Балканський коктейль...Відпочинок на Адріатичному узбережжі!!!

03.05, 18.05, 05.06, 18.06, 07.07, 24.07, 06.08, 21.08, 15.09, 25.09, 23.10

Албанія, Хорватія і Чорногорія!!!

Є змога відвідати: Бухарест в Румунії, Арбанаси в Болгарії, Гірокастру і Бутрінт в Албанії, Боко-Которську бухту в Чорногорії, Спліт і Трогір в Хорватії, Мостар в Боснії і Герцеговині, музей Ніколи Тесли в Белграді!!!

!!! У вартості туру екскурсії по Бухаресту, Дубровнику і Белграду !!!

День 1.

Одеса - Бухарест - Фокшани

Виїзд з Одеси. Перетин кордону. Переїзд в Румунію. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.
День 2.

Бухарест

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Бухарест.

Екскурсія по столиці Румунії – Бухаресту

(входить у вартість туру)
Місто розташоване на Валашському плоскогір'ї, біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії під час правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, воно поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: Площа Конституції, Площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому знаходиться Музей мистецтв.
У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Палац Парламенту

(Дорослий: 18євро / Діти: 16євро + вх. квиток)
Для всіх бажаючих відвідини Палацу Парламенту. Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску внесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тонн, або 5 - ти тонна люстра.

Палац Котрочень

(Дорослий: 13євро / Діти: 10євро + вх. квиток)
Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Крім цього, в палаці розташований музей який ми зможемо відвідати.

Обід в улюбленому ресторані Чаушеску – Pescarus

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
Ресторан розташований в парку Herăstrău з прекрасною літньою терасою і смачною кухнею, він подарує масу позитивних емоцій та заряд бадьорості і сил на весь день ...

Найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest

У вільний час усім бажаючих пропонуємо відвідати найбільший термальний комплекс, у якому 8 басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин).
Виїзд з Бухаресту. Нічний переїзд в Албанію.
День 2 - Бухарест
День 2 - Бухарест
День 2 - Бухарест
День 3.

відпочинок на Адріатичному узбережжі - Дуррес - Круя - Тирана

Нас зустрічає Албанська Рив’єра. Переїзд в Дуррес. Поселення в готель після 14:00. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Середньовічне місто Круя і столиця Албанії Тірана

(Дорослий: 46євро / Діти: 33євро + вх. квиток)
На вершині гори Сари Салтики розташоване місто Круя. Назва міста пов'язана з іменем національного героя Албанії - Георга Кастріота-Скандеберга. Поруч з містом побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, а на шляху до фортеці нас зустрічає старий ринок. Переїзд до Тірани. В долині між гір на узбережжі річки Ішм розташована столиця Албанії - Тірана. Місто веде свою історію з мечетей, закладених османським правителем Сулейманом Пашою на початку XVII ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тірана встигла обрости спорудами помпезної турецької і витонченої італійської архітектури, ґрунтовно розширитися і перетворитися в цілком сучасне місто ...
Ночівля в готелі.
День 3 - відпочинок на Адріатичному узбережжі - Дуррес - Круя - Тирана
День 3 - відпочинок на Адріатичному узбережжі - Дуррес - Круя - Тирана
День 3 - відпочинок на Адріатичному узбережжі - Дуррес - Круя - Тирана
День 4.

Бутринт - відпочинок на Адріатичному узбережжі - Гірокастра - Саранда

Сніданок. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Гірокастра-Бутринт

(Дорослий: 43євро / Діти: 36євро + вх. квиток)
Гірокастра - відоме, як «кам'яне місто» або «місто тисячі кроків», подарує нам чудові спогади про епоху лицарів і лицарських боїв. Пройшовши по вузьких, мощених каменем вуличкам з красивими будинками баштового типу - мимоволі відчуваєш епоху Середньовіччя. Переїзд в Бутринт. Бутринт - стародавнє місто в Албанії, заснований греками задовго до н.е. і став столицею невеликого царства Епір. Поселення знаходилося на березі затоки, має вихід в Іонічне і Адріатичне моря. Місто зберегло безліч пам'яток археології, що відбивають різні періоди розвитку міста. Далі, нас чекає переїзд на морський курорт Саранда і відпочинок на узбережжі Іонічного моря.
Переїзд в Дуррес. Переїзд в Бутринт. Бутрінт - стародавнє місто в Албанії, заснований греками задовго до нашої ери став столицею невеликого царства Епір. Поселення знаходилося на березі затоки, має вихід в Іонічне і Адріатичне моря. Місто зберегло безліч пам'яток археології, що відбивають різні періоди розвитку міста. Далі, нас чекає переїзд на морський курорт Саранда і відпочинок на узбережжі Іонічного моря. Повернення в Дуррес. Ночівля в готелі.
День 4 - Бутринт - відпочинок на Адріатичному узбережжі - Гірокастра - Саранда
День 4 - Бутринт - відпочинок на Адріатичному узбережжі - Гірокастра - Саранда
День 4 - Бутринт - відпочинок на Адріатичному узбережжі - Гірокастра - Саранда
День 4 - Бутринт - відпочинок на Адріатичному узбережжі - Гірокастра - Саранда
День 5.

