Шлях на північ - Скандинавія або 8 днів у Норвегії!!!

30.05, 29.06, 19.07, 08.08, 18.08, 01.09

ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

Норвегія – країна, яка дивує, надихає, вражає і закохує в себе з першого погляду.
В турі Ви порините у неймовірну пригоду. Дивовижна і водночас сувора природа Скандинавії захопить Вас.
Ця подорож, перенесе Вас в інший світ, світ – сповнений краси, емоцій і неймовірних вражень!

День 1.

Львів - Торунь - Гданськ

 Збір на Львівському залізничному вокзалі.
Трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.
Переїзд в місто, де народився Микола Коперник - Торунь. Запрошуємо на екскурсію «Пряникове містечко - Торунь» (16Є): будинок і університет Коперніка, Староміська площа, ратуша, костел св. Яна, в якому зберігається знаменитий дзвін "Tuba Dei" (Сурма Господа), другий в країні за величиною після краківського Сигизмунда (7 тонн). Торунь славиться і єдиною в Польщі "пізанської" вежею, лише називається вона тут Krzywa Wieza (крива вежа). Рекомендуємо спробувати один із найсмачніших кулінарних символів Польщі - торунські пряники!
Переїзд в місто неповторної краси - Гданськ. Поселення і ночівля в готелі на території Польщі.

День 1 - Львів - Торунь - Гданськ День 1 - Львів - Торунь - Гданськ День 1 - Львів - Торунь - Гданськ
День 2.

Гданськ - Мальборк - Сопот

 Сніданок.
Екскурсія "Золоті Ворота Речі Посполитої - Гданськ"! Старовинна Королівська дорога прикрашена Золотим будинком, Двором легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі перед якою місцеві жителі вітали королів! Скарб Гданська - Марьяцький храм - другий за величиною і красі собор в Європі, з вежі якого кожну годину лунає чарівний передзвін. Вільний час.
Запрошуємо на екскурсії:
«Подорож по середньовіччю - замок Мальброк» (38€/30Є). Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости зберігають ауру загадковості і чарівності ... А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесе нас у часи могутності хрестоносців! 
«Бурштинова перлина Балтики - курорт Сопот» (26€/23€). Неймовірно затишний і красивий Сопот - "музична перлина Балтики", містечко прекрасних піщаних пляжів, ласкавого сонечка і Міжнародного Пісенного Фестивалю. Прогулянка по найдовшому в Європі пірсі, який пролягає на кілька сотень метрів в море - вишукане місце для романтичних побачень, зустрічі сходу та заходу сонця...
Переїзд в порт. Нас чекає Швеція - країна де жила велика казкарка Астрід Ліндгрен, дивак Карлсон, і улюблениця всіх дітей Пеппі Довгапанчоха! Ніч на поромі.

День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот
День 3.

Стокгольм

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Починаємо наше знайомство з країною озер і бурхливих річок, високих гір і тисяч невеликих островів, невеликих сіл і метушливих міст. Переїзд до столиці Швеції - Стокгольм. Сьогодні нас чекає знайомство з королівської столицею Швеції. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Gamla Stan -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
автобусна екскурсія з фотопаузами «Місто на воді - Стокгольм» (26€/21€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Історії Стокгольмського Метро» (23Є/18Є). Для того, щоб описати метро Стокгольма, слів завжди буде замало. Його потрібно побачити на власні очі! Разом ми пройдемо по найцікавіших і найкрасивіших станціях, зануримося в таємничу атмосферу, гід розповість їх історію і покаже цікаві деталі. Метро Стокгольма - Tunnelbana - по праву вважається однією з головних визначних пам'яток міста. Красиво, незвично, дивно, заплутано, загадково. Кожна лінія оформлена по-своєму. Тут зустрічаються казкові гроти, грецькі скульптури, надсучасні відео-інсталяції, поп-арт і багато іншого.
«Стокгольмська Ратуша» (18€ + квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.
«Королівський Стокгольм» (38€/30€). Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю і зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові.
«Таємний Фрегат Vasa» (18€ + вхідний квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але... Про це наша історія.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Швеції.

