Мільйон посмішок...або 4 дні в Амстердамі!

04.06, 19.06, 04.07, 19.07, 08.08, 18.08, 19.09, 07.10, 25.10, 15.11, 25.12, 29.03, 12.04, 23.04, 25.04, 30.04, 08.05, 13.05, 12.06, 27.06, 11.07, 24.07, 07.08, 21.08, 12.09, 26.09, 15.10, 31.10, 14.11, 11.12, 29.12

ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!  

4 екскурсії у вартості туру!

•2020 рік. Парк квітів Кекенхоф з 21.03 по 10.05.
Парад квітів Bloemencorso Bollenstreek 25.04 -26.04.
День Короля 27.04

День 1.

Львів - Варшава

  Збір на Львівському залізничному вокзалі.
Трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордону. Переїзд в Варшаву.
Пішохідна екскурсія «Таємниці Загадкової Варшави». ...романтичне, чарівне і таємниче Старе місто Варшави запрошує в гості. Тут важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці або по величезній декорації з затишними різнокольоровими будинками. Ми побачимо одну з найкрасивіших будівель, яку часто зображують на листівках Варшави.
У вільний час пропонуємо автобусну екскурсію «Варшава - місто королів» (23€/16€). Чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також одразу три королівські резиденції! Вся ця краса відбивається в річці Вісла, над якою височить символ польської столиці - Варшавська Сирена. Королівські Лазенки - Серце Варшави, найкрасивіший і найдоглянутіший парк у місті.Історія Лазенок починається з дерев'яної фортеці мазоеецкіх князів. Триста років тому, в 16 ст., Тут жила Анна Ягеллонка, дружина польського короля Стефана Баторія; при ній тут з'явилася перша дерев'яна купальня. Нарешті, в 1623 р інший польській король Сигізмунд III Ваза побудував тут розкішний палац - Уяздовський замок. Місце було обрано не випадково - звідси відкривається прекрасний вид на закрут Вісли.
Переїзд в готель. Ночівля в готелі.

День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава
День 2.

Потсдам

 Сніданок. Переїзд в безтурботне місто - Потсдам! Потсдам - це книжка з картинками: Голландський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбурзькі ворота - давніші, ніж у Берліні(!)... Термін ми проведемо прогулюючись по прекрасних вуличках, незрівнянно красивих площах, насолоджуючись розкішною красою міста і відпочиваючи в затишних кафе. Ми відчуємо ту, по-справжньому, безтурботне життя, в якій жив Фрідріх Великий.
У вільний час рекомендуємо екскурсію «В полоні королівських фантазій - парк Сан-Сусі і палац Цицилінхоф» (23€ + вх. квиток). Ми отримаємо задоволення прогулянкою по одному з найкрасивіших парків в Європі - Сан-Сусі. На території парку знаходиться палац Сан-Сусі - самий відомий творіння Фрідріха Великого. Новий Палац, Нові палати, історична вітряк, Шарлоттенхоф, Римські лазні, Оранжерейний палац... Зараз Сан-Сусі є музеєм, який став одним з перших палаців-музеїв Німеччини. А далі нас чекає палац Цицилінхоф місце проведення Потсдамської конференції.
Переїзд та поселення. Ночівля в готелі.

День 2 - Потсдам День 2 - Потсдам День 2 - Потсдам День 2 - Потсдам
День 3.

Амстердам - Заансе Сханс - Волендам

 Сніданок. Переїзд в Амстердам - коштовний камінь в короні голландських королів! Оглядова екскурсія по місту - «Скарби минулого і теперішнього» - старі "вигнуті" будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня моря, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій - вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
У вільний час рекомендуємо: прогулянку по мальовничим каналам "Лабіринтами Амстелу" (16€). Місцеві жителі кажуть «Хто не бачив провінції - той не бачив Голландії»!
Запрошуємо «По "глибинці" Голландії» (30€/26€). Фольклорне село вітряних млинів -Заансе Сханс і рибальське селище - Волендам - це дві перлини Північної Голландії. Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П'ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах - це життя! Також ми подивимось, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо, як майстер вправно виріже дерев'яні черевички - кломпи, в яких голландці ходять до цих пір. Величезна колекція різних форм, розмірів та розмальовки - краще сувеніра годі шукати ... Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам - чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Селище, жителі якої живуть досьогодні в дерев'яних будиночках і ходять в національних костюмах. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним - старовинними рецептами!