Відпочинок на Адріатичному узбережжі - Будва - Котор

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Будву. Нас зустрічає Будванська Рив'єра... Ласкаве сонце, теплий пісок, синє море, таємничий шум хвиль - це і є опис Будванської Рив'єри, центру чорногорського пляжного туризму. Курорт Будва - один з найпопулярніших в Чорногорії. Затишне Старе місто, оперезане фортечною стіною, славиться своїми маленькими площами, численними кафе, ресторанами і магазинами. У Новому місті знаходиться більшість готелів, ресторанів, дискотек і простягається легендарний Слов'янський пляж. Тут можуть чудово провести час і ті, хто бажає тиші і самоти, і ті, хто хоче активного повноцінного відпочинку з безліччю всіляких розваг. Вільний час.

Екскурсія однією з найкрасивіших заток у світі - Боко-Которською

(Дорослий: 43євро / Діти: 36євро)
Вздовж затоки проходить ланцюг античних та середньовічних містечок, серед яких виділяється Котор – місто з більш ніж двохтисячолітньою історією. За його міськими мурами знаходяться такі шедеври архітектури, як годинникова башта, собор Святого Трифона – покровителя та захисника Котору, церква Святого Луки, церква Святої Анни, церква Святої Марії, герцогський палац та театр Наполеона. У вільний час можна піднятися сходами у фортецю, звідки відкривається неймовірний краєвид на місто.
О 18:00 виїзд з курорту, переїзд в Неум. Продовжуємо знайомство з містами-курортами на Адріатичному узбережжі, сьогодні нас зустрічає Неум, єдиний населений пункт Боснії і Герцеговини, що має вихід до Адріатичного моря. Його дуже часто вибирають туристи не тільки за рахунок прекрасної берегової лінії, а й тому, що в Боснії і Герцеговині ціни в магазинах значно дешевші, в порівнянні з сусідньою Хорватією. Повернення в Будву. Ночівля в готелі.
День 5 - Відпочинок на Адріатичному узбережжі - Будва - Котор
День 5 - Відпочинок на Адріатичному узбережжі - Будва - Котор
День 5 - Відпочинок на Адріатичному узбережжі - Будва - Котор
День 5 - Відпочинок на Адріатичному узбережжі - Будва - Котор
День 6.

Дубровник - Відпочинок на Адріатичному узбережжі

Сніданок.
Екскурсія

Дубровник

(входить у вартість туру)
Нас зустрічає одне з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію і велич. "Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник" - так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії по місту нас чекає знайомство з історією старого Дубровника і його головними визначними пам'ятками.
Повернення в Неум. Ночівля в готелі.
День 6 - Дубровник - Відпочинок на Адріатичному узбережжі
День 6 - Дубровник - Відпочинок на Адріатичному узбережжі
День 6 - Дубровник - Відпочинок на Адріатичному узбережжі
День 6 - Дубровник - Відпочинок на Адріатичному узбережжі
День 7.

Мостар - Спліт - Трогір - відпочинок на Адріатичному узбережжі

Сніданок. Виселення з готелю.

