова, але зі своєю, особливою атмосферою...
Переїзд, ночівля в готелі.
День 1 - Львів - Краків
День 1 - Львів - Краків
День 1 - Львів - Краків
День 1 - Львів - Краків
День 2.

Прага - Замок Чеський Штейнберг

Сніданок. Рекомендуємо:

Прогулянка на кораблику по Влтаві

(Дорослий: 30євро / Діти: 26євро)
Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода… Ось вони незабутні миті в житті…
Прогулянка на кораблику по Влтаві

Замок Чеський Штейнберг

(Дорослий: 26євро / Діти: 26євро + вх. квиток)
Замок був заснований в XIII столітті предками сучасних Штернбергів і названий згідно геральдичного знаку роду – Золотої зірки. Ми побачимо репрезентативні покої замку, наповнені родовими колекціями Штернбергів.

Таємниці королів

(Дорослий: 23євро / Діти: 16євро)
Під час екскурсії ми дізнаємось про життя королів і придворних, про явірцеві інтриги і змови, злочинах і покараннях, які здійснювались із світлих помислів – в ім’я віри і держави. Все починається від Страговського монастиря. Далі нас чекають скардиПразької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергський палац і зміна караулу в Празькому дворі.
Таємниці королів - Градчани

Прага – місто легенд

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Прага вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Вацлавська площа, Карлова вулиця... Всього й не перелічити! Всі ці краси ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, хватить мріяти, пора все це побачити своїми очима...

Тіні старого міста

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Пропонуємо забути на цей вечір історичні дати і факти і повністю зануритись у казкову Прагу. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним.
Нічний переїзд в Париж.
День 2 - Прага - Замок Чеський Штейнберг
День 2 - Прага - Замок Чеський Штейнберг
День 2 - Прага - Замок Чеський Штейнберг
День 2 - Прага - Замок Чеський Штейнберг
День 3.

Париж - Фрагонар - Мулен Руж - Монмартр - Ейфелева вежа

Прибуття в Париж. Рекомендуємо (пересування на громадському транспорті).

Перше побачення з Парижем

(Дорослий: 26євро / Діти: 18євро)
Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, – все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо ... Місто повсюди розвішує сигнальні прапорці чужих спогадів, скороминущість пізнавання і мерехтіння почуттів... Продовжимо наше знайомство з Парижем в світі ароматів музею Fragonard. Французські парфуми – елітні і вишукані. І напевне, немає в світі такої жінки, яка б не мріяла мати хоча б одні. 

Кабаре Мулен Руж

(Дорослий: 118євро / Діти: 118євро)
Барвисті костюми, яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан, атмосфера свята і веселощів...

Вогні нічного Парижа

(Дорослий: 26євро / Діти: 18євро)
З настанням сутінків Париж перетворюється на найромантичніше місце на землі, зігріте відблисками мільйонів вогників! У нічному освітленні ще величніше виглядають Тріумфальна Арка, міст Мірабо, Марсове поле, Єлисейські поля! Ми також відвідаємо площу Трокадеро, з якої відкривається панорамний вид на Париж і Ейфелеву вежу! Щогодини, протягом десяти хвилин, Ейфелева вежа вдягається у єдину в світі сукню, зіткану з тисячі зірок...
Вечірня програма Вогні нічного Парижа

Легендарний Монмартр

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Один із наймальовничіших і милих районів Парижа - мекка богемного світу. Від вулички під назвою "район червоних ліхтарів" ми пройдемося по місцях, де знаходилися майстерні знаменитих художників і їх улюблені ресторани, почуємо історію "Фіалки Монмартра", побачимо білосніжну базиліку Сакре-Кер... Тут в кожній вивісці, в кожній репродукції оживає легенда Монмартра...
Легендарний Монмартр

Майданчик Монпарнас

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту, відвідавши оглядовий майданчик Монпарнас.

Круїз таємничою Сеною

(вх. квиток)
Побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу...
Ночівля в готелі.
День 3 - Париж - Фрагонар - Мулен Руж - Монмартр - Ейфелева вежа
День 3 - Париж - Фрагонар - Мулен Руж - Монмартр - Ейфелева вежа
День 3 - Париж - Фрагонар - Мулен Руж - Монмартр - Ейфелева вежа
День 3 - Париж - Фрагонар - Мулен Руж - Монмартр - Ейфелева вежа
День 4.

