Шалений вікенд в Італії!Венеція, Верона, Падуя!

22.07, 24.07, 30.07, 08.08, 13.08, 18.08, 03.09, 11.09, 17.09, 30.09, 07.10, 15.10, 22.10, 05.11, 12.11, 19.11, 03.12, 12.12, 23.12, 03.01, 21.01, 13.02, 25.02, 06.03, 19.03, 25.03, 09.04, 23.04, 28.04, 04.05, 09.05, 21.05, 28.05, 03.06, 12.06, 25.06, 02.07, 09.07, 15.07, 29.07, 06.08, 19.08, 24.08, 10.09, 23.09, 08.10, 12.11, 25.11, 10.12, 16.12, 30.12

3 екскурсії у вартості туру
по Венеції, Вероні та Кракові!!!

• Виїзди: 08.02 K, 16.02 К, 18.02 К, 20,02 К - запрошуємо відвідати Венеціанський карнавал!!!

День 1.

Львів - Краків - Величка

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд до Кракова. Оглядова екскурсія.
Екскурсія

Королівський шлях

(входить у вартість туру)
Шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі - торгові ряди, де Ви можете придбати сувеніри на згадку про проведені тут хвилини...
У вільний час пропонуємо відвідати на вибір:

Серце Кракова – Казімеж

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Нас чекає прогулянка по Казімежу – сьогодні це один з районів Кракова, а в давнину - це було окреме містечко, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Під час екскурсії ми побачимо костел на Скелі, місце загибелі св. Станіслава – місце паломництва польських королів, костел св.Катерини, єврейський квартал, який оповитий цікавими історіями, і де присутня неповторна атмосфера.

Соляні Копальні Велічки

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро + вх. квиток)
Найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі дев'ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні витвори. Тут ми побачимо чарівні підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок...

Польський Акрополь Вавельський замок

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Розташований на високому березі Вісли, "Вавель" включає в себе королівський замок, кафедральний собор, і систему замкових укріплень. Вавель – той замок, в який хочеться йти, тому що велич, яка огортає його, притягує будь-якого, хто опиняється поруч. Він височить над містом, такий витончений і монументальний одночасно. А коли потрапляєш на територію замку, здається, що тут зібрана архітектура всіх країн і народів.

Ласощі польських королів

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
Ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод розповість таємницю пивоваріння, покаже де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороша вечеря з келишком пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий ...
Ласощі польських королів
Нічний переїзд в Венецію.
День 1 - Львів - Краків - Величка
День 1 - Львів - Краків - Величка
День 1 - Львів - Краків - Величка
День 1 - Львів - Краків - Величка
День 2.

Венеція

Переїзд в Королеву Адріатики – Венецію. Нас запрошує "красуня на воді", так кажуть про Венецію - найбільш витончене і таємниче місто Італії (26євро/21євро - громадський транспорт). Нас запрошує «красуня на воді», так кажуть про Венецію - найбільш витончене і таємниче місто Італії (26євро/21євро - громадський транспорт). Оглядова екскурсія.
Екскурсія

Заручена з морем – Венеція!

(входить у вартість туру)
Серце Венеції – площа Сан-Марко, мереживний палац Дожів, церква Сан-Марко, вузькі вулички, безліч містків і каналів, прекрасні собори і розкішні кам'яні палаци – химерний і таємничий світ міста на воді! Венеція – вона підкорює з першого погляду...

Таємниці венеціанських каналів

(Дорослий: 23євро / Діти: 18євро)
здійснити прогулянку по каналам на гондолі "Таємниці венеціанських каналів!" … лабіринтами каналів під склепіння мініатюрних містків ковзає по воді човен, даруючи нам казково – романтичну атмосферу і чари Венеції... Відкриємо для себе таємницю міста на воді, адже не дарма кажуть: "Хто на гондолі не катався, той у Венеції не був..."

Палац Дожів

(Дорослий: 21євро / Діти: 21євро + вх. квиток)
Воістину загадкова споруда, яка береже середньовіччя секрети і легенди міста. Протягом багатьох століть він був резиденцією правителів Венеції, місця засідання Великої Ради, Сенату і Верховного Суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, плели інтриги. Саме тут знаходиться знаменита Зала дель Маджоре Консільо – найбільше приміщення у світі, стеля якого не підтримується ні єдиної опорою!

Вся краса Венеції!

