Подорож в Прибалтику. Вільнюс, Рига, Таллін + Гельсінкі! Виїзд з Києва!

30.03, 12.04, 25.04, 08.05, 24.06, 27.06, 11.07, 07.08, 19.09

Екскурсії по Вільнюсу, Ризі, Таллінну у вартості туру !!!
Гельсінкі, Юрмала в програмі туру !

Можливість відвідати: середньовічний замок Тракай, продегустувати знамениті лікери,
побувати в Гельсінки, прогулятися по Рундальскому палацу та по Юрмалі!!!
Вільний час для прогулянок і шопінгу.
Прибалтика- це три різних  унікальних і цікавих країни!  Вони чекають нас….

День 1.

Київ

Виїзд з Києва із залізничного вокзалу. Південний термінал. Перетин кордонів. Переїзд по Білорусі. Ночівля.
День 1 - Київ
День 1 - Київ
День 1 - Київ
День 1 - Київ
День 2.

Вільнюс - Тракай

Сніданок. Переїзд у Вільнюс.
Екскурсія

Побачення з Вільнюсом!

(входить у вартість туру)
Костел Св. Анни - шедевр готики, костел Св. Петра і Павла - перлина бароко, Кафедральний собор - приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, ворота каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), замкова вежа Гедемінаса, монастирі кармелітів і місіонерів, палаци Огінських і Радзивіллів викликають захоплення своєю красою і неповторністю. Надають місту аромат середньовічної давнини маленькі старовинні будиночки, чарівні затишні вулички, приємні ресторанчики і романтичні набережні, звідки відкриваються чудові панорами міста.
У вільний час рекомендуємо:

Середньовічний казковий замок – Тракай

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро + вх. квиток)
Примітне і унікальне місто з чотирма озерами і безліччю острівців, які ваблять своєю красою. А між ними височить гордість міста і Литви, знаменитий середньовічний Тракайський замок! Єдиний замок на воді у всій Східній Європі, розкішні зали якого прикрашають вітражі і фрески, а місцевий музей гордо зберігає пам'ять про історію країни.
Середньовічний казковий замок - Тракай

Підземний Вільнюс

(Дорослий: 18євро / Діти: 10євро)
Коли-небудь, прогулюючись по вуличках старого міста Вільнюса, ми думали, що під ногами може бути інший - підземний світ? Вільнюс безліч разів страждав від пожеж і воєн. Будинки в старому місті перебудовувалися, проте їх підземна частина збереглася з найдавніших часів. Під час екскурсії ми познайомимося з історією Вільнюса, що збереглася в його підземеллях, дізнаємося, як у минулому виглядало місто, як тоді жили люди. Заглянемо в підвал Бурштинової галереї, побачимо містичні підземелля костелу, почуємо розповіді про життя ченців ...
Переїзд в Таллінн Поселення в готель. Ночівля.
День 2 - Вільнюс - Тракай
День 2 - Вільнюс - Тракай
День 2 - Вільнюс - Тракай
День 2 - Вільнюс - Тракай
День 3.

Таллінн

Сніданок. Цей день ми присвятимо Талліну
Екскурсія

Лицар Балтійського моря - Таллінн

(входить у вартість туру)
Таллінн захоплює гармонійним поєднанням старого і нового. Старе Місто - зачаровує середньовіччям, приваблює вузькими готичними будинками, флюгерами на них, черепичними дахами, і фортечною стіною з розсипом веж. Старе Місто Таллінна збереглось дуже добре і є пам'яткою старовини ЮНЕСКО. Старе місто ділиться на дві частини: Нижнє Місто, яке називають "будинком воску і льону" і Верхнє Місто - місто-лицар. 
Вільний час. Для бажаючих:

