Залиш мені моє серце Португалія

Сертифікат про вакцинацію
детальніше

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ
10 екскурсій вже у вартості туру
Ерфурт, Руан, Сен-Мало, Бордо, Сан-Себастьян, Лісабон, Севілья, Гранада, Валенсія, Арль
Прогулянка по Сирміоне на озері Гарда
Відпочинок на узбережжі Коста дель Соль
Харчування на курорті сніданок + вечеряДень 1.

Львів - Вроцлав

Збір на залізничному вокзалі м. Львів.
Відправлення в тур. (Місце відправки: залізничний вокзал м.Львів, площа Двірцева 1)
Перетин кордонів. Переїзд по Польщі.
При бажанні групи і наявності часу:

Вроцлав – священна квітка Європи

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Вроцлав – одне з найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Ратуша з сонячним годинником.

Польська кухня

(дод. оплата)
Можливість спробувати місцеву кухню. Вона славиться відмінним журеком, бігосом і голонкою. Польські господині чудово вміють готувати торти і тістечка: маківці, серники та беза. Дуже популярний гарячий шоколад. Оплата по меню.
Ночівля на території Польщі.
День 1 - Львів - Вроцлав
День 1 - Львів - Вроцлав
День 1 - Львів - Вроцлав
День 1 - Львів - Вроцлав
День 2.

Ерфурт

Сніданок.
Переїзд в Німеччину.
Екскурсія

Квіткове місто – Ерфурт

(входить у вартість туру)
Екскурсія по місту. Ерфурт затишно розташувався на берегах річечки Гера, неподалік від Тюрінгського лісу. Місто може по праву називати себе самим "центровим" населеним пунктом країни, тому що дійсно розташований в географічному центрі Німеччини. До наших днів Ерфурт зберіг чарівність пізнього Середньовіччя. Ми прогуляємося вулицями університетського кварталу, побачимо 500-річний дзвін Марія Глориоза і "житловий міст" крамарів Кремербрюке. Ерфурт – справжня середньовічна коштовність.
Переїзд на нічліг. Ночівля.
День 2 - Ерфурт
День 2 - Ерфурт
День 2 - Ерфурт
День 3.

Нормандія - Руан - Довіль - Фекам

Сніданок.
Франція-Наш шлях лежить в Нормандію. Нормандія для кожного француза ця провінція пов'язана з морем, ідилічними сільськими пейзажами і багатющою історією. Це заспокійливі сільські пейзажі, чудової краси море і пляжі, чарівні старовинні міста і розкішні курорти, котрі притягують світову еліту.
Екскурсія

Місто ста веж – Руан

(входить у вартість туру)
Столиця Верхньої Нормандії, Руан являє собою музей шедеврів готики. Руанський великий кафедральний собор Нотр-Дам - один із самих чудових пам'ятників середньовічної архітектури. Безліч цікавих фактів про безстрашних вікінгів, відважну Жанну д'Арк і таємницю символіці готичних соборів, які так любили найбільший з імпресіоністів Клод Моне і перший французький романтик Гюстав Флобер.
Вільний час.

Нормандія – тиха чарівність

(Дорослий: 50євро / Діти: 38євро)

Нормандія - свіже морське, прозоре, дзвінке немов кришталеве повітря, найсвіжіші дари моря і пейзажі, від краси яких захоплює дихання. Спочатку місто Фекам - рибальський порт на узбережжі Ла-Маншу та його Палац бенедиктинців. З утворенням абатства у місті пов'язана гарна легенда, її ми обов'язково почуємо. А ще бенедиктинські монахи вигадали лікувальний елексир, який ми, за бажання, спробуємо. Переїзд на Алебастровий берег. На нас чекає Етрета – одна з найголовніших природних пам'яток нормандського узбережжя. Захоплюючий вид на казкові скелі, що виступають далеко в морі – улюблене місце художників, романтиків і закоханих. Тут були Гюго, Гі де Мопассан, Жак Оффенбах - багато художників увічнили красу місцевого ландшафту на своїх полотнах. Далі «Квітучий берег» та містечка Онфлер і Довіль. Старовинні міста Нормандії, улюблене місце відпочинку. Дегустація кавальдосу та сидру. Під час дегустації ми дізнаємося про те, як виробляється першокласний нормандський сидр та оспіваний Ремарком кальвадос – гордість місцевих мешканців. Такий кальвадос навряд чи знайдемо в Парижі!
День, проведений у Нормандії це – день, довжиною життя.

Переїзд на ночівлю. Ночівля.
День 3 - Нормандія - Руан - Довіль - Фекам
День 3 - Нормандія - Руан - Довіль - Фекам
День 3 - Нормандія - Руан - Довіль - Фекам
День 3 - Нормандія - Руан - Довіль - Фекам
День 4.

