Мільйон посмішок...або 4 дні в Амстердамі!

29.03, 23.04, 25.04, 26.04, 30.04, 08.05, 13.05, 27.06, 11.07, 24.07, 07.08, 21.08, 26.09, 15.10, 31.10, 14.11, 11.12, 29.12

ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!  

4 екскурсії у вартості туру!

•2020 рік. Парк квітів Кекенхоф з 21.03 по 10.05.
Парад квітів Bloemencorso Bollenstreek 25.04 -26.04.
День Короля 27.04

День 1.

Львів - Варшава

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». Трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Приїзд в Варшаву. Пішохідна екскурсія
Екскурсія

Таємниці загадкової Варшави

(входить у вартість туру)
...романтичне, чарівне і таємниче Старе місто Варшави запрошує в гості. Тут важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці, або по величезній декорації із затишними різнокольоровими будинками. Ми побачимо одну із найкрасивіших будівель, яку часто зображують на листівках Варшави.
У вільний час пропонуємо автобусну екскурсію

Варшава – місто королів

(Дорослий: 23євро / Діти: 18євро)
Чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також одразу три королівські резиденції! Вся ця краса відбивається в річці Вісла, над якою височить символ польської столиці – Варшавська Сирена. Королівські Лазенки – Серце Варшави, найкрасивіший і найдоглянутіший парк у місті. Історія Лазенок починається з дерев'яної фортеці мазоеецкіх князів. Триста років тому, в XVI столітті, тут жила Анна Ягеллонка, дружина польського короля Стефана Баторія; при ній тут з'явилася перша дерев'яна купальня. Нарешті, в 1623 році інший польській король Сигізмунд III Ваза побудував тут розкішний палац – Уяздовський замок. Місце було обрано не випадково – звідси відкривається прекрасний вид на закрут Вісли.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 1 - Львів - Варшава
День 1 - Львів - Варшава
День 1 - Львів - Варшава
День 1 - Львів - Варшава
День 2.

Потсдам

Сніданок. Переїзд в безтурботне місто - Потсдам!
Екскурсія

Екскурсія Потсдам

(входить у вартість туру)
Це книжка з картинками: Голландський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбурзькі ворота - давніші, ніж у Берліні(!)...Ми проведемо тут час прогулюючись по прекрасних вуличках, незрівнянно красивих площах, насолоджуючись розкішною красою міста і відпочинемо в затишних кафе. Ми відчуємо це, по-справжньому, безтурботне життя, в якому жив Фрідріх Великий.
У вільний час в Потсдамі пропонуємо відвідати

В полоні королівських фантазій - парк Сан-Сусі і палац Цицилінхоф

(Дорослий: 23євро / Діти: 23євро + вх. квиток)
Нас чекає неймовірна прогулянка по одному з найкрасивіших парків в Європі - Сан-Сусі. На території парку знаходиться палац Сан-Сусі - самий відомий творіння Фрідріха Великого. Новий Палац, Нові палати, історична вітряк, Шарлоттенхоф, Римські лазні, Оранжерейний палац... Зараз Сан-Сусі є музеєм, який став одним з перших палаців-музеїв Німеччини. А далі нас чекає палац Цицилінхоф місце проведення Потсдамської конференції.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 2 - Потсдам
День 2 - Потсдам
День 2 - Потсдам
День 2 - Потсдам
День 3.

Амстердам - Заансе Сханс - Волендам

Сніданок. Переїзд в Амстердам Оглядова екскурсія.
Екскурсія

Амстердам – скарби минулого і теперішнього

(входить у вартість туру)
Cтарі "вигнуті" будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які  на 3 метри нижче рівня моря, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій – вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
У вільний час рекомендуємо відвідати:

Лабіринтами Амстелу

(Дорослий: 16євро / Діти: 16євро)
Прогулянка по мальовничих каналах Амстердаму

Тиха Голандія: Заанс Сханс, Волендам

(Дорослий: 30євро / Діти: 26євро)
Місцеві жителі кажуть "Хто не бачив провінції - той не бачив Голландії"!  Фольклорне село вітряних млинів – Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П'ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах – це життя! Також ми подивимось, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо, як майстер вправно виріже дерев'яні черевички – кломпи, в яких голландці ходять до cих пір. Величезна колекція різних форм, розмірів та кольорів – кращого сувеніру годі шукати... Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам – чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Селище, жителі якого живуть і до сьогодні в дерев'яних будиночках і ходять в національних костюмах. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого за старовинними рецептами!
Екскурсія по глибинці Голландії

Вечірній Амстердам

(Дорослий: 21євро / Діти: 16євро)
Вічно-юний, притягує і зачаровує. Він виблискує вночі, тягне нас за собою, посвячує у свої таємниці, зачаровує... Забуваючи про сьогодення, насолоджуючись тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста.