Більше про Таллінн

(Дорослий: 18євро / Діти: 10євро)
Автобусна екскурсія. Під час екскурсії ми проїдемо поряд з цікавими районами міста: кварталом - Ротерманн, діловим районом city, побачимо дерев'яну архітектуру Таллінна початку 20-х століть. Прогуляємося по парку Кадріорг, побачимо діючу резиденцію Президента, відвідаємо знамените Співоче поле. Далі -прекрасний вид на затоку зі сходів дворянської садиби, де знімався фільм «Собака Баскервілів». Проїдемо колишнє олімпійське селище, адже в Таллінні проходила вітрильна олімпійська регатта, а ще вас чекає зупинка біля пам'ятника затонулого в кінці 19 століття броненосцю Русалка.
Більше про Таллінн

Дегустація лікерів Таллінна

(Дорослий: 21євро / Діти: 21євро)
На екскурсії ми дізнаємося, як багато в Таллінні пов'язано з виготовленням різних звеселяючих і міцних напоїв! Як і де варили і пили пиво городяни, як виробляли горілку барони, і як, вже в минулому столітті з'явилися відомі всім естонські лікери. Лікер Старий Таллінн – Vana Tallinn. Їдеш в Таллінн? – привези пляшечку лікеру Старий Таллінн. Солодкий і міцний естонський лікер завоював загальну популярність і залишається одним із символів Естонії. Лікер Півень на пеньку – Kannu Kukk. Найстаріший і найбільш елітний естонський лікер, з'явившись більше 70 років тому, втіливши в собі старовинні традиції приготування лікерів. Лікер Вежа Кію – Kiiu Torn. Лікер проводиться з натуральних компонентів та має дивовижно приємний смак, що нам і належить оцінити.

Легенди Таллінна

(Дорослий: 10євро / Діти: 10євро)
За час цієї екскурсії ви дізнаєтеся талліннські легенди і перекази, ми побачимо будинки, де до сих пір показуються примари... А в кожній нашій легенді міститься частка правди.
Можна відвідати знамениту пивоварню Beer House, часниковий ресторан Balthasar, ресторани зі середньовічною кухнею Peppersack, Kuldse Notsu Körts. Ресторан "Old Hansa" (оплата по меню). Ночівля.
День 3 - Таллінн
День 3 - Таллінн
День 3 - Таллінн
День 3 - Таллінн
День 4.

Таллінн - Гельсінкі - Фортеця Свеабор

Сніданок. Вільний час в Талліні. Екскурсії на вибір:

Гельсінкі - коктейль Сходу і Заходу

(Дорослий: 60євро / Діти: 48євро)
Це одне з найдивовижніших міст світу - його вулиці і провулочки звиваються між затоками, мости перекинуті між островами, а в віддалені частини міста ходять пороми. Гельсінкі - це море, присутність якого відчувається навіть взимку. Це пам'ятки архітектури в стилях ампір і модерн і нові будівлі, що втілили в собі всі найсміливіші архітектурні рішення. Гельсінкі - місто фестивалів і свят, які не стихають круглий рік. Шанувальників дизайну не залишить байдужим Квартал дизайну, наповнений галереями, бутиками, антикварними магазинами і сувенірними крамничками. 
Для бажаючих:

Історія Фінляндії і Острів Сеурасаарі

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
Острів - це красивий заповідний парк і відкритий для прогулянок і відпочинку цілий рік. На острові знаходяться близько 100 дерев'яних будівель 17-19 століть з усією Фінляндії. У будинках зібрані предмети домашнього начиння і селянського побуту, за якими можна уявити повсякденне життя і традиційні заняття фінів. Є будинки заможних господарів, будинок священика, господарські будівлі, сауни, водяні і вітряні млини, смолокурню. Найстаріша будівля - дерев'яна церква Каруна, побудована в 1686 році, популярне місце для фінських весіль

