Вікенд в Амстердамі + Берлін та Прага!

06.03, 10.03, 17.03, 25.03, 01.04, 06.04, 13.04, 21.04, 28.04, 06.05, 09.05, 13.05, 21.05, 25.05, 02.06, 08.06, 24.06, 07.07, 14.07, 29.07, 06.08, 11.08, 18.08, 23.08, 10.09, 17.09, 23.09, 30.09, 08.10, 13.10, 20.10, 25.10, 27.10, 11.11, 24.11, 15.12, 22.12, 29.12, 30.12

У вартості туру екскурсії:
 Берлін + Амстердам = море задоволення!!!


Можливість відвідати Парк квітів Кекенхоф з 21.03 по 10.05.
Парад квітів Bloemencorso Bollenstreek 25.04 -26.04.
День Короля 27.04
День 1.

Львів - Краків

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд до Кракова. Обзорна екскурсія по місту

Королівський шлях

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі – торгові ряди, де Ви можете придбати сувеніри на згадку про проведені тут хвилини...
У вільний час пропонуємо відвідати на вибір:

Серце Кракова – Казімеж

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Нас чекає прогулянка по Казімежу – сьогодні це один з районів Кракова, а в давнину - це було окреме містечко, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Під час екскурсії ми побачимо костел на Скелі, місце загибелі св. Станіслава – місце паломництва польських королів, костел св.Катерини, єврейський квартал, який оповитий цікавими історіями, і де присутня неповторна атмосфера.

Ласощі польських королів

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
Ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод розповість таємницю пивоваріння, покаже де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороша вечеря з келишком пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий ...
Ласощі польських королів
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 1 - Львів - Краків
День 1 - Львів - Краків
День 1 - Львів - Краків
День 1 - Львів - Краків
День 2.

Берлін

Сніданок. Переїзд в столицю Німеччини. Орієнтовно о 11:00 оглядова екскурсія.
Екскурсія

Відвертість Берліну

(входить у вартість туру)
Екскурсія по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму...
У вільний час є можливість відвідати:

Музей Пергамон

(Дорослий: 26євро / Діти: 26євро)
Архітектурні шедеври Стародавнього світу: знамениті ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку – і всі ці скарби в оригіналі!

Берлін крізь часи

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, величний Берлінський кафедральний собор, колона Перемоги, і – візитна картка Берліна – Бранденбурзькі ворота.
Берлін крізь часи

Зачарований Берлін

(Дорослий: 23євро / Діти: 18євро)
Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площі Берліна – Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в минулих століттях...
Всім любителям пива рекомендуємо екскурсію

Пива багато не буває

(Дорослий: 30євро / Діти: 26євро)
Ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення, дізнаємося, що таке "метр пива" і спробуємо його на смак! Також нам розкажуть, ніж берлінське пиво відрізняється від баварського, а закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачний вечерю в кращих німецьких традиціях!!!
Нічний переїзд в Амстердам
День 2 - Берлін
День 2 - Берлін
День 2 - Берлін
День 2 - Берлін
День 3.

Амстердам - Волендам - Заансе Сханс - Кекенхоф

Приїзд в столицю - Амстердам - коштовний камінь в короні голландських королів! Обзорна екскурсія по місту
Екскурсія

Амстердам – скарби минулого і теперішнього

(входить у вартість туру)
Cтарі "вигнуті" будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які  на 3 метри нижче рівня моря, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій – вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
У вільний час є можливість відвідати:

Лабіринтами Амстелу

(Дорослий: 16євро / Діти: 16євро)
Прогулянка по мальовничих каналах Амстердаму

Тиха Голандія: Заанс Сханс, Волендам

(Дорослий: 21євро / Діти: 21євро)
Трансфер в фольклорне село вітряних млинів - Заансе Сханс і рибальське селище - Волендам. Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П'ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах - це життя! Також ми подивимось, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо, як майстер вправно виріже дерев'яні черевички - кломпи, в яких голландці ходять до цих пір. Величезна колекція різних форм, розмірів та кольорів - кращого сувеніру годі шукати ... Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам - чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Селище, жителі якого живуть досьогодні в дерев'яних будиночках і ходять в національних костюмах.

