В активному пошуку або подорож з настроєм… Дубровник + Будва

27.12, 05.03, 12.04, 01.05, 04.05, 12.05, 29.05, 30.05, 21.06, 29.06, 05.07, 09.07, 21.07, 26.07, 02.08, 05.08, 14.08, 18.08, 28.08, 01.09, 07.09, 19.09, 01.10, 08.10, 16.10, 08.11, 10.11, 25.11, 26.11

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!! У вартості туру екскурсії по Белграду, Дубровніку, Тірані, Скоп’є, Софії і Велико-Тирново!!!

Є змога відвідати: острів Лопуд в Хорватії, Скадарське озеро в Чорногорії, місто Круя в Албанії, каньйон Матка в Македонії та інші цікаві місця.

День 1.

Львів - Стрий - Стрий - Мукачево - Тімішоара - Вршац

Прибуття у Львів. Збір на залізничному вокзалі Львова. Відправлення в тур. Можлива підсадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Перетин кордону. Поселення в транзитному готелі. Ночівля в готелі.
День 2.

Белград - Мостар

Сніданок. Виселення з готелю. Пересування в Белграді громадським транспортом (квиток оплачується додатково). Переїзд в Белград.

Столиця Сербії - Белград

(входить у вартість туру)
Його стародавні стіни бачили готів та франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування - подарує незабутні враження.

Обід в традиційному сербському ресторані

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
В районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і ... чудового настрою ...
Переїзд в Мостар. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.
День 2 - Белград - Мостар
День 2 - Белград - Мостар
День 2 - Белград - Мостар
День 3.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії - Дубровник

Сніданок.

Екскурсія по Мостару

(Дорослий: 13євро / Діти: 10євро)
Мальовниче місто, що розкинулося по обидва боки річки Неретви, сьогодні є одним із самих популярних туристичних центрів Боснії і Герцеговини. Знайомство з містом потрібно починати із Старого Мосту, що був побудований у XVI столітті і був частиною багатьох торгових шляхів. Значення цього моста для місцевої економіки було настільки велике, що міст цей постійно охоронявся «мостарами», доглядачами моста. Навколо цього моста зараз є безліч ресторанчиків і сувенірних крамниць. 

Благай і Кравіца

(Дорослий: 38євро / Діти: 31євро + вх. квиток)
На нас чекає знайомство з одними з найкрасивіших місць в Боснії і Герцеговині. Першим на нашому шляху буде маленьке містечко Благай з головною визначною пам'яткою - текією для дервішів. Місце для текії вибиралося з особливою увагою. Це повинен бути куточок, сповнений гармонії, і, в той же час, - затишний. Сім сутностей складають текію: будинок, сходи, вода спокійна і вода текуча, скеля, могила, печера. У Благаї біля витоку Буни є всі ці складові. Далі нас чекає переїзд в природний парк Кравіца з красивими водоспадами, які розташовані півколом, наче декорації на сцені театру.
Виселення з готелю. Переїзд в Дубровник.
Екскурсія

Дубровник

(входить у вартість туру)
одне з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію та велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» - так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії містом нас чекає знайомство з історією старого Дубровника та його головними визначними пам'ятками.
Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Гра престолів

(Дорослий: 23євро / Діти: 18євро)

Під час цієї екскурсії ми поринемо в столицю Семи королівств з культового серіалу «Гра престолів».

Поселення в готелі. Ночівля в готелі.
День 3 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії  - Дубровник
День 3 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії  - Дубровник
День 3 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії  - Дубровник
День 3 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії  - Дубровник
День 4.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії

Сніданок* Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю).

Морська прогулянка

(Дорослий: 55євро / Діти: 38євро)

це чудова можливість побувати у відкритому морі, відвідати куточок особливого світу - затишного, спокійного і неквапливого. На кораблику нас чекає смачний обід, з алкоголем місцевого виробництва. Додатково ми зможемо відвідати острів Лорпуд, що був заснований древніми греками в XI столітті, і до сьогодні зберіг руїни замків, церков і кріпосних стін, про які з особливою любов'ю нам розповість місцевий екскурсовод. У вільний час на острові всі бажаючі зможуть скупатися в кришталево чистій морській воді, відвідати Ботанічний сад, діючі монастирі.

