Карнавал вражень:Ніцца, Ментон, Віареджіо, Венеція

БЕЗ нічних переїздів!!!
2 ночі в Ніцці

• Виставка цитрусових фігур в Ментоні
• Парад квітів і світла в Ніцці
• Зухвалий карнавал в Віареджіо
• Найвідоміший і найстаровинніший - Венеціанський карнавал

День 1.

Будапешт - Львів

Безкоштовні трансфери "залізничний вокзал – Термінал-А".
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордону. Переїзд в Будапешт.
Пропонуємо насолодитися чудовими видами набережної Корзо і прогулятися по найвідомішій туристичній пішохідній вулиці Будапешту - Ваци. Для бажаючих:

Ажурна прикраса Будапешту

(Дорослий: 26євро / Діти: 18євро)
Річкова прогулянка - незабутня водна подорож по Дунаю...
Ажурна прикраса Будапешту

Шарм нічного міста

(Дорослий: 13євро / Діти: 13євро)
Пропонуємо вечірню екскурсію по Будапешту. Запрошуємо Вас на прогулянку по головному і найгламурнішому променаду столиці - набережній Корзо і вулиці Ваці. Вечірні види двох сторін набережної полонять своєю красою - Королівський палац, Рибальський бастіон і статуя єпископа Геллерта.
Переїзд і поселення в готелі на території Угорщини. Ночівля.
День 1 - Будапешт - Львів
День 1 - Будапешт - Львів
День 1 - Будапешт - Львів
День 1 - Будапешт - Львів
День 2.

Падуя

Сніданок.
Екскурсія

Падуя – місто трьох "без"

(входить у вартість туру)
Місто, засноване троянцями, можна сміливо вважати благословенним, у якого цілих 4 святих покровителя. Це дивовижний місто, де все дихає історією і культурою. Падуя – місто святого, шанованого у всьому світі Святого Антонія, і місто знань, де розташований один з найдавніших європейських університетів – Падуанський університет, в якому викладали Галілей і Коперник. Тут ми відкриємо для себе нову Італію... особливу і таємничу, наповнену красою і загадками.
Переїзд і поселення в готель на території Італії. Ночівля.
День 2 - Падуя
День 2 - Падуя
День 2 - Падуя
День 3.

Монако - Монте-Карло - Ментон

Сніданок. Переїзд в Ментон.
У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Перлина Лазурного берега

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
На Середземноморському узбережжі, біля підніжжя Альпійських гір, розташувалася крихітна держава - Монако. Слава і популярність цього князівства, люкс і розкіш знаменитого на весь світ Монте-Карло - це винятковість, перетворена в повсякденність. Між морем і сонцем. Князівство є привілейованим місцем проживання спортивних катерів, старовинних вітрильників, яхт, модних бутиків, шикарних ресторанів. Потрапляючи на маленьку територію Монако, відчувається атмосфера аристократії і розкоші...

Ментон в період "фестивалю лимонів"

(Дорослий: 26євро / Діти: 26євро)
На це «кисле» свято збираються сотні тисяч гостей з усіх куточків землі. Теплий клімат французької Рів'єри дозволяє вирощувати лимони круглий рік. Фестиваль - це свого роду підготовка до найбагатшого врожайного сезону в Ментоні. Зазвичай для підготовки цього свята використовується 130 тонн цитрусових фруктів. Місто прикрашається різними фігурами з лимонів, апельсинів, грейпфрутів. На кілька днів тут виростають апельсинові замки і казкові герої з лимонів. Всіх бажаючих запрошуємо на виставку цитрусових фігур, ну і звичайно, отримати справжній заряд вітаміну С, спробувавши нові сорти лимонів, напої та солодощі, виготовлені з «жовтого короля свята».
Ночівля.
День 3 - Монако - Монте-Карло - Ментон
День 3 - Монако - Монте-Карло - Ментон
День 3 - Монако - Монте-Карло - Ментон
День 3 - Монако - Монте-Карло - Ментон
День 4.

Ніцца

Сніданок. Один із найяскравіших карнавалів світу і головна подія зими на Лазурному Березі, карнавал в Ніцці постійно збирає мільйони туристів з усього світу. Причини його популярності очевидні: на два тижні Ніцца перетворюється в одне суцільне свято - тематичні паради і квіткову ходу, жонглери, клоуни і музиканти, тонни конфеті і химерні карнавальні костюми, маскарадні бали і галасливі вечірки - все це занурює столицю Лазурного Берега в ще більшу, ніж зазвичай, атмосферу веселощів і безтурботності.
Екскурсія

У гостях у красуні

(входить у вартість туру)
Ніцца млосно вигнулась вздовж бухти Ангелів. Це місто кличе до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Відвідавши Ніццу, ми ніколи не забудемо ласкаве море, жваві площі і тихі вулички і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього міста…

14:30 "Битва квітів"