(Дорослий: 36євро / Діти: 30євро)
Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці". Великий канал – символ блиску і розкоші Венеціанської Республіки! Ми побачимо "парад" понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих і відомих сімей…
Вся краса Венеції

Серед вод і землі Північної Лагуни

(Дорослий: 30євро / Діти: 26євро)
Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком італійського вина "Fragolino". Ми пропливемо поруч з островом Святого Георгія, де розташований собор Святого Георгія Побідоносця, побудованого в 16 столітті за проектом відомого архітектора Андрія Паладія. Побачимо з води красивий острів Лідо, який по-суті є пляжним районом міста. На острові у вересні кожного року проходить Міжнародний Венеціанський кінофестиваль. Побачимо вірменський острів Святого Лазаря, де жив лорд Байрон в 19 столітті. Будемо пропливати повз острів Мурано, на якому виробляють знамените в усьому світі венеціанське скло. І ще побачите багато, багато цікавого...
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 2 - Венеція
День 2 - Венеція
День 2 - Венеція
День 2 - Венеція
День 3.

Верона - озеро Гарда - Падуя - Сірміоне

Сніданок. Невеликий переїзд в чарівну і романтичну Верону.
Екскурсія

Верона – столиця закоханих

(входить у вартість туру)
Легендарні будиночки Ромео і Джульєтти, амфітеатр "Арена ді Верона" – третій за величиною в світі, площа Бра, ринкова площа Ербе – найдавніша площа міста, над якою височить вежа Ламберті, елегантна площа синьорию, тріумфальна арка Гави, замок Кастель Веккіо. Сотні веж і дзвіниць, привабливі різнокольорові будиночки і затишні дворики, сотні закоханих пар і звичайно ж серця. Вони всюди, на всіх прилавках і сувенірах: одинарні та подвійні, цілі і пронизані, іграшкові і шоколадні.
У вільний час рекомендуємо відвідати:

Неперевершений Скарб Італії - місто Падуя.

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
Падуя манить, дивує і закохує в свій облік з першого погляду!!! У старовинному Падуанському університеті викладав сам Галілей, у чудовій базиліці Св.Антонія зберігаються мощі одного з найбільш шанованих християнських святих - Св.Антонія Падуанського. Капела Скровеньи розписана фресками Джотто, опромінюючи її небесним синім кольором. Вже одних цих пам'яток вистачить на кілька міст, але Падуї все мало - архітектурні ансамблі чудових площ, кілометри критих галерей, старовинні церкви і палаццо - багацтво одного міста. Містки, статуї, вузькі вулички, звуки клаксонів і запах базиліка з піджареної скоринки створюють п'янку атмосферу.

Озеро Гарда

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
Насолодитися відпочинком в мальовничому куточку Італії – на озері Гарда. Скелясті гори, що підносяться на альпійському пейзажі, переплітаються тут з піщаними пляжами і оливковими садами, надаючи цій місцевості особливий середземноморський колорит.Через ворота древнього замку, оточеного водою, ми потрапимо в дивне курортне містечко Сірміоне. Середньовічний вигляд міста і атмосфера середньовычної епохи надихали артистів і письменників. Тут кожен знайде щось для себе: затишні ресторанчики, таємничі вулички в старому місті, смачне морозиво, пляж і ласкаве сонечко, а може Ви бажаєте пікнік на березі озера?! – все для Вас!!! Вільний час для відпочинку на озері.
Нічний переїзд в Будапешт
День 3 - Верона - озеро Гарда - Падуя - Сірміоне
День 3 - Верона - озеро Гарда - Падуя - Сірміоне
День 3 - Верона - озеро Гарда - Падуя - Сірміоне
День 3 - Верона - озеро Гарда - Падуя - Сірміоне
День 4.

Будапешт - Купальні Сечені - Егер - Чоп - Львів

Зупинка в Будапешті. Рекомендуємо відвідати на вибір:

Таємнича Буда

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта... Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями... Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам'ятник Святій Трійці і... і сам Королівський Палац!
Таємнича Буда

Ранкова прогулянка на кораблику по Дунаю

(Дорослий: 23євро / Діти: 18євро)
Під час, якої ми з чашкою кави/шампанськго познайомимося з містом витонченої культури, яка спокушає і зачаровує, нас чекає Будапешт!!! Єдине місто, розташований по обидва боки річки, береги якої прикрашені королівськими мостами і прекрасними будівлями.