Виїзд з Дубровніка о 18:00. Переїзд до Боко-Которської затоки, паромна переправа, переїзд в Будву. Курорт Будва - один з найпопулярніших в Чорногорії. Затишне Старе місто, оперезане фортечною стіною, славиться своїми маленькими площами, численними кафе, ресторанами і магазинами. У Новому місті знаходиться більшість готелів, ресторанів, дискотек і простягається легендарний Слов'янський пляж. Тут можуть чудово провести час і ті, хто бажає тиші і самоти, і ті, хто хоче активного повноцінного відпочинку з безліччю всіляких розваг. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.
День 4 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії
День 4 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії
День 4 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії
День 5.

Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії

Сніданок. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Екскурсія однією з найкрасивіших заток в світі - Боко-Которською

(Дорослий: 60євро / Діти: 48євро)
В затоку входять чотири протоки і сім островів, а вздовж Боко-Которської бухти проходить ланцюг старовинних середньовічних міст, серед них Котор - місто з більш ніж двотисячною історією. За його фортечними стінами знаходяться справжні архітектурні шедеври, такі як годинникова вежа 17 століття, собор Святого Трифона - покровителя і захисника міста, церква Св. Луки, церква Св. Анни, церква Св. Марії, палац герцога і театр Наполеона, які представляють лише невелику частину багатства Котору. Вільний час. Можна піднятись кам'яними сходами з крутими східцями до фортеці, яка знаходиться на висоті 260 м, і з якої відкривається неймовірно красивий вид на місто.

Екскурсія на катері найбільшим озером Балкан – Скадарським

(Дорослий: 43євро / Діти: 38євро)
Воно має статус національного парку, через який проходить кордон між Чорногорією та Албанією. Скадарське озеро відоме своєю неповторною красою, багатою флорою та фауною (це єдине у Європі місце, де ще можна зустріти рожевих пеліканів). Також ми побачимо селища рибалок, у яких зберігся справжній дух провінційної Чорногорії та традиції гостинності.
Повернення в Будву. Вільний час. Ночівля в готелі.
День 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії
День 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії
День 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії
День 6.

Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії

Сніданок. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Цетинє – Ловчен – Негуши

(Дорослий: 43євро / Діти: 36євро)
Сьогодні ми відправляємося у стародавню столицю Чорногорії – Цетинє. Місто вважається духовним та культурним центром країни. Ми відвідаємо відомий місцевий монастир, у якому зберігаються мощі Святого Петра Цетиньського та дві унікальні християнські реліквії – рука Святого Іоанна Хрестителя, якою він хрестив Ісуса, та частина хреста, на якому був розп’ятий Ісус. Далі ми проїдемо через надзвичайно гарні місця, відомі як «Кам’яне море Чорногорії», до гори Ловчен, з якої відкривається чудовий краєвид на долину Цетинє. На останок ми заїдемо у село Негуши, що славиться своїми делікатесами: пршутом (копчений окорок), сиром та смачною медовухою. Під час екскурсії – невеличка зупинка для дегустації та придбання місцевих виробів.
Повернення в готель. Ночівля в готелі.
День 6 - Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії
День 6 - Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії
День 6 - Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії
День 7.

Тирана - Круя - Охрид

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Тірану.
Екскурсія

Столиця Албанії – Тірана

(входить у вартість туру)
В долині поміж гір на узбережжі річки Ішм розташована столиця Албанії – Тірана. Місто веде свою історію з мечетей, закладених Османським правителем Сулейманом Пашею на початку XVII ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тірана встигла обрости спорудами помпезної турецької і витонченої італійської архітектури, ґрунтовно розширитися і перетворитися в цілком сучасне місто...
Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:

Середньовічне місто Круя

(Дорослий: 23євро / Діти: 18євро + вх. квиток)

На вершині гори Сарі Салатики розташоване місто Круя. Назва міста пов'язана з ім'ям національного героя Албанії - Георга Кастріота-Скандеберга. Поруч з містом побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, а на шляху до фортеці нас зустрічає старий базар.

Переїзд в Охрид. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.
День 7 - Тирана - Круя - Охрид
День 7 - Тирана - Круя - Охрид
День 7 - Тирана - Круя - Охрид
День 8.

Охрид - Скоп'є

Сніданок. Відпочинок на узбережжі Охридського озера.

