Must seе - Amsterdam або 2 дні в Амстердамі+ парк розваг Ефтелінг!

06.03, 27.03, 31.03, 03.04, 10.04, 15.04, 21.04, 24.04, 26.04, 28.04, 30.04, 05.05, 08.05, 13.05, 24.05, 31.05, 07.06, 12.06, 22.06, 04.07, 12.07, 19.07, 25.07, 01.08, 08.08, 14.08, 21.08, 24.08, 06.09, 13.09, 21.09, 27.09, 10.10, 17.10, 25.10, 30.10, 15.11, 21.11, 27.11, 06.12, 21.12, 29.12

4 екскурсії вже у вартості туру:
по чаруючому Берліну,
запальному  Амстердаму,
легендарному  Дрездену
,
королівському 
Кракову.

• У період з 21.03.19 по 19.05.19 запрошуємо відвідати Королівський парк квіткової розкоші – "Кекенхоф"!!!
• Виїзд 11.04_ФЦ - запрошуємо відвідати найяскравіше, фантастичне квіткове шоу - Парад Квітів "BLOEMENCORSO BOLLENSTREEK"!!!
• Виїзд 24.04_ДК - можливість відвідати День Короля!!!

День 1.

Львів - Вроцлав

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». При наявності часу рекомендуємо відвідати Вроцлав-легендарну колиску Польщі.

Місто гномів - Вроцлав

(Дорослий: 16євро / Діти: 16євро)
Рекомендуємо екскурсію по місту 12 островів і більше 100 мостів - легендарну колиску Польщі! Старе Місто є одним з найкрасивіших в Польщі, чарівна Ратуша зі старовинним сонячним годинником, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії.
Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.
День 1 - Львів - Вроцлав
День 1 - Львів - Вроцлав
День 1 - Львів - Вроцлав
День 1 - Львів - Вроцлав
День 2.

Берлін

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берлін Пішохідна екскурсія
Екскурсія

Відвертість Берліну

(входить у вартість туру)
Екскурсія по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму...
У вільний час рекомендуємо відвідати:

Музей Пергамон

(Дорослий: 26євро / Діти: 26євро + вх. квиток)
Архітектурні шедеври Стародавнього світу: знамениті ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку – і всі ці скарби в оригіналі!

Берлін крізь часи

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, величний Берлінський кафедральний собор, колона Перемоги, і – візитна картка Берліна – Бранденбурзькі ворота.
Берлін крізь часи

Зачарований Берлін

(Дорослий: 23євро / Діти: 18євро)
Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площі Берліна – Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в минулих століттях...

Пива багато не буває

(Дорослий: 30євро / Діти: 26євро)
Ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення, дізнаємося, що таке "метр пива" і спробуємо його на смак! Також нам розкажуть, ніж берлінське пиво відрізняється від баварського, а закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачний вечерю в кращих німецьких традиціях!!!
Нічний переїзд в Амстердам
День 2 - Берлін
День 2 - Берлін
День 2 - Берлін
День 2 - Берлін
День 3.

Амстердам - Волендам - Заансе Сханс - Кекенхоф

Зупинка на сніданок (опл. додатково).
Екскурсія

Амстердам – скарби минулого і теперішнього

(входить у вартість туру)
Cтарі "вигнуті" будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які  на 3 метри нижче рівня моря, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій – вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
Рекомендуємо відвідати

Лабіринтами Амстелу

(Дорослий: 16євро / Діти: 16євро)
Прогулянка по мальовничих каналах Амстердаму

Тиха Голандія: Заанс Сханс, Волендам

(Дорослий: 21євро / Діти: 21євро)
Трансфер в фольклорне село вітряних млинів - Заансе Сханс і рибальське селище - Волендам. Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П'ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах - це життя! Також ми подивимось, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо, як майстер вправно виріже дерев'яні черевички - кломпи, в яких голландці ходять до цих пір. Величезна колекція різних форм, розмірів та кольорів - кращого сувеніру годі шукати ... Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам - чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Селище, жителі якого живуть досьогодні в дерев'яних будиночках і ходять в національних костюмах.