Театр Касса Росса

(дод. оплата)
А після екскурсії радимо продовжити вечір у незвичайному театр "Касса Росса"!!!
Поселення в готель. Ночівля на території Нідерландів.
День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам
День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам
День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам
День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам
День 4.

Амстердам - Гаага - Делфт - Роттердам

Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для всіх бажаючих пропонуємо відвідати:

Королівський Парк квітів – Keukenhof

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро + вх. квиток)
Пропонуємо відвідати парк квіткової розкоші – "Кекенхоф" – одне з найкрасивіших місць на планеті. Навряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається: алеї старих розлогих лип, струмки і мальовничі ставки, дзюрчання фонтанів, безперервний спів птахів і, звичайно, квіти!!! (в програмі туру в період з березня до травня)
Королівський парк квітів Кекенхоф

По перлинках Голландії

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
Спочатку відвідаємо "Місто принців – Делфт": палацові комплекси, величні будівлі, храми вздовж каналів і, звичайно, резиденція герцогів Оранських, Ринкова площа міста – найкрасивіша в країні. Відвідавши прекрасно збережений середньовічний Делфт, ми зануримося в атмосферу 15-16 століть: Східні ворота, фабрика блакитного фарфору, 109 метрова Нова церква, де в підземній дзвінниці розміщується усипальниця Нідерландської Королівської сім'ї – сама історія Нідерландів говорить тут з нами ... Їдемо на прийом до королеви в "місто королівського двору – Гаагу" – політична столиця Нідерландів, "місто-резиденція", королеви Беатрікс Оранської-Нассау. Гордістю і славою міста, є Вайвер – водне дзеркало, в якому відображаються прекрасні шедеври Гааги... Знайомство з Гаагою залишає незабутнє враження... Далі, ми відвідаємо найвишуканіший морський курорт Північної Європи – Схевенінген.
По перлинам Голландії

Голландський Манхеттен – містечко Роттердам

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро)
Це місто знамените своїми фантастичними творами архітектури: міст Еразмус, знаменитий на весь світ Кубічний будинок, а ще побачимо перший хмарочос в Європі!!!
Хочете побачити всю Голландію за годину? Пропонуємо відвідати дивовижний парк

Парк "Madurodam"

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро + вх. квиток)
Хочете побачити всю Голландію за годину? Пропонуємо відвідати дивовижний парк "Madurodam" – Голландія в мініатюрі. Це найменше "місто" в країні. Варто лише щоб в Нідерландах з'явилась яка-небуть архітектурна новинка, як її копія, зменшена в 25 разів, виростає тут. Найменші відвідувачі відчують себе гостями казкового міста, а дорослі побачать Нідерланди з висоти...
Повернення в Амстердам. Ночівля на території Нідерландів.
День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Роттердам
День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Роттердам
День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Роттердам
День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Роттердам
День 5.

Амстердам - Гітхорн - Брюгге - Брюссель

Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для всіх бажаючих пропонуємо відвідати:

Парк розваг Efteling

(Дорослий: 26євро / Діти: 26євро + вх. квиток)
І для дорослих і для дітей буде цікавим дивовижний парк розваг Ефтелінг з найбільшою в Європі частиною "Казковий світ". Парк атракціонів Ефтелінг в Голландії є одним з найстаріших серед сьогодні існуючих. Ефтелінг працює щодня цілий рік, пропонуючи відвідувачам велику різноманітність атракціонів і розваг. Ефтелінг – це справжня країна казок. Тут оживають герої Андерсона, братів Грімм, Шахеризади. Атмосфера всіх семи королівств парку своя, унікальна, зовсім не схожа на Disneyland.