Екскурсія одним з найпрекрасніших балканських міст – Охридом

(Дорослий: 21євро / Діти: 16євро)
з захоплюючим  видом на чисте, прозоре озеро. Історія міста налічує більше 2500 років, багато істориків і мистецтвознавців називають місто «слов'янським Єрусалимом», оскільки на узбережжі Охридського озера розташовано 365 діючих православних церков.
Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю). Виїзд з міста Охрид о 15:00 Переїзд в Скоп'є.

Вечірня екскурсія столицею Македонії - містом Скоп'є.

(входить у вартість туру)
В місті панує приємна і дружня атмосфера, тут чудесним чином поєднуються різноманітні культури та релігії, а населення вражає своєю повагою і розумінням один до одного. Для того, щоб відчути все багатство містечка, ми відвідаємо найвідоміші пам'ятки, такі як чарівна фортеця Кале, що височіє над лівим берегом річки Вардар, древній Кам'яний міст, монастир Святого Пантелеймона, церква Святого Микити, соборний храм Святого Климента Охридського. Також ми побачимо православну церкву Святого Спаса, де знаходиться красивий іконостас, виконаний з горіхового дерева і покритий різьбою на біблійні мотиви. В місті знаходиться безліч мечетей, найвідомішими і найкрасивішими з яких є мечеть Іса-Бегова Джамія, або як її ще називають Візерункова мечеть, і чудова мечеть Мустафи Паши, побудована з мармуру. Доповнить нашу маленьку подорож огляд різноманітних музеїв і театрів, будівлі парламенту, пам'ятників Тарасу Шевченку і Марії Терези, ринку Бадестан.
Поселення в готелі. Ночівля в готелі.
День 8 - Охрид - Скоп'є
День 8 - Охрид - Скоп'є
День 8 - Охрид - Скоп'є
День 8 - Охрид - Скоп'є
День 9.

Софія

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

Каньйон Матка

(Дорослий: 33євро / Діти: 23євро)
Цей мальовничий каньйон був створений річкою Тріска, що проклала свій шлях через гірський масив. У 1938 році річку Тріску перегородили дамбою, завдяки чому утворилося напрочуд гарне озеро з водою бірюзового кольору. Поруч з озером можна побачити церкву святого Андрія, побудовану в XIV столітті. У каньйоні знаходиться десять печер, довжина яких становить від 20 до 200 метрів. Найвідомішою з них є печера Врело, її ми і відвідаємо на катері. Загальна довжина печери становить 176 метрів, в ній можна побачити два зали. Також в ній знаходиться величезний сталагміт заввишки близько трьох метрів і два озера, глибина одного з них, імовірно, може досягати 500 метрів.
Повернення в Скоп'є. Переїзд в Софію.

Екскурсія столицею Болгарії - Софією

(входить у вартість туру)
Нас запрошує одне з наймолодших міст Європи. Сьогоднішня Софія - динамічне, сучасне європейське місто з численними представництвами всесвітньо відомих фірм, з бізнес-центрами, парками і комплексами для розваг і спорту. Це єдина європейська столиця, розташована прямо біля підніжжя гори, що піднімається на 2500 м над рівнем моря. Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія і сьогодні зберігає культурно-історичні пам'ятки різних епох - від античності до сучасності. 
Поселення в готелі. Ночівля в готелі.
День 9 - Софія
День 9 - Софія
День 9 - Софія
День 9 - Софія
День 10.

Велико-Тирново

Сніданок. Виселення з готелю.

Рильський Монастир

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
На правому березі річки Рілска знаходиться найвидатніший пам'ятник болгарської культури і архітектури епохи Національного Відродження - Рильський монастир, відомий також під ім'ям Святої Рильської обителі. Зовні Рильський монастир найбільше схожий на неприступну фортецю. Однак за високими, міцними стінами можна побачити чудовий архітектурний ансамбль, який вразить численними колонадами, красою невагомих сходів і балконів. У самому центрі двору розташована велична кам'яна Хрельова вежа, побудована в 1335 році. На самому верху башти знаходиться каплиця Преображення Господнього, прикрашена настінними розписами, яким понад 700 років. 
Переїзд у Велико-Тирново.

Пішохідна екскурсія по Велико-Тирново

(входить у вартість туру)

Одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури - Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін відбудоване заново... 

Арбанаси

(Дорослий: 21євро / Діти: 19євро)
колись місто було набагато більшим поселенням. У 1530 році воно було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Місто відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеними в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах, нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином.
Переїзд в Русе. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.
День 10 - Велико-Тирново
День 10 - Велико-Тирново
День 10 - Велико-Тирново
День 10 - Велико-Тирново
День 11.