День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм
День 4.

Лілліхаммер - Олесунн - Дорога Тролів

 Сніданок. Сьогодні нас чекає країна ідеальної природи: водоспади і гори, льодовики і північне сонце! На схід від Сонця і на Захід від Місяця - Будинок духів і ельфів, лісовиків і тролів, лисиць і красуні Хулдри. ...Це земля Норвезьких казок!
Переїзд в Ліллехаммер. Ми проїдемо вздовж долини Гудбрандсдален - край, що славиться красивими гірськими пейзажами, озерами і багатими традиціями, нас чекає фотопауза у найбільшого озера Норвегії - Мьоса. Регіон Ліллехаммер знають по зимових Олімпійських ігор 1994 року. У центральній частині Лиллехаммера розташовані чарівні старовинні будинки, затишні магазинчики, модні бутики і сувенірні лавки. 
Переїзд по дивовижній території Норвегії. По дорозі ми побачимо національні парки дикої природи Доврефьелль і Рондане, а також у нас буде можливість підкорити відому і загадкову Дорогу Тролів (26Є/21Є). На нас чекають: одинадцять запаморочливих петель серпантину, підйом з ухилом в 12%, великі і маленькі поворотик на 180 градусів, прекрасний водоспад Стігфоссен... Незабутній момент: з оглядового майданчика відкриється панорама на всю дорогу тролів! Від такої краси перехоплює подих... Так! ...Це місце заслуговує статус: одне з найбільш фотографованих місць в Норвегії.Переїзд в Олесунд, який заслужено визнано найкрасивішим містом Норвегії. Місто розкинулося між Сюнмерскімі Альпами і Атлантичним океаном і привертає щорічно сотні тисяч туристів завдяки своїм архітектурним стилем Югенд.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Норвегії.

День 4 - Лілліхаммер - Олесунн - Дорога Тролів День 4 - Лілліхаммер - Олесунн - Дорога Тролів День 4 - Лілліхаммер - Олесунн - Дорога Тролів День 4 - Лілліхаммер - Олесунн - Дорога Тролів
День 5.

Олесунн - Атлантична дорога - Гейрангерфіорд

 Сніданок. Прогулянка «Чудо - місто на трьох островах Олесуннд». Місто в стилі модерн, коли - то був знищений пожежею і ніби казкова птаха Фенікса відродився з попелу в новому вигляді. Місто на березі фьорда, заворожує своєю історією і незвичайною архітектурою, пішохідної вуличкою Гогата, мальовничим каналом Бросюнде, а численні башточки і шпилі, спрямовані в хмари, закрутять голову будь-якому... 
У вільний час запрошуємо відвідати місце неймовірної краси - чудову Атлантичну дорогу (58€/45€), яка удостоєна звання «Проект століття»! Кілька десятків петель по кромці океану, 12 химерно вигнутих містків, протяжність 8 кілометрів пронесуть нас крізь простір, даруючи насичене почуття яскравою краси. Місток за містком і дорога ніби ховається в води океану - захоплення немає меж!!! Але словами всю красу не описати, це потрібно бачити! 
Продовжуємо нашу подорож, нас чекає один з відрізків «Золотого маршруту» - Гейрангерфьорд
. Частина шляху проходить по дорозі Орлов, звідки відкривається чудовий вид на гори і фіорд Хеллесюльта. Назва Гейрангерфьорд: «Ангер» по-Давньонорвезька «фіорд», «Гейр» - «наконечник стріли».
Рекомендуємо: захоплюючу подорож на кораблику по Гейрангерфьорду 
(48€/41€)- красивому фіорду в Норвегії. Ми пропливемо по насичено блакитний спокійній гладі фьорда, оточеній стрімкими скелями і засніженими гірськими вершинами, отримаємо задоволення видом гірських річок і фантастичними по красі водоспадами: «Фата нареченої», «Сім сестер» і «Наречений». 
Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 5 - Олесунн - Атлантична дорога - Гейрангерфіорд День 5 - Олесунн - Атлантична дорога - Гейрангерфіорд День 5 - Олесунн - Атлантична дорога - Гейрангерфіорд
День 6.