Мон-Сен-Мішель - Канкаль - Сен-Мало

Сніданок.
Вільний час в одному з містечок Нормандії. Для бажаючих:

Восьме чудо світу - великий Мон-Сен-Мішель

(Дорослий: 38євро / Діти: 28євро + вх. квиток)
На кордоні Нормандії і Бретані знаходиться одне з найбільш вражаючих і прекрасних споруд, створених людиною. Мон-Сен-Мішель - острів-скеля-абатство. У часи середньовіччя тут була фортеця, яку за десять століть ніхто не підкорив. Магічна чарівність цього місця охопить кожного, хто зможе побачити підступаючий до острова прилив ...
Переїзд в Бретань .... Це регіон романтичних узбереж, батьківщина Короля Артура, Астерікса та Обелікса, устриць, унікального бретонського пива, млинців з гречаної муки і колишніх піратських міст.

Канкаль - столиця смаку.

Перлина Смарагдового берега та столиця смаку. Тут розташовані поля для вирощування устриць. Прогулянка та дегустація (додаткова оплата) найсвіжіших устриць, які вважаються найкращими у Франції.
Прогулянка з супроводжуючим.

Місто корсарів Сен-Мало

Сен-Мало - місто для тих, кого в дитинстві манили пригоди корсарів і морські простори. Можливість купатися в Атлантичному океані. Ми залишимо тут своє серце і полюбимо Бретань раз і назавжди ...
Ночівля.
День 4 - Мон-Сен-Мішель - Канкаль - Сен-Мало
День 4 - Мон-Сен-Мішель - Канкаль - Сен-Мало
День 4 - Мон-Сен-Мішель - Канкаль - Сен-Мало
День 4 - Мон-Сен-Мішель - Канкаль - Сен-Мало
День 5.

аркашон - Бордо

Сніданок.
Екскурсія

Бордо - столиця Аквітанії

(входить у вартість туру)
Цей регіон, розташований на південному заході країни, французи називають "іншим півднем Франції". Екскурсія по місту Бордо - найпівнічніше з південних міст. Місто володіє монументальним надбанням, яке відображає його історію: багату, метушливу і завжди торгову.
Вільний час. Для бажаючих:

Срібний Берег Атлантичного океану і Аркашонскій Залив

(Дорослий: 46євро / Діти: 36євро)
І також можливість скупатися в океані Огляд найбільшою піщаної дюни в Європі - Дюна дю Пюла. Прогулянка по місту Аркашон - старий курорт, його називають містом 4-х сезонів. Ми під'їдемо до Аркашонської затоки. Нас чекає екскурсія на устричне господарство з дегустацією устриць і білого вина. Можлива прогулянка на катері (доп. Оплата). На узбережжі шумлять сосни, хлюпається море, роблячи набіги на піщані пляжі. Свіжий вітерець несе прохолоду. Райське місце! Екскурсія на устричне господарство з дегустацією устриць (доп оплата).
Ночівля.
День 5 - аркашон - Бордо
День 5 - аркашон - Бордо
День 5 - аркашон - Бордо
День 5 - аркашон - Бордо
День 6.

Сан-Себастьян

Сніданок.
Переїзд в Країну Басків.
Екскурсія

Екскурсія по Сан-Себастьяну

(входить у вартість туру)
Екскурсія по Сан-Себастьяну - один з найбільш елегантних і фешенебельних морських курортів Іспанії, це місто з рисами вишуканості, відмінного смаку і витонченості. Гармонія і жодної зайвої деталі - такий місто басків з прохолодною вологою погодою, з повітрям, що нагадує морський коктейль, і з дивно чистими вулицями. Старовинна архітектура, сучасні комплекси, мов намальовані строкаті житлові квартали, прекрасні піщані пляжі і природа не дадуть нудьгувати нам в цьому чудовому місті. Можливість купатися в океані!
Ночівля.
День 6 - Сан-Себастьян
День 6 - Сан-Себастьян
День 6 - Сан-Себастьян
День 6 - Сан-Себастьян
День 7.

Лісабон - шоу Фаду

Сніданок.
Зупинка на фотопаузу в місті Саламанка
Переїзд в Португалію.
Екскурсія

По вуличках Лісабона

(входить у вартість туру)
Ми пройдемося пішки по пагорбах старого Лісабона, де майже в кожному районі є місце з панорамним видом на набережну і море черепичних дахів. Мозаїчні тротуари та старовинні ліхтарі – природний вигляд незагримованого Лісабону, портового міста родом з давнини. Атмосфера міста пройнята сучасним духом, яскравим, легким, свіжим.
Вільний час. Екскурсії на вибір:

Лісабон – Великі відкриття

(Дорослий: 26євро / Діти: 21євро)
Величний Пам'ятник Першовідкривачам, Тріумфальна арка, Монастир Жеронімуш - перлина унікального португальського архітектурного стилю «Мануеліно», символ Португалії - Беленськая вежа. Один з найкрасивіших районів Лісабона - дивовижний Белен. У найстарішому кафе Португалії ми зможемо насолодитися смаком знаменитого на весь світ ласощі-пушту ди Белем (Pasteis de Belem) в супроводі чашечки ароматної кави (оплата самостійно). 