Вечірній Амстердам (21€/16€). Вічно-юний, що притягує і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, посвячує у свої таємниці, зачаровує... Забуваючи про сьогодення, насолоджуючись тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. А після екскурсії радимо продовжити вечір у незвичайному театрі "Касса Росса" (вх. квитки від 50).
Поселення і ночівля на території Нідерландів.

День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам
День 4.

Амстердам - Гаага - Делфт - Роттердам

 Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для всіх бажаючих пропонуємо відвідати:
парк квіткової розкоші - «Кекенхоф» (18€+вх.білет) - одне з найкрасивіших місць на планеті. Навряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається: алеї старих розлогих лип, струмки і мальовничі ставки, дзюрчання фонтанів, безперервний спів птахів і, звичайно, квіти!!! Квіти всюди - на клумбах, в павільйонах і оранжереях, і навіть на оточуючих парк полях. І все - таки це передати словами не можна, це потрібно побачити, відчути, вдихнути п'янкий аромат квітів і забрати з собою хоча б маленьку частинку цієї фантастичної квіткової феєрії! 
Пропонуємо відвідати екскурсію «По перлинам Голландії» (38€/30€). Спочатку відвідаємо «Місто принців - Делфт»: палацові комплекси, величні будівлі, храми вздовж каналів і, звичайно, резиденція герцогів Оранських, Ринкова площа міста - найкрасивіша в країні. Відвідавши прекрасно збережений середньовічний Делфт, ми зануримося в атмосферу 15-16 століть: Східні ворота, фабрика блакитного фарфору, 109 метрова Нова церква, де в підземній дзвінниці розміщується усипальниця Нідерландської Королівської сім'ї - сама історія Нідерландів говорить тут з нами... Їдемо на прийом до королеви в «місто королівського двору - Гаагу» - політична столиця Нідерландів, «місто - резиденція», королеви Беатрікс Оранської-Нассау. Гордістю і славою міста, є Вайвер - водне дзеркало, в якому відображаються прекрасні шедеври Гааги ... Знайомство з Гаагою залишає незабутнє враження! І на завершення рекомендуємо познайомитись з «Голландський Манхеттеном - містечком Роттердам» (18€). Це місто знамените своїми фантастичними творами архітектури: міст Еразмус, знаменитий на весь світ Кубічний будинок, а ще побачимо перший хмарочос в Європі!!!
Хочете побачити всю Голландію за годину? Пропонуємо відвідати дивовижний парк "Madurodam" - Голландія в мініатюрі (18Є). Це найменше "місто" в країні, варто десь в Голандії з'явитись якій-небуть архітектурній новинці, як її копія, зменшена в 25 разів, виростає тут. Найменші відвідувачі відчують себе гостями казкового міста, а дорослі побачать Нідерланди з висоти…

Повернення в Амстердам. Ночівля на території Нідерландів.

День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Роттердам День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Роттердам День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Роттердам День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Роттердам
День 5.

Амстердам - Гітхорн - Брюгге - Брюссель

 Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для всіх бажаючих пропонуємо на вибір:
Парк розваг Ефтелінг (Трансфер: 26€ + вх. квиток) І для дорослих і для дітей буде цікавим дивовижний парк розваг Ефтелінг з найбільшим в Європі розділом «Казковий світ». Парк атракціонів Ефтелінг в Голландії є одним з найстаріших серед нині існуючих. Ефтелінг працює щодня цілий рік, пропонуючи відвідувачам велику різноманітність атракціонів і розваг. Ефтелінг – це справжня країна казок. Тут оживають герої Андерсона, братів Грімм, Шахеризади. Атмосфера всіх семи королівств парку своя, унікальна, зовсім не схожа на Disneyland.
«Голландську Венецію - Гітхорн» (48€/38€). Цікаво, якби рай на Землі був можливий, яким би він був? Обов'язковими складовими, напевно, були: чисте повітря, зелена трава, дзюрчання води і, можливо, «пряникові» будиночки. Хм. У такому випадку його аналогом можна назвати голландську сільце Гітхорн. Гітхорн розташувалася на водних каналах, загальною протяжністю близько 7,5 км. Заснували село в 1230 році. Для пересування по селу використовують велосипедну доріжку і численні водні канали. А милі веслові човники є основним видом транспорту. Вони «працюють» абсолютно безшумно і не порушують мир і спокій в цій мальовничій селі.
Відвідати столицю Королівства Бельгії, в формі серця, на семи пагорбах місто Брюссель та казкове місто - Брюге (61€/48€)! Спочатку  нас чекає поетичний і романтичний рай для закоханих, колодязь чудес для дітей та дорослих - чарівний, шоколадний БрюггеОбраз міста неповторний: Базиліка - хранителька реліквії Святої Крові, Ратуша, Церква Святої Діви, де зберігається образ Мадонни з немовлям на руках пензля знаменитого Мікеланджело! Брюгге схожий на пряниковий містечко з вигадливими різнобарвними фасадами, тонкими шпилями, кам'яним мереживом і рікою темно - білого шоколаду. Невеличкий переїзд і нас чекає столиця країни. Екскурсія «Історія краси - Брюссель» - історія, яка творилася століттями. Симфонія тріумфуючого блиску панує в районі Європарламенту з просторими парками і вулицями, на площі біля королівського палацу, в міській Ратуші, а також одній з найкрасивіших площ Європи - Гранд Платс. Вдень площа нагадує театр квіткового ринку, а ввечері - п'єсу гарного кохання і захоплення! Ми познайомимося з історією минулого і сьогодення знаменитого Палацу Правосуддя, який є самою грандіозною будівлею в Європі, Національною Базиліки Святого Серця, а головне, ми зможемо відчути добродушний і веселий характер бельгійців, недаремно одним із символів цього міста є знаменита бронзова скульптура - фонтан "Манекен Піс"!
Повернення в Амстердам. Поселення і ночівля на території Нідерландів.