Чернівці - Тернопіль - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Бухарест.

Екскурсія столицею Румунії – містом Бухарест

(Дорослий: 16євро / Діти: 13євро)
Місто розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, та оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів та контрастів, Бухарест поєднує у собі традиції Заходу та Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження та будинок уряду. Напроти цього місця розташований і палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв.
Переїзд в Україну. Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці - 20:00, в Тернопіль - 23:00, у Львів - 01:50. До нових зустрічей!
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• шість екскурсій згідно програми туру.

Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:

• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• для громадян України:
консульський збір Болгарії - 35 € ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років, студенти денної форми навчання до 21 року... згідно договору про спрощення візового режиму).

ВАЖЛИВО:
• При замовленні програми, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати;
• Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються!
• Знижка для дітей (дивимось таблицю з цінами) діє при умові, що два спальних місця оплачуються по тарифу для дорослих, а дитина до 12 років розміщується на додатковому ліжку;
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко – додаткове, або диван;
Місця посадки і висадки туристів по маршруту:
Львів - головний залізничний вокзал (пл. Двірцева, 1, паркінг справа від головного входу, за сквером), Термінал «А» (вул. Северина Наливайка 2, Львів – Рясне-Руське);
Мукачево – заправка OKKO (вул. Лавківська, 1-в, об’їзна дорога міста);
Чернівці – головний з/д вокзал (вул. Гагаріна, 38, площа перед входом в вокзал);
Тернопіль - головний з/д вокзал (пл. Привокзальна, 1, площа перед входом в вокзал).
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобусу та втрату та/або пошкодження аудіотехніки (аудіогіда) наданої перед та/або в ході туру. У разі втрати/пошкодження аудіотехніки (аудіогіда) турист відшкодовує його вартість у розмірі 1580 грн.
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за затори на дорогах і погодні умови.
• Туристична компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелі на базі сніданків;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• шість екскурсій, вказаних в програмі.
Додатково оплачується:
• проїзд в громадському транспорті
• рекомендовані програми;
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 12 років
(3-ій на дод. місці)
27.12 (07:30) - 06.01.22 396 євро 341 євро тут
05.03 (04:00) - 15.03.22 383 євро 341 євро тут
12.04 (07:30) - 22.04.22 383 євро 341 євро тут
01.05 (06:18) - 11.05.22 383 євро 326 євро тут
04.05 (07:30) - 14.05.22 383 євро 341 євро тут
12.05 (07:30) - 22.05.22 383 євро 341 євро тут
29.05 (07:30) - 08.06.22 431 євро 386 євро тут
30.05 (06:18) - 09.06.22 431 євро 386 євро тут
21.06 (04:00) - 01.07.22 431 євро 386 євро тут
29.06 (04:00) - 09.07.22 473 євро 416 євро тут
05.07 (06:18) - 15.07.22 473 євро 416 євро тут
09.07 (04:00) - 19.07.22 473 євро 416 євро тут
21.07 (07:30) - 31.07.22 473 євро 416 євро тут
26.07 (08:16) - 05.08.22 473 євро 416 євро тут
02.08 (07:30) - 12.08.22 473 євро 416 євро тут
05.08 (07:30) - 15.08.22 473 євро 416 євро тут
14.08 (06:18) - 24.08.22 473 євро 416 євро тут
18.08 (04:00) - 28.08.22 473 євро 416 євро тут
28.08 (07:30) - 07.09.22 473 євро 416 євро тут
01.09 (07:30) - 11.09.22 473 євро 416 євро тут
07.09 (06:18) - 17.09.22 473 євро 416 євро тут
19.09 (04:00) - 29.09.22 431 євро 386 євро тут
01.10 (07:30) - 11.10.22 383 євро 341 євро тут
08.10 (06:18) - 18.10.22 383 євро 341 євро тут
16.10 (07:30) - 26.10.22 383 євро 341 євро тут
08.11 (04:00) - 18.11.22 383 євро 341 євро тут
10.11 (07:30) - 20.11.22 383 євро 341 євро тут
25.11 (06:18) - 05.12.22 383 євро 341 євро тут
26.11 (04:00) - 06.12.22 383 євро 341 євро тут
доплата
(за одномісне проживання)
188 євро
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.
Шо таке
Радіогід?
Що таке Радіогід