Замок Фінляндії або морська фортеця Суоменлінна

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
Це перлина Гельсінкі і внесена в список пам'ятників світової спадщини ЮНЕСКО. На шести островах розташувалися зміцнення для захисту фортеці і міста. Первісне - шведське - назва фортеці Свеаборг було змінено на фінське Суоменлинна. Сьогодні Суоменлинна - унікальний військовий пам'ятник світового масштабу, історичний і військовий музей, на території якого проживає більше 900 осіб. На території Суоменліна до ваших послуг численні кафе і ресторани.
Кухня Фінляндії різноманітна, унікальна й дивовижна. Ми побуваємо в найстарішому кафе одного з найвідоміших фінських кондитерів, і в невеликій відродженої пекарні, з оригінальними старовинними рецептами. І зможемо купити собі до чаю «торт дружини президента».
Повернення в Таллінн. Ночівля в Талліні.
День 4 - Таллінн - Гельсінкі - Фортеця Свеабор
День 4 - Таллінн - Гельсінкі - Фортеця Свеабор
День 4 - Таллінн - Гельсінкі - Фортеця Свеабор
День 4 - Таллінн - Гельсінкі - Фортеця Свеабор
День 5.

Рига - Юрмала

Сніданок. Переїзд в Ригу.
Екскурсія

Затишна Рига

(входить у вартість туру)
Столиця Латвії – Рига – одне із найзатишніших  старовинних міст Латвії. Натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига – місто доброї кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе.
Душевна Рига

Місто музикантів і квітів – Юрмала

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
Історія популярного міста-курорту починалася з рибальських хатин. Сьогодні Юрмала найпопулярніший курорт на березі Балтійського моря з незвичайною аурою прибережного містечка. Дерев'яна архітектура Юрмали – спогади про минуле в стилі модерн... Ми прогуляємося по самим примітних місцях міста: пляж, концертний зал "Дзінтарі", парк Дзінтарі.
Місто музикантів і квітів - Юрмала

Таємниці мореплавців

(Дорослий: 10євро / Діти: 10євро + вх. квиток)
Один з кращих музеїв міста - історії Риги і мореплавства. Свій початок музей бере з приватної колекції лікаря Ніколауса фон Химзеля. Тут ми побачимо древні човни, прикраси і знаряддя праці, знайдені під час розкопок, численні карти і зображення Риги, статую Великого Крістапа, меч ката, дивовижний макет башти Святого Петра. Цікава Срібна колекція музею.
Повернення в Ригу.

Романтичні історії Риги

(Дорослий: 10євро / Діти: 6євро)
На вуличках, які струмочками стікаються до Ратушній площі, лунає скрип колеса, іржання коней і вигуки торговців. Ми побачимо: богиню Долі, Будинок "замурованих", балкон Джульєтти у Глухого провулка, вуха царя Мідаса, маски церкви Святого Іоанна. Ми почуємо легенди про відьму-сороку, "ожівшем" шведському дерев'яному солдатику, відданого кохання, «страшний сон» ризького ката, пихатої Доротеї, ввічливому старця і примару лицаря.
Ночівля.
День 5 - Рига - Юрмала
День 5 - Рига - Юрмала
День 5 - Рига - Юрмала
День 5 - Рига - Юрмала
День 6.

Рига - Рундальський палац - Сігулда - Турайда

Сніданок. Вільний час в Ризі. Для бажаючих на вибір:

Душевна Рига

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Найдушевніші розповіді про столицю Латвії. Рига – місто стародавнє йому більше 800 років. Район спікера, Центральний ринок – найбільший критий ринок в Європі! Мости Риги і район Пардаугава. Стиль Модерн – вулиці в стилі модерн, які складаються з прекрасних фасадів будинків, Еспланада і Верманський сад.
Душевна Рига

Кіно і Рига

(Дорослий: 18євро / Діти: 10євро)
 Вузькі, повні спокою вулички Риги не раз служили знімальним майданчиком для кінематографістів. Неповторна атмосфера міста дозволяла глядачеві представити, як виглядає Лондон, Париж, Берлін, Копенгаген і Берн. На нашій екскурсії по місцях зйомок фільмів в Ризі, ми згадаємо про Шерлока Холмса, героїв казки «Снігова королева», комедії «Блакитний карбункул» і п'єсі «Старомодна комедія».