Спліт і Трогір

(Дорослий: 38євро / Діти: 31євро)
Наша екскурсія почнеться зі знайомства з Сплітом, містом яке по праву вважається серцем Далмації. Виникло воно на місці найбагатшого палацу римського імператора Діоклетіана більш 1700 років тому, сьогодні палац займає гідне місце в списку Юнеско в числі пам'яток всесвітньої спадщини. Друга частина нашої екскурсії присвячена місту Трогір. Це ще одне місце в Хорватії, яке по праву можна назвати містом-музеєм. Історично старе місто розташоване на невеликому острівці, відділеному вузькою протокою від материка і протокою трішки ширшою від великого острова Чіово. Вражає місто унікальним набором палаців, храмів, веж і старовинних будівель, а сплетенні в лабіринт вулички «старого міста» роблять з Трогіра несхоже ні на одне інше місто хорватського узбережжя. 
Повернення в Неум. Переїзд в Мостар. Поселення в готелі. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Нічна екскурсія по Мостару

(Дорослий: 13євро / Діти: 10євро)
Мальовниче містечко, що розкинулося по обидва боки річки Неретви, сьогодні є одним з найпопулярніших туристичних центрів Боснії та Герцеговини. Знайомство з містом потрібно розпочати зі Старого мосту, збудованого в XVI столітті, що був частиною багатьох торгових шляхів. Значення цього моста для місцевої економіки було таким великим, що він постійно охоронявся «мостарами», доглядачами моста. Навколо цього моста зараз є безліч ресторанчиків і сувенірних лавок. 
Повернення в готель. Ночівля в готелі.
День 7 - Мостар - Спліт - Трогір - відпочинок на Адріатичному узбережжі
День 7 - Мостар - Спліт - Трогір - відпочинок на Адріатичному узбережжі
День 7 - Мостар - Спліт - Трогір - відпочинок на Адріатичному узбережжі
День 7 - Мостар - Спліт - Трогір - відпочинок на Адріатичному узбережжі
День 8.

Благай - водоспад Кравіца - Белград

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград. Поселення в готелі.

Вечеря в традиційному сербському ресторані

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
В районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і ... чудового настрою...
Повернення в готель. Ночівля в готелі.
День 8 - Благай - водоспад Кравіца - Белград
День 8 - Благай - водоспад Кравіца - Белград
День 8 - Благай - водоспад Кравіца - Белград
День 8 - Благай - водоспад Кравіца - Белград
День 9.

Белград

Сніданок. Виселення з готелю. Пересування в Белграді громадським транспортом (квиток оплачується додатково).
Екскурсія

Столиця Сербії - Белград

(входить у вартість туру)
Його стародавні стіни бачили готів та франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування - подарує незабутні враження.
У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Музей Ніколи Тесли

(Дорослий: 16євро / Діти: 8євро + вх. квиток)
Єдиний офіційний музей великого винахідника Ніколи Тесли знаходиться в Белграді. У музеї зберігаються оригінали документів, особисті речі Ніколи Тесли, а також фотографії та щоденники великого винахідника.
Нічний переїзд в Україну.
День 9 - Белград
День 9 - Белград
День 9 - Белград
День 9 - Белград
День 10.

Одеса

Орієнтовне прибуття в Одесу - 19:00. До нових зустрічей!
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• Страхування (групове);
• У випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити      розмір доплати страхового платежу;
• Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• Екскурсії, зазначені в програмі.

Додатково оплачується:

• Проїзд в громадському транспорті;
• Рекомендовані програми;
• Особисті витрати (обіди, сувеніри);
• Для громадян України:
консульський збір Болгарії - 35 € (окрім тих категорій громадян, які звільнені від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно договору про спрощення візового режиму).

ВАЖЛИВО:
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко додаткове ліжко або диван;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Місця збору та посадки туристів за маршрутом:
Одесса - площадь Куликово поле 1;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови;
• Туристична компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• 
Додатково оплачується:
• 
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 12 років
(3-ій на дод. місці)
03.05 (06:18) - 12.05.22 326 євро 241 євро тут
18.05 (06:18) - 27.05.22 326 євро 241 євро тут
05.06 (10:00) - 14.06.22 336 євро 246 євро тут
18.06 (11:30) - 27.06.22 336 євро 246 євро тут
07.07 (08:16) - 16.07.22 349 євро 252 євро тут
24.07 (08:16) - 02.08.22 349 євро 252 євро тут
06.08 (08:16) - 15.08.22 349 євро 252 євро тут
21.08 (04:00) - 30.08.22 349 євро 252 євро тут
15.09 (08:16) - 24.09.22 336 євро 246 євро тут
25.09 (08:16) - 04.10.22 326 євро 241 євро тут
23.10 (10:00) - 01.11.22 326 євро 241 євро тут
доплата
(за одномісне проживання)
100 євро
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.
Шо таке
Радіогід?
Що таке Радіогід