Париж - Версаль - Лувр - Діснейленд - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)

Сніданок. Вільний час в Парижі. Рекомендуємо відвідати:

Банти і діаманти

(Дорослий: 30євро / Діти: 30євро)
Королівський Версаль - символ шику, могутності і багатства країни - столиця Франції протягом 107 років ... найбільший палац Європи ... примха молодого Короля Сонця ... а можливо - тонко продумана політика? Сади Версаля з їх скульптурами, фонтанами, каскадами і гротами - розкішна арена блискучих придворних торжеств!

Лувр – енциклопедія століть

(Дорослий: 26євро / Діти: 26євро)
Розкішний імператорський палац, найвідоміший і найбільший музей, де заховані всі скарби світу. Або майже все...
Лувр- енциклопедія століть

Діснейленд - країна вічних канікул

(Дорослий: 23євро / Діти: 23євро)
Чарівний світ дитячих фантазій, який перетворюється на реальність ... Тут гуляють герої Уолта Діснея і відбуваються барвисті паради, тут можна побачити дракона в Замку Сплячої красуні, погуляти по острову Робінзона Крузо або разом з Алісою поблукати Задзеркаллям ... Дональд Дак, мишеня Міккі-Маус, пірати Карибського моря, замки з привидами, каруселі, космічні гірки - це лише частина атракціонів, які нас чекають ...
Діснейленд

Магічне сердце Парижу

(Дорослий: 21євро / Діти: 18євро)
Самі відомі місця Парижу – Собор Паризької Богоматері і Латинський квартал. Захоплююча подорож розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Закінчимо нашу екскурсію на площі всіх закоханих, можна сказати головній площі відомого Латинського кварталу!
Нічний переїзд в Відень.
День 4 - Париж - Версаль - Лувр - Діснейленд - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)
День 4 - Париж - Версаль - Лувр - Діснейленд - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)
День 4 - Париж - Версаль - Лувр - Діснейленд - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)
День 4 - Париж - Версаль - Лувр - Діснейленд - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)
День 5.

Відень - Віденський ліс - Баден - Палац Бельведер - Шенбрунн

Прибуття у Відень. У вільний час рекомендуємо:

Казки віденського лісу

(Дорослий: 36євро / Діти: 26євро)
Під час екскурсії ми відвідаємо Абатство Святого Хреста, заснованого монахами в 12 столітті. Потім зупинимося біля середньовічного замку Ліхтенштейн, а ще – обов'язково відвідаємо милий і романтичний Баден, сповнений ідилії і чарівності, розташований всього в 26 км від Відня – близько і в той же час досить далеко, щоб дозволити відпочити від суєти і шуму великого міста. Здається, що час тут призупинив свій біг, щоб не турбувати спокій людини і дати йому можливість поринути у мрійливі роздуми...

Відень – столиця Габсбургів

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне… його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень своєю величчю та розкішшю, своєю чарівністю та теплотою... Під час пішохідної екскурсії ми побачимо: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончену Альбертіну!

Блиск і занепад Великої Імперії

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро + вх. квиток)
Відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників...Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут – в Скарбниці!
Блиск і занепад Великої Імперії

Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро + вх. квиток)
Вже більше 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах!
Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів
Ночівля в готелі.
День 5 - Відень - Віденський ліс - Баден - Палац Бельведер - Шенбрунн
День 5 - Відень - Віденський ліс - Баден - Палац Бельведер - Шенбрунн
День 5 - Відень - Віденський ліс - Баден - Палац Бельведер - Шенбрунн
День 5 - Відень - Віденський ліс - Баден - Палац Бельведер - Шенбрунн
День 6.

Відень - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Для всіх бажаючих рекомендуємо:

Величний Відень

(Дорослий: 26євро / Діти: 18євро)
Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва – все це Відень, неповторний і прекрасний! "Це моя воля!" – цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку – химерний будинок Хундертвасера! А на завершення екскурсії – "нанесемо візит" принцу Євгенію Савойському і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
Величний Відень
Повернення в Україну(через Польщу). Прибуття до Львова в комплекс Терминал «А» орієнтовно в ~ 23:00. Вільний час. Для туристів, які вирушають на Львівський залізниці вокзал - трансфер з Комплексу Терминал «А» в 23.38
Подарунок для кожного - турпакет 100!
(який можна використати на екскурсії в турі!)
 