Королівський Парк квітів – Keukenhof

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро + вх. квиток)
Пропонуємо відвідати парк квіткової розкоші – "Кекенхоф" – одне з найкрасивіших місць на планеті. Навряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається: алеї старих розлогих лип, струмки і мальовничі ставки, дзюрчання фонтанів, безперервний спів птахів і, звичайно, квіти!!! (в програмі туру в період з березня до травня)
Королівський парк квітів Кекенхоф

Вечірній Амстердам

(Дорослий: 21євро / Діти: 16євро)
Вічно-юний, притягує і зачаровує. Він виблискує вночі, тягне нас за собою, посвячує у свої таємниці, зачаровує... Забуваючи про сьогодення, насолоджуючись тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 3 - Амстердам - Волендам - Заансе Сханс - Кекенхоф
День 3 - Амстердам - Волендам - Заансе Сханс - Кекенхоф
День 3 - Амстердам - Волендам - Заансе Сханс - Кекенхоф
День 3 - Амстердам - Волендам - Заансе Сханс - Кекенхоф
День 4.

Амстердам - Гаага - Делфт - парк Ефтелінг - Роттердам

Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для всіх бажаючих пропонуємо відвідати:

Голландська Венеція – Гітхорн

(Дорослий: 48євро / Діти: 38євро)
Цікаво, якби рай на Землі був можливий, яким би він був? Обов'язковими складовими, напевно, були б: чисте повітря, зелена трава, дзюрчання води і, можливо, "пряникові" будиночки. Хммм. У такому випадку його аналогом можна назвати голландське селище Гітхорн. Гітхорн розташувався на водних каналах, загальною протяжністю близько 7,5 км. Заснували селище в 1230 році. Для пересування  використовують велосипедну доріжку і численні водні канали. А милі човники є основним видом транспорту. Вони «працюють» абсолютно безшумно і не порушують мир і спокій в цій мальовничіому селищі.
Голландська Венеція - Гітхорн

По перлинках Голландії

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
Спочатку відвідаємо "Місто принців – Делфт": палацові комплекси, величні будівлі, храми вздовж каналів і, звичайно, резиденція герцогів Оранських, Ринкова площа міста – найкрасивіша в країні. Відвідавши прекрасно збережений середньовічний Делфт, ми зануримося в атмосферу 15-16 століть: Східні ворота, фабрика блакитного фарфору, 109 метрова Нова церква, де в підземній дзвінниці розміщується усипальниця Нідерландської Королівської сім'ї – сама історія Нідерландів говорить тут з нами ... Їдемо на прийом до королеви в "місто королівського двору – Гаагу" – політична столиця Нідерландів, "місто-резиденція", королеви Беатрікс Оранської-Нассау. Гордістю і славою міста, є Вайвер – водне дзеркало, в якому відображаються прекрасні шедеври Гааги... Знайомство з Гаагою залишає незабутнє враження... Далі, ми відвідаємо найвишуканіший морський курорт Північної Європи – Схевенінген.
По перлинам Голландії

Голландський Манхеттен – містечко Роттердам

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро)
Це місто знамените своїми фантастичними творами архітектури: міст Еразмус, знаменитий на весь світ Кубічний будинок, а ще побачимо перший хмарочос в Європі!!!

Парк розваг Efteling

(Дорослий: 26євро / Діти: 26євро + вх. квиток)
І для дорослих і для дітей буде цікавим дивовижний парк розваг Ефтелінг з найбільшою в Європі частиною "Казковий світ". Парк атракціонів Ефтелінг в Голландії є одним з найстаріших серед сьогодні існуючих. Ефтелінг працює щодня цілий рік, пропонуючи відвідувачам велику різноманітність атракціонів і розваг. Ефтелінг – це справжня країна казок. Тут оживають герої Андерсона, братів Грімм, Шахеризади. Атмосфера всіх семи королівств парку своя, унікальна, зовсім не схожа на Disneyland.