Голландська Венеція – Гітхорн

(Дорослий: 48євро / Діти: 38євро)
Цікаво, якби рай на Землі був можливий, яким би він був? Обов'язковими складовими, напевно, були б: чисте повітря, зелена трава, дзюрчання води і, можливо, "пряникові" будиночки. Хммм. У такому випадку його аналогом можна назвати голландське селище Гітхорн. Гітхорн розташувався на водних каналах, загальною протяжністю близько 7,5 км. Заснували селище в 1230 році. Для пересування  використовують велосипедну доріжку і численні водні канали. А милі човники є основним видом транспорту. Вони «працюють» абсолютно безшумно і не порушують мир і спокій в цій мальовничіому селищі.
Голландська Венеція - Гітхорн

Відвідати столицю Королівства Бельгії

(Дорослий: 61євро / Діти: 48євро)
 Королевство Бельгии, в форме сердца, на семи холмах город Брюссель и сказочный город - Брюгге! Сначала нас ждет поэтический и романтический рай для влюбленных, колодец чудес для детей и взрослых - волшебный, шоколадный БрюггеОбраз города неповторим: Базилика - хранительница реликвии Святой Крови, Ратуша, Церковь Святой Девы, где хранится образ Мадонны с младенцем на руках работы знаменитого Микеланджело! Брюгге похож на пряничный городок с причудливыми разноцветными фасадами, тонкими шпилями, каменными кружевами и реками темно - белого шоколада. Небольшой переезд и нас ждет столица страны. Экскурсия «История красоты - Брюссель» - история, которая творилась веками. Симфония ликующего блеска царит в районе Европарламента с просторными парками и улицами, на площади у королевского дворца, в городской Ратуше, а также одной из самых красивых площадей Европы - Гранд Платс. Днем площадь напоминает театр цветочного рынка, а вечером - пьесу красивой любви и восхищения! Мы познакомимся с историей прошлого и настоящего знаменитого Дворца Правосудия, который является самой грандиозной зданием в Европе, Национальной Базилики Святого Сердца, а главное, мы сможем почувствовать добродушный и веселый характер бельгийцев, недаром одним из символов этого города является знаменитая бронзовая скульптура - фонтан "Манекен Пис "!
Повернення в Амстердам. Ночівля на території Нідерландів.
День 5 - Амстердам - Гітхорн - Брюгге - Брюссель
День 5 - Амстердам - Гітхорн - Брюгге - Брюссель
День 5 - Амстердам - Гітхорн - Брюгге - Брюссель
День 5 - Амстердам - Гітхорн - Брюгге - Брюссель
День 6.

Амстердам - Лейден

Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для всіх бажаючих пропонуємо відвідати:

Рейксмузеум

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро + вх. квиток)
 Музей образотворчих мистецтв в Амстердамі (18€ + вх. квиток)
Нас чекає хронологічне подорож по Голландії крізь століття. Родзинка програми – Майстри 17-го століття: Рембрандт, Франс Халс, Вермеер, Ян Стейн і цілий ряд Малих Голландії. 

Яскраві барви Голандії: замок Де Хаар та містечко Лейден

(Дорослий: 38євро / Діти: 38євро + вх. квиток)
Свою подорож ми почнемо з Середньовіччя в серці Нідерландів – замок де Хаар, захоплення та відчуття неперевершеності ось що почуваєш, потрапивши сюди. Казковий замок з круглими башточками по кутах, оточений водою і чарівними садами. Безперечно, це один з найрозкішніших замків в Нідерландах!!! На завершення шикарне містечко Лейден. Місто з багатовіковою історією, де в старій частині на кожному кроці натикаєшся на пам'ятник архітектури. І це не дивно, адже їх тут набагато більше, ніж в Амстердамі, але площа міста становить всього 23 кв.км. А ще гуляючи вулицями голландського міста ви побачите на стінах вірші відомих поетів, адже Лейден – єдине місто на світі, де на Мураль пишуть поеми!!!
У вільний час в Лейдені пропонуємо:

Музей - тіла Corpus

(Дорослий: 10євро / Діти: 10євро + вх. квиток)
Унікальний музей являє собою фігуру сидячої людини, конструкція заввишки в 35 метрів вбудована в семиповерховий будинок. Сама тільки архітектура будівлі вже є ефектне видовище і вразить будь-кого. Заходячи через коліно, відвідувачі переміщуються по різним органам вище і вище до кінцевому пункту - головному мозку.
Переїзд по території Нідерландів. По дорозі при наявності часу пропонуємо:

Пропонуємо відвідати містечко Маастріхт!

(Дорослий: 21євро / Діти: 21євро)
 Прогуляємось по одному з найдавніших і найкрасивіших міст Нідерландів! За кількістю пам'яток архітектури Маастрихт стоїть в одному ряду з Амстердамом, Гаагою, але найдавніші в Нідерландах кріпосні стіни, міські ворота, церкви знаходяться саме тут, в цьому унікальному місті, яке виникло в I столітті нашої ери, при поселенні римлян біля переправи, через річку Маас, «Мозе Траектум» ( «Шлях через Маас»). Тут все дихає історією, кожна епоха знайшла тут своє відображення в архітектурних спорудах, парках, пам'ятках ...
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 6 - Амстердам - Лейден
День 6 - Амстердам - Лейден
День 6 - Амстердам - Лейден
День 7.