Термальні купальні графа Сечені

(вх. квиток)
заряд бадьорості та енергії на цілий день!
Переїзд в сторону кордону. По дорозі при наявності часу рекомендуем відвідати:

Винний регіон Угорщини – Егер

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро)
Де сотні років ростуть виноградники, і сотні років за традицією виготовляють вогненно червоні та ігристих білі вин... Єгерський виноробний регіон запрошуємо нас на дуже смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь!
Гуляш в Долині Красунь
Переїзд в сторону кордону (Чоп). Перетин кордону. Повернення в Україну. Час прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!
День 4 - Будапешт - Купальні Сечені - Егер - Чоп - Львів
День 4 - Будапешт - Купальні Сечені - Егер - Чоп - Львів
День 4 - Будапешт - Купальні Сечені - Егер - Чоп - Львів
День 4 - Будапешт - Купальні Сечені - Егер - Чоп - Львів
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• проживання по маршруту - готель зі сніданками
• екскурсії по програмі
• супровід гіда-керівника по маршруту
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• при наявності!!!! Міський податок (city tax) в готелях по маршруту оплачується особисто туристом на рецепції від 1,5 до 6 євро / ніч
• доплата за одномісне розміщення
• індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі)
• Консульський збір + Візовий Центр = 35євро + 25євро
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
22.07 (04:00) - 25.07.20 66 євро 61 євро тут
24.07 (05:30) - 27.07.20 108 євро 100 євро тут
30.07 (02:00) - 02.08.20 128 євро 123 євро тут
08.08 (05:30) - 11.08.20 66 євро 61 євро тут
13.08 (05:30) - 16.08.20 108 євро 100 євро тут
18.08 (07:30) - 21.08.20 108 євро 100 євро тут
03.09 (04:00) - 06.09.20 108 євро 100 євро тут
11.09 (02:00) - 14.09.20 108 євро 100 євро тут
17.09 (05:30) - 20.09.20 108 євро 100 євро тут
30.09 (02:00) - 03.10.20 108 євро 100 євро тут
07.10 (05:30) - 10.10.20 108 євро 100 євро тут
15.10 (04:00) - 18.10.20 108 євро 100 євро тут
22.10 (00:30) - 25.10.20 108 євро 100 євро тут
05.11 (04:00) - 08.11.20 108 євро 100 євро тут
12.11 (04:00) - 15.11.20 66 євро 61 євро тут
19.11 (05:30) - 22.11.20 66 євро 61 євро тут
03.12 (04:00) - 06.12.20 66 євро 61 євро тут
12.12 (07:30) - 15.12.20 108 євро 100 євро тут
23.12 (04:00) - 26.12.20 66 євро 61 євро тут
03.01 (04:00) - 06.01.21 78 євро 68 євро тут
21.01 (07:30) - 24.01.21 66 євро 61 євро тут
13.02 (09:30) - 16.02.21 66 євро 61 євро тут
25.02 (06:18) - 28.02.21 66 євро 61 євро тут
06.03 (06:00) - 09.03.21 66 євро 61 євро тут
19.03 (05:30) - 22.03.21 66 євро 61 євро тут
25.03 (02:00) - 28.03.21 108 євро 100 євро тут
09.04 (04:00) - 12.04.21 66 євро 61 євро тут
23.04 (04:00) - 26.04.21 66 євро 61 євро тут
28.04 (04:00) - 01.05.21 86 євро 78 євро тут
04.05 (02:00) - 07.05.21 86 євро 78 євро тут
09.05 (04:00) - 12.05.21 66 євро 61 євро тут
21.05 (04:00) - 24.05.21 66 євро 61 євро тут
28.05 (04:00) - 31.05.21 66 євро 61 євро тут
03.06 (04:00) - 06.06.21 108 євро 100 євро тут
12.06 (06:00) - 15.06.21 66 євро 61 євро тут
25.06 (02:00) - 28.06.21 108 євро 100 євро тут
02.07 (04:00) - 05.07.21 66 євро 61 євро тут
09.07 (05:30) - 12.07.21 108 євро 100 євро тут
15.07 (06:18) - 18.07.21 108 євро 100 євро тут
29.07 (06:00) - 01.08.21 108 євро 100 євро тут
06.08 (04:00) - 09.08.21 66 євро 61 євро тут
19.08 (06:18) - 22.08.21 66 євро 61 євро тут
24.08 (06:18) - 27.08.21 66 євро 61 євро тут
10.09 (02:00) - 13.09.21 66 євро 61 євро тут
23.09 (06:18) - 26.09.21 66 євро 61 євро тут
08.10 (04:00) - 11.10.21 66 євро 61 євро тут
12.11 (04:00) - 15.11.21 66 євро 61 євро тут
25.11 (02:00) - 28.11.21 66 євро 61 євро тут
10.12 (02:00) - 13.12.21 66 євро 61 євро тут
16.12 (06:18) - 19.12.21 66 євро 61 євро тут
30.12 (04:00) - 02.01.22 86 євро 78 євро тут
доплата
(за одномісне проживання)
20 євро
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.
Шо таке
Радіогід?
Що таке Радіогід