Парк "Madurodam"

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро + вх. квиток)
Хочете побачити всю Голландію за годину? Пропонуємо відвідати дивовижний парк "Madurodam" – Голландія в мініатюрі. Це найменше "місто" в країні. Варто лише щоб в Нідерландах з'явилась яка-небуть архітектурна новинка, як її копія, зменшена в 25 разів, виростає тут. Найменші відвідувачі відчують себе гостями казкового міста, а дорослі побачать Нідерланди з висоти...
Нічний переїзд в Дрезден
День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - парк Ефтелінг - Роттердам
День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - парк Ефтелінг - Роттердам
День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - парк Ефтелінг - Роттердам
День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - парк Ефтелінг - Роттердам
День 5.

Дрезден - Саксонська Швейцарія - Майсен

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню). Приїзд в місто казку, місто мрію - Дрезден!
Екскурсія

Саксонський монарх – Дрезден

(входить у вартість туру)
Дрезденський оперний театр – один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все...! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім'я "Флоренція на Ельбі", уздовж якої знаходиться тераса Брюля! Дрезден – це широка Ельба, саксонська кухня, смачне саксонське вино і загадковий саксонський діалект...
У вільний час пропонуємо відвідати на вибір:

Дрезденська картинна галерея

(Дорослий: 16євро / Діти: 16євро + вх. квиток)
У галереї старих майстрів одне з найбільших у світі зібрань живопису XV-XVIII століть. Найвідоміші шедеври колекції: "Сікстинська Мадонна" і "Динарій кесаря" Тіціана.

Саксонська Швейцарія – чарівність Ельби

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
Немає меж захопленню... там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди... Спочатку відвідаємо скелястий парк "Бастай" – цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, містками... незабутнє враження!!!

Місто білого золота – Мейсен

(Дорослий: 28євро / Діти: 21євро)
Свідок тисячолітньої історії. Він відомий у всьому світі завдяки порцеляні... Середньовічні вулички, сходи, сповнені життя площі, будинки, які бачили не одне століття, з магазинчиками і кафе – все це місто "легенд", яке розкинулось навколо гори. А на горі – величний замок Альбрехтсбург, в якому була заснована Саксонська порцелянова мануфактура ...

Три замки на Ельбі

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Ми з вами відвідаємо іншу частину Дрездена, побачимо три відомих замки, розташованих на підвищенні правого береза Ельби в Дрездені, в районі Лошвіц. Насолодимось найкрасивішими видами на Ельбу, відвідаємо дворик художників Кунстхофпассаж, також дізнаємося історію найкрасивішого у світі молочного магазину в Європі, який внесений до книги рекордів Гіннесса!!!
Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.
День 5 - Дрезден - Саксонська Швейцарія - Майсен
День 5 - Дрезден - Саксонська Швейцарія - Майсен
День 5 - Дрезден - Саксонська Швейцарія - Майсен
День 5 - Дрезден - Саксонська Швейцарія - Майсен
День 6.

Величка - Краків - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Кракова. Оглядова екскурсія.
Екскурсія

Королівський шлях

(входить у вартість туру)
Шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі - торгові ряди, де Ви можете придбати сувеніри на згадку про проведені тут хвилини...
У вільний час пропонуємо відвідати на вибір:

Серце Кракова – Казімеж

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Нас чекає прогулянка по Казімежу – сьогодні це один з районів Кракова, а в давнину - це було окреме містечко, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Під час екскурсії ми побачимо костел на Скелі, місце загибелі св. Станіслава – місце паломництва польських королів, костел св.Катерини, єврейський квартал, який оповитий цікавими історіями, і де присутня неповторна атмосфера.