Королівський Парк квітів – Keukenhof

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро + вх. квиток)
Пропонуємо відвідати парк квіткової розкоші – "Кекенхоф" – одне з найкрасивіших місць на планеті. Навряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається: алеї старих розлогих лип, струмки і мальовничі ставки, дзюрчання фонтанів, безперервний спів птахів і, звичайно, квіти!!! (в програмі туру в період з березня до травня)
Королівський парк квітів Кекенхоф

Вечірній Амстердам

(Дорослий: 21євро / Діти: 16євро)
Вічно-юний, притягує і зачаровує. Він виблискує вночі, тягне нас за собою, посвячує у свої таємниці, зачаровує... Забуваючи про сьогодення, насолоджуючись тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста.
Орієнтовно 23:00 переїзд в Прагу.
День 3 - Амстердам - Волендам - Заансе Сханс - Кекенхоф
День 3 - Амстердам - Волендам - Заансе Сханс - Кекенхоф
День 3 - Амстердам - Волендам - Заансе Сханс - Кекенхоф
День 3 - Амстердам - Волендам - Заансе Сханс - Кекенхоф
День 4.

Прага

Орієнтовно 09:00 приїзд в місто. Пішохідна екскурсія

Прага – місто легенд

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро)
Прага вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати !!! Кожна людина Прагу, безсумнівно, бачила на картинках, чула про неї, але, мабуть, досить мріяти, пора все це побачити своїми очима ...
Пропонуємо відвідати:

Прогулянку на кораблику по Влтаві

(Дорослий: 31євро / Діти: 26євро)
Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода... Ось вони незабутні миті в житті...
Прогулянка на кораблику по Влтаві

Королівські Градчани...

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду – резиденції чеських князів.
Таємниці королів - Градчани

Тіні старого міста

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
На старовинних вуличках, серед затишних будинків та храмів оживають древні легенди. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним. Тут з'являються добрі лицарі і привиди, вони кличуть і запрошують нас у своє життя.

Празьке пиво

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
З незапам'ятних часів пиво для чехів було традиційним і улюбленим напоєм. У Чехії пивовар - важлива персона, без нього не обходяться, як і без лікаря, пекаря або священика! Національна гордість – "півічко" – сьогодні налічує величезну кількість рецептів приготування. Кожен гурман знайде свій смак світлого, темного, нефільтрованого пива.
Поселення і ночівля в готелі.
День 4 - Прага
День 4 - Прага
День 4 - Прага
День 4 - Прага
День 5.

Брно - Моравський Крас - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. По дорозі, пропонуємо відвідати:

Брно - столицю Моравії

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро)
 Це прекрасне чеське містечко храмів і монастирів, воно не схоже на інші чеські міста і тому дуже цікаве. Тут особливі люди, особливі характери, манера одягатись та й діалект інший - моравський... Це місто багате легендами та історичними пам'ятками.

Унікальна краса Моравії – Моравський Крас

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
На північному сході Чехії є природний заповідник – Моравський Крас. Тут, в надрах моравської землі ховається цілий світ підземних палаців і галерей, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Відвідування карстових печер, прірви Мацоха, подорож по підземній ріці Пунква. Ось воно – царство вічної ночі, де час зупинився на тисячоліття, скільки таємниць і легенд знають печери, скільки незліченних багатств вони приховують!