Льодовик Бріксдайл - Согне-фіорд - Льодовик Нігардсбрін

 Сніданок. Сьогодні нас чекають гучні водоспади і круті гори, засніжені дороги і льодовики, озера і вже знайомі глибокі фіорди...
Переїзд в царство льодовиків! Спочатку рекомендуємо відвідати льодовик Бріксдайл - одне з відгалужень гігантського льодовика Йостедалсбреен, найбільшого в Європі. Прогулянка «Крижане чудо - Бріксдайл» (48€/38€+вх.квиток). Величезні крижані брили, вік яких перевищує тисячу років, спускаються з висоти 1200 метрів в зелену долину Бріксдайл. Дивлячись на Бріксдайл, найбільше дивуєшся дивовижному кольором льоду: іскристий яскраво-блакитний, бірюзовий, що переходить в синій. Такий лід напевно багато хто побачить вперше в житті. Чисте повітря, напоєне водними бризками водоспадів, додасть нам сили! Після прогулянки ми зможемо посидіти в ресторанчику, випити чашечку кави, покуштувати місцеві делікатеси і продегустувати місцевий напій «Аквавіт».
 Далі переїзд в затоку, яку називають "Королем фіордів" - місто Согндал. Вільний час для риболовлі або відпочинку на фіорді!
У вільний час пропонуємо «Підкорити Норвегію - льодовик Нігардсбрін» (46€/38€). Нігардсбрін є найкрасивішим відгалуженням найбільшого континентального льодовика материкової Європи - Йостедалсбрін. Гірська дорога, поворот за поворотом, і ось він, сліпучий красень - льодовик Нігардсбрін, блакитні язики якого сповзають в зелені долини, перетворюючись в смарагдове озеро... Дорога до льодовика продовжиться поїздкою на моторному човні через смарагдове озеро Нігард або пішки. Кульмінація дня: пам'ятні фотографії біля найкрасивішого льодовика Норвегії - Нігардсбрін! (Важливо: необхідно мати зручне взуття і одяг). Переїзд через найдовший в світі автомобільний Лердальский тунель з космічними пейзажами в «кишеньках» (24,5 км) в район Согнефьорда. По дорозі в готель фотопауза у каскадного водоспаду Твіндефоссен, який тече по кам'яних терасах з висоти 150 метрів! 
Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 6 - Льодовик Бріксдайл - Согне-фіорд - Льодовик Нігардсбрін День 6 - Льодовик Бріксдайл - Согне-фіорд - Льодовик Нігардсбрін День 6 - Льодовик Бріксдайл - Согне-фіорд - Льодовик Нігардсбрін День 6 - Льодовик Бріксдайл - Согне-фіорд - Льодовик Нігардсбрін
День 7.

Флом - Согне-фіорд - Сталхейм - Берген

Сніданок. Вільний час для прогулянок, риболовлі та відпочинку на фьорді!
Запрошуємо відвідати:
поїздку по Фломській залізниці (68€/48€). 20 років будівництва, 20 тунелів протяжністю 20 кілометрів, 18 з яких прокладалися вручну. Ми побачимо все най-най: гори, річки, озера, водоспади і фьорди... Під час зупинки у нас буде час насолодитися водної стихії неймовірної краси - водоспаду Кьосфоссен. І знову в дорогу ... Здається, що більшої краси годі уявити неможливо, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню...
«Круїз на кораблику» (60€/48€). Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.
«Ущелина Сталхейм» (33€/23€). Нас чекає вид на ущелину Сталхейм, а також фотопауза біля красивого водопаду Сталхеймсфоссен. Ласощі в одному з найстаріших готелів Норвегії.
"Столицю фьордів - місто Берген» (36€/28€). Екскурсія по казковому та чарівному місту королівства тролів, оточений сімома горами і сімома фіордами. Шарм міста не залишить байдужим нікого: вузькі покручені вулички, сотні «пряникових будиночків", які розсипані по всьому місту і на схилах гір. Старовинний купецький центр Брігген, Ганзейська набережна і рибний ринок Фіскеторге, ласощі якого потрібно обов'язково спробувати! У вільний час рекомендуємо прогулянку на фунікулері до оглядової площадки гори Флейєн (вх. квитки опл. дод.).
Ночівля в готелі на території Норвегії.