Ласощі польських королів

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
Ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод розповість таємницю пивоваріння, покаже де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороша вечеря з келишком пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий ...
Ласощі польських королів

Соляні Копальні Велічки

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро + вх. квиток)
Найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі дев'ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні витвори. Тут ми побачимо чарівні підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок...
Повернення в Україну. Перетин кордону. Час прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!
День 6 - Величка - Краків - Львів
День 6 - Величка - Краків - Львів
День 6 - Величка - Краків - Львів
День 6 - Величка - Краків - Львів
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• проживання по маршруту - готель зі сніданками
• екскурсії по програмі
• супровід гіда-керівника по маршруту
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• при наявності!!!! Міський податок (city tax) в готелях по маршруту оплачується особисто туристом на рецепції від 1,5 до 6 євро / ніч
• доплата за одномісне розміщення
• індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі)
• Консульський збір + Візовий Центр = 35євро + 25євро
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
06.03 (07:30) - 11.03.21 138 євро 128 євро тут
27.03 (06:18) - 01.04.21 188 євро 178 євро тут
31.03 (06:18) - 05.04.21 188 євро 178 євро тут
03.04 (07:30) - 08.04.21 188 євро 178 євро тут
10.04 (07:30) - 15.04.21 188 євро 178 євро тут
15.04 (09:30) - 20.04.21 188 євро 178 євро тут
21.04 (04:00) - 26.04.21 203 євро 196 євро тут
24.04 (04:00) - 29.04.21 203 євро 196 євро тут
26.04 (09:30) - 01.05.21 206 євро 196 євро тут
28.04 (04:00) - 03.05.21 206 євро 196 євро тут
30.04 (06:18) - 05.05.21 160 євро 149 євро тут
05.05 (09:30) - 10.05.21 188 євро 178 євро тут
08.05 (06:00) - 13.05.21 188 євро 178 євро тут
13.05 (07:30) - 18.05.21 186 євро 178 євро тут
24.05 (09:30) - 29.05.21 186 євро 178 євро тут
31.05 (06:00) - 05.06.21 186 євро 178 євро тут
07.06 (06:00) - 12.06.21 138 євро 128 євро тут
12.06 (06:18) - 17.06.21 138 євро 128 євро тут
22.06 (07:30) - 27.06.21 186 євро 178 євро тут
04.07 (07:30) - 09.07.21 186 євро 178 євро тут
12.07 (04:00) - 17.07.21 186 євро 178 євро тут
19.07 (07:30) - 24.07.21 138 євро 128 євро тут
25.07 (06:18) - 30.07.21 186 євро 178 євро тут
01.08 (02:30) - 06.08.21 138 євро 128 євро тут
08.08 (07:30) - 13.08.21 138 євро 128 євро тут
14.08 (06:30) - 19.08.21 186 євро 178 євро тут
21.08 (07:30) - 26.08.21 138 євро 128 євро тут
24.08 (06:18) - 29.08.21 138 євро 128 євро тут
06.09 (00:30) - 11.09.21 186 євро 178 євро тут
13.09 (06:18) - 18.09.21 138 євро 128 євро тут
21.09 (09:30) - 26.09.21 138 євро 128 євро тут
27.09 (06:18) - 02.10.21 186 євро 178 євро тут
10.10 (08:00) - 15.10.21 138 євро 128 євро тут
17.10 (06:18) - 22.10.21 138 євро 128 євро тут
25.10 (02:30) - 30.10.21 138 євро 128 євро тут
30.10 (08:00) - 04.11.21 138 євро 128 євро тут
15.11 (04:00) - 20.11.21 138 євро 128 євро тут
21.11 (08:00) - 26.11.21 138 євро 128 євро тут
27.11 (06:18) - 02.12.21 138 євро 128 євро тут
06.12 (07:30) - 11.12.21 138 євро 128 євро тут
21.12 (07:30) - 26.12.21 138 євро 128 євро тут
29.12 (06:00) - 03.01.22 160 євро 149 євро тут
доплата
(за одномісне проживання)
80 євро
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.
Шо таке
Радіогід?
Що таке Радіогід