Винне багатство Моравії

(Дорослий: 23євро / Діти: 13євро)
Ми відвідаємо старовинні винні підземелля, де з середніх віків виробляють знамениті моравські вина. Вас чекає екскурсія по винних підвалах з розповіддю про моравське виноробсто і особливості місцевих вин, а також дегустація марочних вин. Вся розповідь супроводжується смачними закусками. У виноробні ви також зможете придбати головні скарби Моравії - високоякісні білі і червоні вина,  знамениті напівсолодкі льодові і солом'яні.
Повернення в Україну. Перетин кордону. Час прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!
День 5 - Брно - Моравський Крас - Львів
День 5 - Брно - Моравський Крас - Львів
День 5 - Брно - Моравський Крас - Львів
День 5 - Брно - Моравський Крас - Львів
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• проживання по маршруту - готель зі сніданками
• екскурсії по програмі
• супровід гіда-керівника по маршруту
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• при наявності!!!! Міський податок (city tax) в готелях по маршруту оплачується особисто туристом на рецепції від 1,5 до 6 євро / ніч
• доплата за одномісне розміщення
• індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі)
• Консульський збір + Візовий Центр = 35євро + 25євро
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
06.03 (06:00) - 10.03.21 146 євро 138 євро тут
10.03 (00:30) - 14.03.21 146 євро 138 євро тут
17.03 (06:00) - 21.03.21 146 євро 138 євро тут
25.03 (02:00) - 29.03.21 152 євро 146 євро тут
01.04 (07:30) - 05.04.21 152 євро 146 євро тут
06.04 (07:30) - 10.04.21 168 євро 160 євро тут
13.04 (07:30) - 17.04.21 168 євро 160 євро тут
21.04 (04:00) - 25.04.21 168 євро 160 євро тут
28.04 (04:00) - 02.05.21 168 євро 160 євро тут
06.05 (07:30) - 10.05.21 152 євро 146 євро тут
09.05 (04:00) - 13.05.21 146 євро 138 євро тут
13.05 (07:30) - 17.05.21 146 євро 138 євро тут
21.05 (04:00) - 25.05.21 146 євро 138 євро тут
25.05 (07:30) - 29.05.21 146 євро 138 євро тут
02.06 (06:00) - 06.06.21 146 євро 138 євро тут
08.06 (04:00) - 12.06.21 146 євро 138 євро тут
24.06 (07:30) - 28.06.21 146 євро 138 євро тут
07.07 (04:00) - 11.07.21 146 євро 138 євро тут
14.07 (06:00) - 18.07.21 100 євро 91 євро тут
29.07 (06:18) - 02.08.21 146 євро 138 євро тут
06.08 (04:00) - 10.08.21 100 євро 91 євро тут
11.08 (04:00) - 15.08.21 100 євро 91 євро тут
18.08 (06:00) - 22.08.21 146 євро 138 євро тут
23.08 (06:18) - 27.08.21 146 євро 138 євро тут
10.09 (07:30) - 14.09.21 100 євро 91 євро тут
17.09 (07:30) - 21.09.21 100 євро 91 євро тут
23.09 (05:30) - 27.09.21 100 євро 91 євро тут
30.09 (07:30) - 04.10.21 146 євро 138 євро тут
08.10 (07:30) - 12.10.21 100 євро 91 євро тут
13.10 (04:00) - 17.10.21 100 євро 91 євро тут
20.10 (07:30) - 24.10.21 100 євро 91 євро тут
25.10 (04:00) - 29.10.21 100 євро 91 євро тут
27.10 (06:18) - 31.10.21 146 євро 138 євро тут
11.11 (07:30) - 15.11.21 100 євро 91 євро тут
24.11 (04:00) - 28.11.21 100 євро 91 євро тут
15.12 (04:00) - 19.12.21 100 євро 91 євро тут
22.12 (06:00) - 26.12.21 106 євро 100 євро тут
29.12 (05:30) - 02.01.22 123 євро 116 євро тут
30.12 (04:00) - 03.01.22 123 євро 116 євро тут
доплата
(за одномісне проживання)
50 євро
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.
Шо таке
Радіогід?
Що таке Радіогід