День 7 - Флом - Согне-фіорд - Сталхейм - Берген День 7 - Флом - Согне-фіорд - Сталхейм - Берген День 7 - Флом - Согне-фіорд - Сталхейм - Берген День 7 - Флом - Согне-фіорд - Сталхейм - Берген
День 8.

Хардангер-фьорд - Язик троля - Ставангер

 Сніданок. Переїзд в регіон Хардангерфьорду. Регіон Хардангерфьорд особливий регіон в Норвегії!!! Регіон Хардангерфьорд особливий регіон в Норвегії, навесні він потопає в квітучих деревах, а влітку фіорд схожий на фруктовий рай: на кожній вулиці з гілок звисають яблука і груші! А ще Хардангер славиться багатою культурною спадщиною.
У вільний час запрошуємо на вибір відвідати:
Норвезька "must do" - похід до язика Троля (68€+вх.білет). Наша подорож розпочнеться з проїзду уздовж прекрасного Хардангерфьорд, по шляху ми перетнемо найбільший в Європі підвісний міст, побачимо норвезькі фруктові сади. З Тісседала ми почнемо похід до однієї з найзнаменитіших і популярних пам'яток в світі - до Язика Троля. Завяжемо шнурки міцніше і підготуємо фотоапарат - ми вирушаємо в захоплюючу подорож, враження від якої не покинуть нас ще довгі роки! Язик Троля, знаходиться на висоті 1100 м, з нього відкривається запаморочливий пейзаж на озеро Рінгедальсватнет і унікальну норвезьку природу. Довжина маршруту 10км, шлях прокладені через круті лісові рельєфи, рівнину, що нагадує поверхню Місяця, болотисту місцевість, снігове поле і скелястий гірський ландшафт - Норвегія розкриється перед вами у всій своїй красі! (Важливо: необхідно мати зручне взуття і відповідний одяг).
«Водоспади Хардангер-фьорда» (46€/38€). Ми проїдемось національною видовою дорогою Хардангервінда, улюбленим регіоном Едріха Гільда, де нас чекають фотопаузи біля водоспадів Скірфоссен, Ворінгфоссен, Стейдальсфоссен. Можлива дегустація сидру (вх квиток). Краса Норвегії надихнула художників, що створювали мультфільм "Холодне серце" на створення царства Ельзи....
Переїзд у Ставангер. Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 8 - Хардангер-фьорд - Язик троля - Ставангер День 8 - Хардангер-фьорд - Язик троля - Ставангер День 8 - Хардангер-фьорд - Язик троля - Ставангер День 8 - Хардангер-фьорд - Язик троля - Ставангер
День 9.

Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника

 Сніданок.  Екскурсія «Ніжність Півночі - Ставангер». Нас чекає прогулянка по місту контрастів: море, фіорди, гори і ліси - ось що оточує маленький Ставангер... А в містечку вражають вузькі вулички, дерев'яні будиночки, побудовані ще XVIII-XIX століттях, Кафедральний собор, зведений за часів вікінгів, десятки сувенірних крамничок, ремісничі майстерні і чавунні фігурки, розкидані по всьому Ставангер, головна з яких розмістилася на пристані і з нетерпінням визирає в море гостей міста... Вільний час.
Сьогодні нас очікує кульмінація подорожі, запрошуємо на екскурсію «На краю землі - скеля Прейкестолен» (48€/38€). Поїздка на весь день! Переїзд в одне з найкрасивіших місць в Норвегії!!! Нас чекає Скала Прейкестолен, або як її ще називають - «Кафедру Проповідника». Відпочинок на березі озера або підйом на гору (за бажанням туриста). Звивиста лісова стежка поведе нас уздовж малих річок і гірського озера, купається в хмарах... Поворот за поворотом... І ось вона - скеля Прейкестолен, в її красі є щось магічне і зачаровують! Як магнітом, вона притягує до себе «паломників», що б ті помилувалися чудовим і за хоплюючим дух видом, що відкривається з висоти гори... (Важливо: необхідно мати зручне взуття і непромокальний одяг).
Ночівля в готелі на території Норвегії.

День 9 - Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника День 9 - Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника День 9 - Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника День 9 - Ставангер - Прейкестолен - Кафедра Проповідника
День 10.

Ставангер - камінь Кьераг Норвегія

 Сніданок. Вільний час для відпочинку в Ставангері. Рекомендуємо екскурсії:
«Картинка зі снів - камінь Кьераг» (58€/48€). Ми відвідаємо одну з найвідоміших пам'ятків Норвегії - камінь Кьераг! Гори Норвегії не високі і більшою мірою це кам'яні плато. Льодовики, сніг і вода порізали гори Норвегії глибокими тріщинами і каньйонами. Камені, що відкололися від основної породи скель, багато століть тягло льодовиками по гірських плато - це і додало їм круглі форми. На плато Кьераг, над Люсі фьордом, на висоті понад 1000 метрів, одна з таких горошин застрягла в ущелині. І вже багато років, тисячі туристів їдуть сюди зробити ту незабутню фотографію зі снів... Ви не можете такого пропустити... (Важливо: необхідно мати зручне взуття і непромокальний одяг).
круїз по Лісефьорду (63€/53€ = трансфер + вх.білет). Про тутешніх місцях все чули чимало, а сьогодні нам пощасливить побачити це все на власні очі! Ми будемо пливти через гавань Ставангер, потім через Хегсфьорд, побачимо безліч схожих на хмаринки невеликих острівців. І, звичайно ж, отримаємо задоволення величчю знаменитої красуні, яка височить над Лісефьордом - скелею Pulpit Rock (Кафедрою Проповідника).

круїз по Атлантичному заливі із Ставангера до Оанеса (53€/46€).
Переїзд в готель. Ночівля в готелі на території Норвегії.

День 10 - Ставангер -  камінь Кьераг Норвегія День 10 - Ставангер -  камінь Кьераг Норвегія День 10 - Ставангер -  камінь Кьераг Норвегія День 10 - Ставангер -  камінь Кьераг Норвегія
День 11.

Осло

 Сніданок. Переїзд в неповторну столицю Норвезького королівства - Осло, яка розкинула свої затишні володіння посеред мальовничих пагорбів, сорока островів і безлічі озер, в глибині однойменного фіорду! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми... Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
"Велика прогулянка по Осло і парк скульптур Густава Вігеланна" (26€/21€). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузи. А далі нас чекає ні на що не схожий парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Наш екскурсовод знає, про що думають і чим живуть ці скульптури... Кульмінація екскурсії, гордість жителів Осло - трамплін Хольменколлен, якому більше ста років...
«Осло-фіорд і музей Кон-Тікі» (26Є + вх. білет). Музейний острів - це вілли, що потопають в квітучих садах, пристанях з білосніжними яхтами і безліч музеїв... Ми в супроводі екскурсовода відвідаємо музей «Кон-Тікі» де знаходяться судна і предмети, які знаменитий мандрівник і антрополог використовував під час експедицій - «Кон-Тікі»,«Фату-Хіва»,« Ра» і «Ра II»,«Тигрис». Але головним експонатом музею безсумнівно є пліт «Кон-Тікі», на якому Тур Хейєрдал перетнув Тихий океан в 1947 році.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Швеції.