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• подарунок для кожного - турпакет 100євро! (який можна використати на екскурсії в турі!)
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі з сніданком
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
Додатково оплачується:
• факультативні екскурсії, рекомендовані програми
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• city tax (міський податок)
• послуги банку – 25 грн (якщо подача в Берегово)
• Консульський збір + Візовий Центр = 35євро + 25євро
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
18.07 (04:00) - 23.07.20 203 євро 196 євро тут
25.07 (04:00) - 30.07.20 173 євро 160 євро тут
28.07 (02:00) - 02.08.20 203 євро 196 євро тут
01.08 (04:00) - 06.08.20 203 євро 196 євро тут
04.08 (09:30) - 09.08.20 203 євро 196 євро тут
08.08 (06:00) - 13.08.20 203 євро 196 євро тут
11.08 (06:00) - 16.08.20 203 євро 196 євро тут
18.08 (07:30) - 23.08.20 203 євро 196 євро тут
24.08 (04:00) - 29.08.20 203 євро 196 євро тут
05.09 (02:00) - 10.09.20 203 євро 196 євро тут
13.09 (06:00) - 18.09.20 203 євро 196 євро тут
20.09 (02:00) - 25.09.20 203 євро 196 євро тут
22.09 (00:30) - 27.09.20 203 євро 196 євро тут
30.09 (02:00) - 05.10.20 203 євро 196 євро тут
07.10 (06:00) - 12.10.20 203 євро 196 євро тут
10.10 (04:00) - 15.10.20 173 євро 160 євро тут
13.10 (04:00) - 18.10.20 173 євро 160 євро тут
17.10 (06:00) - 22.10.20 173 євро 160 євро тут
20.10 (02:00) - 25.10.20 173 євро 160 євро тут
31.10 (00:30) - 05.11.20 203 євро 196 євро тут
07.11 (02:00) - 12.11.20 173 євро 160 євро тут
14.11 (04:00) - 19.11.20 173 євро 160 євро тут
21.11 (06:00) - 26.11.20 173 євро 160 євро тут
12.12 (07:30) - 17.12.20 173 євро 160 євро тут
20.12 (04:00) - 25.12.20 173 євро 160 євро тут
03.01 (04:00) - 08.01.21 173 євро 160 євро тут
12.02 (04:00) - 17.02.21 173 євро 160 євро тут
05.03 (04:00) - 10.03.21 173 євро 160 євро тут
20.03 (04:00) - 25.03.21 173 євро 160 євро тут
27.03 (06:00) - 01.04.21 203 євро 196 євро тут
03.04 (07:30) - 08.04.21 173 євро 160 євро тут
10.04 (06:00) - 15.04.21 173 євро 160 євро тут
24.04 (03:30) - 29.04.21 173 євро 160 євро тут
01.05 (07:30) - 06.05.21 206 євро 196 євро тут
04.05 (02:00) - 09.05.21 206 євро 196 євро тут
21.05 (04:00) - 26.05.21 203 євро 196 євро тут
29.05 (02:00) - 03.06.21 173 євро 160 євро тут
05.06 (06:00) - 10.06.21 173 євро 160 євро тут
12.06 (06:00) - 17.06.21 173 євро 160 євро тут
20.06 (07:30) - 25.06.21 173 євро 160 євро тут
27.06 (02:00) - 02.07.21 173 євро 160 євро тут
04.07 (07:30) - 09.07.21 173 євро 160 євро тут
17.07 (02:00) - 22.07.21 173 євро 160 євро тут
25.07 (06:00) - 30.07.21 173 євро 160 євро тут
31.07 (04:00) - 05.08.21 173 євро 160 євро тут
01.08 (03:30) - 06.08.21 173 євро 160 євро тут
08.08 (06:00) - 13.08.21 173 євро 160 євро тут
14.08 (06:00) - 19.08.21 173 євро 160 євро тут
21.08 (06:00) - 26.08.21 173 євро 160 євро тут
28.08 (07:30) - 02.09.21 173 євро 160 євро тут
05.09 (02:00) - 10.09.21 173 євро 160 євро тут
18.09 (06:00) - 23.09.21 173 євро 160 євро тут
10.10 (07:30) - 15.10.21 173 євро 160 євро тут
30.10 (07:30) - 04.11.21 173 євро 160 євро тут
14.11 (04:00) - 19.11.21 173 євро 160 євро тут
11.12 (06:00) - 16.12.21 173 євро 160 євро тут
18.12 (04:00) - 23.12.21 173 євро 160 євро тут
доплата
(за одномісне проживання)
100 євро
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.
Шо таке
Радіогід?
Що таке Радіогід