День 5 - Амстердам - Гітхорн - Брюгге - Брюссель День 5 - Амстердам - Гітхорн - Брюгге - Брюссель День 5 - Амстердам - Гітхорн - Брюгге - Брюссель День 5 - Амстердам - Гітхорн - Брюгге - Брюссель
День 6.

Амстердам - Лейден

 Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для всіх бажаючих пропонуємо відвідати:
Рейксмузеум – музей образотворчих мистецтв в Амстердамі (18€ + вх. квиток)
Нас чекає хронологічне подорож по Голландії крізь століття. Родзинка програми – Майстри 17-го століття: Рембрандт, Франс Халс, Вермеер, Ян Стейн і цілий ряд Малих Голландії. 
Яскраві барви Голандії: замок Де Хаар, містечко Лейден (38€ + вх.квиток). Свою подорож ми почнемо з Середньовіччя в серці Нідерландів – замок де Хаар, захоплення та відчуття неперевершеності ось що почуваєш, потрапивши сюди. Казковий замок з круглими башточками по кутах, оточений водою і чарівними садами. Безперечно, це один з найрозкішніших замків в Нідерландах!!! І на завершення шикарне містечко Лейден. Місто з багатовіковою історією, де в старій частині на кожному кроці натикаєшся на пам'ятник архітектури. І це не дивно, адже їх тут набагато більше, ніж в Амстердамі, але площа міста становить всього 23 кв.км. А ще гуляючи вулицями голландського міста ви побачите на стінах вірші відомих поетів, адже Лейден - єдине місто на світі, де на Мураль пишуть поеми!!!
У вільний час в  Лейдені пропонуємо:
відправитись у пізнавальну подорож музей - тіла Corpus! (Трансфер: 10€ + вх.квиток) Унікальний музей являє собою фігуру сидячої людини, конструкція заввишки в 35 метрів вбудована в семиповерховий будинок. Сама тільки архітектура будівлі вже є ефектне видовище і вразить будь-кого. Заходячи через коліно, відвідувачі переміщуються по різним органам вище і вище до кінцевому пункту - головному мозку.
Переїзд по території Нідерландів. По дорозі, пропонуємо відвідати містечко Маастріхт! (21) Прогуляємось по одному з найдавніших і найкрасивіших міст Нідерландів! За кількістю пам'яток архітектури Маастрихт стоїть в одному ряду з Амстердамом, Гаагою, але найдавніші в Нідерландах кріпосні стіни, міські ворота, церкви знаходяться саме тут, в цьому унікальному місті, яке виникло в I столітті нашої ери, при поселенні римлян біля переправи, через річку Маас, «Мозе Траектум» ( «Шлях через Маас»). Тут все дихає історією, кожна епоха знайшла тут своє відображення в архітектурних спорудах, парках, пам'ятках ...
Переїзд в готель. Ночівля в готелі.

День 6 - Амстердам - Лейден День 6 - Амстердам - Лейден День 6 - Амстердам - Лейден
День 7.