Долина спокою. Рундальский палац

(Дорослий: 36євро / Діти: 30євро)
«Долина спокою» - Руєнталі, зачаровує в будь-який час року. А палац в стилі бароко робить ці місця унікальними. Історія його виникнення нагадує захоплюючий роман. Ми познайомимося з інтер'єрами Рундальського палацу, бароковим парком і замком Лівонського ордену в Бауска. Дізнаємося про непросту історію герцогства Курляндського, долі Анни Іоанівни, роду фон Бірон, «Курлядскіх грація». Прогуляємося по мальовничому півострові, утвореному злиттям двох річок - Муси і Мемель.

Божественний сад. Сігулда і Турайда

(Дорослий: 30євро / Діти: 21євро + вх. квиток)
Місця, в які ми з Вами вирушимо на екскурсію були відомі людям здавна. Відпочиваючі і охрестили курорт "Лівонської Швейцарією". Лікували тут не травами і пігулками, а свіжим повітрям, прогулянками по горбах з паличками і чарівними видами. Турайдский замок, розташований на одному з крутих схилів – найбільш вивчений археологами. "Маленьку Трою" розкопували 25 сезонів. Орденський Сигулдский замок приваблює грубої красою стін, складених з валунів. У нього є двійник – Новий замок князя Кропоткіна. Легенди сивої давнини зберігає найвища печера-грот – Печера Гутманя. Екскурсія в Сигулду і Турайде – це подорож у світ романтичних замків, неземне кохання Турайдськой троянди і непомітного чарівності латвійської природи. Назва "Турайда" в перекладі з лівскую мови означає "божественний сад".

Час для шопінгу

 У столиці Латвії щорічно проводяться традиційні розпродажі, під назвою pārdošana. Знижки тут - справа звична, так що шопінг в Ризі багатий на привабливі пропозиції і мега розпродажі.Можливість відвідування центру відпочинку LIDO. Оформлений в народному стилі комплекс має свій млин, ставки, пивоварню, невеликий дитячий розважальний парк. Lido Atputas Centrs - це цілий комплекс з бістро, кафе і затишним ресторанчиком. У центрі парку - сувенірні лавки, будиночки, безліч атракціонів для дітей і дорослих. У підвалах варять знамените латвійське пиво. 
Виїзд з Риги. Ночівля в Литві.
День 6 - Рига - Рундальський палац - Сігулда - Турайда
День 6 - Рига - Рундальський палац - Сігулда - Турайда
День 6 - Рига - Рундальський палац - Сігулда - Турайда
День 6 - Рига - Рундальський палац - Сігулда - Турайда
День 7.

Київ - Каунас

Сніданок. При бажанні групи і наявності часу.

Друга столиця Литви - Каунас.

(Дорослий: 18євро / Діти: 10євро)
Каунас мирно розташувався біля річок Нямунаса і Неріс. Дуже древнє місто, друга столиця Литви. Знайомство з містом.  
Виїзд в Україну. Переїзд по Білорусі. Перетин кордонів. Час прибуття в Київ орієнтовно після 24:00 (залежить від проходження кордону).
День 7 - Київ - Каунас
День 7 - Київ - Каунас
День 7 - Київ - Каунас
День 7 - Київ - Каунас
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• проживання в готелі 3* зі сніданками
• екскурсії по програмі
Додатково оплачується:
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• за бажанням можна добронювати категорію каюти вище, вартість під запит
• Консульський збір + Візового Центру = 35євро + 23євро
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
• city tax (міський податок)
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
30.03 (08:16) - 05.04.21 231 євро 223 євро тут
12.04 (09:30) - 18.04.21 226 євро 216 євро тут
25.04 (08:16) - 01.05.21 231 євро 223 євро тут
08.05 (06:18) - 14.05.21 226 євро 216 євро тут
24.06 (04:30) - 30.06.21 226 євро 216 євро тут
27.06 (09:30) - 03.07.21 238 євро 228 євро тут
11.07 (08:16) - 17.07.21 226 євро 216 євро тут
07.08 (08:16) - 13.08.21 238 євро 228 євро тут
19.09 (08:16) - 25.09.21 226 євро 216 євро тут
доплата
(за одномісне проживання)
130 євро
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.
Шо таке
Радіогід?
Що таке Радіогід