(Дорослий: 26євро / Діти: 26євро)
Особлива церемонія свята - Квіткові Баталії, які можна спостерігати майже кожен карнавальний день на Англійській набережній. Ці несмертельної "бої" перетворилися з часом на справжню виставу. З величезних барвистих кортежів, схожих на гігантські кошики, найкрасивіші дівчата і юнаки Лазурного берега в яскравих костюмах кидають у натовп глядачів букети троянд, лілій, мімоз, гвоздик. Ці кортежі - справжній витвір мистецтва, і для того, щоб прикрасити візок довжиною в сім метрів і висотою в шість, потрібно близько п'яти тисяч квітів. Практично всі ці квіти вирощуються тут же, і мімоза - символ Ніцци - займає серед них головне місце.

"Парад світла"

(Дорослий: 26євро / Діти: 26євро)
З настанням темряви, приходить час вечірнього шоу під назвою «Парад світла». У центрі уваги площа Массена. По колу площі проїжджають різні фігури з пап'є-маше на платформах у яскравому підсвічуванні. Лампочки переморгуються і палахкотять в нічному небі, крутяться величезні вогняні колеса, повзе густий кольоровий дим, рвуться хлопавки і сиплеться конфеті. У місті панує атмосфера веселощів!
Ночівля.
День 4 - Ніцца
День 4 - Ніцца
День 4 - Ніцца
День 4 - Ніцца
День 5.

Віареджіо

Сніданок. Раннє виселення з готелю.
Переїзд в Італію.
Вільний час в Ля Спеції.
Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А».

Карнавал у Віареджіо

(Дорослий: 48євро / Діти: 38євро)

Відвідування яскравого і веселого карнавалу в Віареджіо. Це найбарвистіший і найсмішний італійський карнавал. Його головною особливістю є платформи з ляльками-героями комедії дель-арте з пап'є-маше, кожна з яких - витвір мистецтва, і створюється протягом року одним з восьми кращих художників міста. Карнавал в Віареджіо славиться як найбільш зухвалий і викривальний у всій Італії, а в постатях на карнавальних возах недвозначно вгадуються політики і громадські діячі наших днів.

Поселення в готель. Ночівля.
День 5 - Віареджіо
День 5 - Віареджіо
День 5 - Віареджіо
День 5 - Віареджіо
День 6.

Флоренція - Піза - Сан-Джиміньяно

Сніданок.
Пересування по Флоренції - на громадському транспорті (оплачується додатково).
Екскурсія

Місто італійського шарму - Флоренція

(входить у вартість туру)
Флоренція - символ епохи Відродження. Її вулиці, площі, палаци та храми прикрашені творіннями великих італійських майстрів. Тут бере свій початок епоха Ренесансу, це місто Мікеланджело і Макіавеллі, місто-скарбниця, повне пам'ятників мистецтва, культури та історії. Ми побачимо шедеври великих майстрів: Площа Синьорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіницю Джотто, Баптистерій із прекрасними фресками і золотою "Брамою раю", старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками. Ось вона - нескромна чарівність Флоренції ....
У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:

Поїздка в Пізу

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
Колись Піза оскаржувала вплив Генуї і Венеції на морях. А тепер лише покірно пожинає лаври однієї комічної архітектурної помилки, завдяки якій місто стало брендом, листівкою, предметом національного надбання. Але не варто віддавати забавній вежі всю увагу. Адже є ще Площа Чудес, причали лунгарно і будинок Галілео Галілея.

Флоренція – квітка Ренесансу

(Дорослий: 23євро / Діти: 18євро)
Флоренція це не тільки музей під відкритим небом, це ще й вузенькі вулички, середньовічні церкви і ремісничі майстерні. Сходи через сади троянд приведуть нас на Оглядовий майданчик Мікеланджело, звідки відкривається дивовижний вигляд на Флоренцію.

Старий палац

(Дорослий: 16євро / Діти: 16євро + вх. квиток)
Цей палац-фортеця розташований в серці міста Флоренція з 13 століття, він як скринька з коштовностями зберігає в собі секрети міста. Політичний центр, місце, де здійснилися найважливіші політичні діяння... Але старий палац не тільки це, він був і будинком для сім'ї Медічі, яка залишила тут свій слід. Кожна кімната, кожний зал дихає історією і пристрастями цієї сім'ї, яка правила Флоренцією цілих 300 років.

Храм Святого Хреста

(Дорослий: 16євро / Діти: 16євро + вх. квиток)
Храм в готичному стилі, який належить францисканському релігійному ордену. Здається, що ми знову чуємо про черговий італійський монастир... Так чому його щороку відвідує море туристів і самі італійці говорять, що потрібно його відвідати хоч раз в житті? Тому що Санта Кроче у Флоренції це не просто храм, а пантеон великих особистостей. Тут спочивають такі великі люди як художник і скульптор Мікеланджело Буонарроті, математик Галілео Галілей, політик і філософ Нікколо Макіавеллі.