Аахен - Кельн

Сніданок. Сьогодні нас чекає знайомство з дивовижним Аахеном. Екскурсія
Екскурсія

Місто чотирьох культур - Аахен

(входить у вартість туру)
 Саме місто відноситься до регіону Північної Рейн-Вестфалії і межує з Бельгією та Нідерландами, а заснований він був ще римлянами! Визначною пам'яткою Аахена є його Кафедральний собор, іменований Імперським собором, який внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У соборі століттями коронувалися імператори Римської імперії. Унікальний пам'ятник архітектури вражає своєю красою.
У вільний час є можливість відвідати:

Кельн – золото Рейну

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
Місто, породжене римлянами, усиновлене французами і виховане Пруськими королями – КельнВелич, витонченість і ажурність спрямованих увись форм – Кельнський собор – найбільший собор Німеччини і один з найбільших соборів в Європі, шедевр готики, який зберігає велику християнську святиню – мощі трьох святих волхвів. А далі: Старе місто, Кельнська Ратуша, єврейський квартал, Будинок Фаріни - батьківщина одеколону, кельнська набережна... Про Кельн можна довго розповідати, але головне – його треба відчути! 
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 7 - Аахен - Кельн
День 7 - Аахен - Кельн
День 7 - Аахен - Кельн
День 7 - Аахен - Кельн
День 8.

Вроцлав - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Польщі При наявності часу рекомендуємо відвідати Вроцлав-легендарну колиску Польщі.

Місто гномів - Вроцлав

(Дорослий: 16євро / Діти: 16євро)
Рекомендуємо екскурсію по місту 12 островів і більше 100 мостів - легендарну колиску Польщі! Старе Місто є одним з найкрасивіших в Польщі, чарівна Ратуша зі старовинним сонячним годинником, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії.
Всім любителям пива рекомендуємо екскурсію

Вечеря в середньовічній корчмі Вроцлава

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
Ми повністю зануримося в таємничу атмосферу середньовіччя і загадаємо не одне бажання. Ратуша – одна з найпрекрасніших готичних будівель в Центральній Європі. Сьогодні тут музей і... місце зустрічі закоханих. Чому?!? Дізнаємося під час екскурсії... А відвідавши старовинну пивну, ми зможемо скуштувати національну польську кухню в незабутній середньовічній атмосфері!
Перетин кордону. Повернення в Україну. Час прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!
День 8 - Вроцлав - Львів
День 8 - Вроцлав - Львів
День 8 - Вроцлав - Львів
День 8 - Вроцлав - Львів
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• проживання по маршруту - готель зі сніданками
• екскурсії по програмі
• супровід гіда-керівника по маршруту
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• при наявності!!!! Міський податок (city tax) в готелях по маршруту оплачується особисто туристом на рецепції від 1,5 до 6 євро / ніч
• доплата за одномісне розміщення
• індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі)
• Консульський збір + Візовий Центр = 35євро + 25євро
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
29.03 (06:18) - 05.04.21 328 євро 318 євро тут
23.04 (09:30) - 30.04.21 378 євро 366 євро тут
25.04 (07:30) - 02.05.21 378 євро 366 євро тут
26.04 (04:00) - 03.05.21 378 євро 366 євро тут
30.04 (02:00) - 07.05.21 386 євро 378 євро тут
08.05 (02:30) - 15.05.21 378 євро 366 євро тут
13.05 (09:30) - 20.05.21 349 євро 338 євро тут
27.06 (09:30) - 04.07.21 301 євро 291 євро тут
11.07 (07:30) - 18.07.21 301 євро 291 євро тут
24.07 (04:00) - 31.07.21 349 євро 338 євро тут
07.08 (07:30) - 14.08.21 301 євро 291 євро тут
21.08 (06:18) - 28.08.21 301 євро 291 євро тут
26.09 (07:30) - 03.10.21 349 євро 338 євро тут
15.10 (06:18) - 22.10.21 301 євро 291 євро тут
31.10 (07:30) - 07.11.21 301 євро 291 євро тут
14.11 (06:18) - 21.11.21 301 євро 291 євро тут
11.12 (06:18) - 18.12.21 301 євро 291 євро тут
29.12 (07:30) - 05.01.22 331 євро 323 євро тут
доплата
(за одномісне проживання)
160 євро
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.
Шо таке
Радіогід?
Що таке Радіогід