День 11 - Осло День 11 - Осло День 11 - Осло День 11 - Осло
День 12.

Копенгаген - замок Фредеріксборг - Кронборг

 Сніданок. Переїзд в місто Ганса Християна Андерсена - Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку! Пішохідна екскурсія «Копенгаген - місто королівських чудес»: для тих, хто хоче детально пізнати Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглої вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена...
У вільний час рекомендуємо на вибір:
• здійснити прогулянку на кораблику «По каналах Копенгагена» (18€).
• автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо...» (26Є/21Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопаузи. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Лангліньє. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Крістіансборг - датський Парламент.
«Таємниці і легенди Королівських Замків» (48€ + вх квиток) замок «Гамлета» - Кронборг, а також неймовірної краси - Фредеріксборг!!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II - палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, прогулявшись по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм - романтика тут всюди ... Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг - " коронний замок "датських королів. Відома по шекспірівської трагедії «фортеця Гамлета -" Ельсіоноре "»: строгі фасади, кутові вежі, міфологічний "Сплячий вікінг", а також фортечний вал, на якому зізнаються в коханні один одному бронзові статуї Гамлета і Офелії!
«Королівський Копенгаген - замок Розенборг» (26€+вхідний квиток). Данська монархія - найстаріша в світі, і зараз столиця країни - це місто королеви. Нас чекають історії про королівської династії, замок Росенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. Ми немов здійснимо подорож в минуле, відкриємо вікно, крізь яке можна заглянути в світ монархів Данії і побачити, як вони жили в далеко пішли від нас днями.
Переїзд в Швецію через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересуннському мості з прилеглими до нього тунелями й естакадами (3,5 кілометра дороги проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову - ось воно, чудо інженерної думки!!!)
Переїзд в порт. Орієнтовно 20:00 розміщення на борту порома і відправлення в Польщу.

День 12 - Копенгаген - замок Фредеріксборг - Кронборг День 12 - Копенгаген - замок Фредеріксборг - Кронборг День 12 - Копенгаген - замок Фредеріксборг - Кронборг День 12 - Копенгаген - замок Фредеріксборг - Кронборг
День 13.

Львів - Гдиня

 Сніданок на паромі (оплачується додатково ). Прибуття в порт.
Переїзд по території Польщі. Повернення в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 ( залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• екскурсії по програмі;
• супровід гіда-керівника по маршруту;
• Проїзд в 4-х місцевій каюті економ - класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданкуна поромах Гдиня - Карлскруна - Гдиня.У каютах: душ, туалет. Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається.
• Приємний сюрприз від «Аккорд-туру» для туристів-іменинників в день народження!
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
•Індивідуальне медичне страхування (при особистій подачі);
• Додаткове страхування, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• Доплата за розміщення в каютах більш високого класу на поромах Гдиня - Карлскруна - Гдиня: в 2-х місній каюті - 40 євро / чол.
• Сніданок на поромах - 30 євро / чол. (Два пароми).
• Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається
• Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 25 €
• Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
• Послуги Візового Центру оплачують все.
• ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ (виняток для іменинників, у яких в подорож День народження - втрати покриває Аккорд-Тур).
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
30.05 (07:30) - 11.06.20 786 євро 755 євро тут
29.06 (04:00) - 11.07.20 826 євро 796 євро тут
19.07 (07:30) - 31.07.20 826 євро 796 євро тут
08.08 (06:18) - 20.08.20 826 євро 796 євро тут
18.08 (07:30) - 30.08.20 826 євро 796 євро тут
01.09 (07:30) - 13.09.20 826 євро 796 євро тут
доплата
(за одномісне проживання)
360 євро
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Ваучер в розмірі 136 євро
Ваучер надається лише у випадку відміни туру оператором, та перебронювані на тур оператора.
Ваучер можна використати для оплати замовлення (туру) або зарахувати в Турпакет.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.