Хмарочоси середньовіччя

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
У самому серці італійського регіону Тоскана знаходиться чарівне містечко Сан-Джіміньяно. Місто чудово зберегло свій середньовічний вигляд, включаючи міські стіни і тринадцять кам’яних веж – «хмарочосів середньовіччя». Всіма своїми вежами Сан-Джіміньяно несамовито тягнеться в небо. Крім того, місто відоме білим вином Верначча, яке виготовляється із старого тосканського сорту винограду, що вирощується в околицях міста.
Хмарочоси середньовіччя
Нічліг.
День 6 - Флоренція - Піза - Сан-Джиміньяно
День 6 - Флоренція - Піза - Сан-Джиміньяно
День 6 - Флоренція - Піза - Сан-Джиміньяно
День 6 - Флоренція - Піза - Сан-Джиміньяно
День 7.

Венеція - Палац дожів - Гранд Канал

Сніданок.
Венеція, з її вуличками, каналами і мостами під час карнавалу перетворюється в гігантську сцену, на якій розгортаються грандіозні костюмовані вистави. На вулиці Венеції виходять городяни і туристи в оригінальному одязі всесвітньо відомих персонажів Арлекіно, П'єро, Панталоне - всі занурюються в атмосферу казкового свята.

Заручена з морем - Венеція

(входить у вартість туру)
Нас запрошує красуня на воді, «заручена з морем», - так кажуть про Венецію (додатк. оплач. громадський транспорт - 26€/21€) - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко просто на долоню сідають голуби ....
У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:

Таємниці венеціанських каналів

(Дорослий: 23євро / Діти: 18євро)
Венеціанські гондоли, немов чорні лебеді, ніжно гойдаються на хвилях. Вмілі гондольєри в смугастих футболках і капелюхах зможуть показати Вам всі красоти чудового міста. Вдалині від метушні Ви отримаєте насолоду куточками міста, які недоступні для погляду під час пішої прогулянки. Вперед, в плавання!

Палац Дожів

(Дорослий: 21євро / Діти: 21євро + вх. квиток)
За задумом, палац своїм внутрішнім дизайном повинен був підкорювати іноземних послів. Саме цим пояснюється розкіш і багатство внутрішніх кімнат, над якими працювали найвидатніші художники того часу: Тіціан, Веронезе, Тінторетто, Белліні ...

Вся краса Венеції

(Дорослий: 36євро / Діти: 30євро)
Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці". Великий канал - символ блиску і розкоші Венеціанської республіки Ми побачимо "парад" понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих сімей ...
Вся краса Венеції

Серед вод і землі Північної Лагуни

(Дорослий: 30євро / Діти: 26євро)
Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком доброго італійського вина "Fragolino"? Пропонуємо відправитися в подорож: ми пропливемо поруч з островом Святого Георгія, побачимо з води красивий острів Лідо, на якому у вересні кожного року проходить Міжнародний Венеціанський кінофестиваль. Будемо пропливати повз острів Мурано, на якому виробляють знамените в усьому світі венеціанське скло. І ще побачите багато, багато цікавого ...
Серед вод і землі Північної Лагуни
Переїзд і поселення в готелі. Ночівля.
День 7 - Венеція - Палац дожів - Гранд Канал
День 7 - Венеція - Палац дожів - Гранд Канал
День 7 - Венеція - Палац дожів - Гранд Канал
День 7 - Венеція - Палац дожів - Гранд Канал
День 8.

купальні Егерсалок - Долина Красунь - Львів

Сніданок.
Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А».

Купальні Егерсалок

(Дорослий: 8євро / Діти: 6євро + вх. квиток)
Термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» –  місто Егерсалок!– для прекрасного відчуття бадьорості - відвідини Велнес-Комплексу. До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни...
Купальні Егерсалок
АБО

Дуже смачний гуляш в Долині Красунь !!!

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Заїзд на дегустацію егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь!!! Найвідоміше вино – "Бича Кров", а найприємніше – "Егерська Дівчина".
Гуляш в Долині Красунь
Перетин кордону.
23:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». 23:50 орієнтовний час трансферу на залізничному вокзал.
До нових зустрічей!
День 8 - купальні Егерсалок - Долина Красунь - Львів
День 8 - купальні Егерсалок - Долина Красунь - Львів
День 8 - купальні Егерсалок - Долина Красунь - Львів
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд автобусом туркласу
• супровід керівника групи
• проживання в готелях категорії STANDARD зі сніданками
• 4 екскурсії (згідно програми).
Додатково оплачується:
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• city tax (міський податок) в Італії від 3євро до 6євро з людини за ніч
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10євро
• Консульський збір + Візовий Центр = 35євро + 25євро
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.
Шо таке
Радіогід?
Що таке Радіогід