Аахен - Кельн

 Сніданок. Сьогодні нас чекає знайомство з дивовижним Аахеном. Екскурсія «Місто чотирьох культур - Аахен». Саме місто відноситься до регіону Північної Рейн-Вестфалії і межує з Бельгією та Нідерландами, а заснований він був ще римлянами! Визначною пам'яткою Аахена є його Кафедральний собор, іменований Імперським собором, який внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У соборі століттями коронувалися імператори Римської імперії. Унікальний пам'ятник архітектури вражає своєю красою.
У вільний час рекомендуємо відвідати місто, породжене римлянами, усиновлене французами і виховане Пруськими королями - Кельн (38€/30€). Оглядова екскурсія «Кельн-золото Рейну». Велич, витонченість і ажурність спрямованих увись форм - Кельнський собор - найбільший собор Німеччини і один з найбільших соборів в Європі, шедевр готики, який зберігає велику християнську святиню - мощі трьох святих волхвів. А далі: Старе місто, Кельнська Ратуша, єврейський квартал, Будинок Фаріни - батьківщина одеколону, кельнська набережна... Про Кельн можна довго розповідати, але головне - його треба відчути! Вільний час.
Переїзд в готель. Ночівля в готелі.

День 7 - Аахен - Кельн День 7 - Аахен - Кельн День 7 - Аахен - Кельн День 7 - Аахен - Кельн
День 8.

Вроцлав - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Польщі.
При наявності часу рекомендуємо відвідати Вроцлав (16) - легендарну колиску Польщі! Екскурсія "Священна квітка Європи" - вважається одним з найзеленіших міст Польщі, яке вирізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, чарівна Ратуша зі старовинним сонячним годинником, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії.
«Обід в середньовічній корчмі» (26€/21). Ми повністю зануримося в таємничу атмосферу середньовіччя і загадаємо не одне бажання. Ратуша - одна з найпрекрасніших готичних будівель в Центральній Європі. Сьогодні тут музей і... місце зустрічі закоханих. Чому?!? Дізнаємося під час екскурсії... А відвідавши старовинну пивну, ми зможемо скуштувати національну польську кухню в незабутнє середньовічної атмосфері!!!
Повернення в Україну. Перетин кордону.
Час прибуття до Львова орієнтовно після опівночі (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А».

Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

День 8 - Вроцлав - Львів День 8 - Вроцлав - Львів День 8 - Вроцлав - Львів День 8 - Вроцлав - Львів
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом туркласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• екскурсії по програмі;
• супровід гіда-керівника по маршруту;
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Додаткове страхування, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 25 €
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Послуги Візового Центру оплачують все.
ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ .
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
04.06 (02:00) - 11.06.20 301 євро 291 євро тут
19.06 (04:00) - 26.06.20 349 євро 338 євро тут
04.07 (02:00) - 11.07.20 349 євро 338 євро тут
19.07 (07:30) - 26.07.20 349 євро 338 євро тут
08.08 (06:00) - 15.08.20 301 євро 291 євро тут
18.08 (07:30) - 25.08.20 301 євро 291 євро тут
19.09 (06:00) - 26.09.20 349 євро 338 євро тут
07.10 (04:00) - 14.10.20 301 євро 291 євро тут
25.10 (03:00) - 01.11.20 301 євро 291 євро тут
15.11 (06:18) - 22.11.20 301 євро 291 євро тут
25.12 (07:30) - 01.01.21 331 євро 323 євро тут
29.03 (06:18) - 05.04.21 328 євро 318 євро тут
12.04 (09:30) - 19.04.21 328 євро 318 євро тут
23.04 (09:30) - 30.04.21 328 євро 318 євро тут
25.04 (07:30) - 02.05.21 328 євро 318 євро тут
30.04 (02:00) - 07.05.21 338 євро 328 євро тут
08.05 (06:18) - 15.05.21 328 євро 318 євро тут
13.05 (09:30) - 20.05.21 301 євро 291 євро тут
12.06 (07:30) - 19.06.21 301 євро 291 євро тут
27.06 (09:30) - 04.07.21 301 євро 291 євро тут
11.07 (07:30) - 18.07.21 301 євро 291 євро тут
24.07 (04:00) - 31.07.21 301 євро 291 євро тут
07.08 (07:30) - 14.08.21 301 євро 291 євро тут
21.08 (06:18) - 28.08.21 301 євро 291 євро тут
12.09 (04:00) - 19.09.21 301 євро 291 євро тут
26.09 (07:30) - 03.10.21 301 євро 291 євро тут
15.10 (06:18) - 22.10.21 301 євро 291 євро тут
31.10 (07:30) - 07.11.21 301 євро 291 євро тут
14.11 (06:18) - 21.11.21 301 євро 291 євро тут
11.12 (06:18) - 18.12.21 301 євро 291 євро тут
29.12 (06:18) - 05.01.22 331 євро 323 євро тут
доплата
(за одномісне проживання)
160 євро
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.