Про що плаче Фаду

(дод. оплата)
Давайте проведемо вечір там, де перед нами запалять свічки, наллють келих вина і заспівають душевну пісню
Ночівля.
День 7 - Лісабон - шоу Фаду
День 7 - Лісабон - шоу Фаду
День 7 - Лісабон - шоу Фаду
День 7 - Лісабон - шоу Фаду
День 8.

Порту

Сніданок.
Вільний час в Лісабоні. Для бажаючих:

Порту – північна столиця Португалії

(Дорослий: 60євро / Діти: 46євро)
Саме яскраве і запам'ятовуване місце Португалії – це місто Порту. Саме Порту подарував назву країні Португалії, адже колись він був столицею країни. Від нього ж отримав свою назву напій портвейн. Порту дасть нам можливість відчути дух істинної Португалії. Порту старовинне місто, жваве і пристрасне. Воно повне прекрасних будівель. Прогулюючись по лабіринту вузьких вуличок, між будинками, збудованими в стилі модерн і бароко, ми зможемо насолодитися пишністю і колоритом цього древнього міста. Коли туман, піднімаючись над річкою і океаном, закутує вулиці своїм таємничим плащем, це гранітне місто нас просто зачаровує. А в яскравий сонячний день Порту здається таким же веселим і повним життєлюбства. Скуштувати справжній портвейн можна тільки в Порто. Відвідування одного з пагорбів з виробництва портвейну (вх. квиток). Воно нам обов'язково сподобається .... Вільний час. Можливість покататися по річці Доуро на кораблику під шістьма міськими мостами, і пройти вздовж річки до океану (дод. плата)
Або

Пляжі і природа Португалії

(Дорослий: 30євро / Діти: 21євро)
Сьогоднішній день ми присвятимо природі південного берега Тежу. Цікава і приємна прогулянка в регіон Серра-да-Аррабіда. Природний парк Аррабіда знаходиться під охороною держави. Все тут розташовує до спокою і умиротворення. Переїхавши на лівий берег річки Тежу по мосту 25 квітня ми відвідаємо оглядовий майданчик, що знаходиться біля підніжжя статуї Христа Спасителя. Ми помилуємося дивовижними пейзажами природного парку, познайомимося з історією виробництва сухих вин і десертних мускатов, скуштуємо смачне вино Португалії. І відпочинемо на одному з пляжів - Кошта-да-Капарика. Це ще тільки «початок океану» - сильно бурхливих хвиль тут немає. Ці місця популярні серед самих португальців. Також тут безліч ресторанчиків з відмінним вибором морепродуктів.
Ночівля.
День 8 - Порту
День 8 - Порту
День 8 - Порту
День 8 - Порту
День 9.

Назаре - Обідуш - Фатіма

Сніданок.
Для бажаючих:

Португальське Середньовіччя

(Дорослий: 60євро / Діти: 46євро)

Запрошуємо в Португальське Середньовіччя - в часи королів, лицарів і монаших орденів! Почнемо з зупинки в місті Обідуш, в який ми закохаємось з першого погляду! Місто - музей під відкритим небом, в кільці середньовічних кріпосних стін, часом здається казковим або іграшковим. «Місто королев» або «Весільний подарунок» - ось так романтично називали Обідуш в Середньовіччі, коли королі дарували його в якості весільного подарунка своїм молодим дружинам. Є у міста і свій символ, який обов'язково потрібно продегустувати! Це фірмовий лікер «Жінжа», який нам подадуть в шоколадному стаканчику, адже Обідуш ще і шоколадна столиця Португалії.
Алкобаса - типове португальське містечко, в самому серці якого знаходиться монастир Санта-Марія, його можна назвати однією  з величних споруд 12 століття. Саме в цьому монастирі ми почуємо історію короля Педру і його коханої Інеш, яких називають «португальськими Ромео і Джульєттою». Історія вічного кохання, історія сумна і трагічна, яка захоплює своїм драматизмом, була оспівана поетами, художниками, письменниками.
Баталья- відвідаємо домініканське абатство Санта-Марія да Віторія, яке є істинним шедевром пізньої готики з елементами чисто португальського стилю мануеліно. Монастир в баталіях Санта-Марія да Віторія визнаний ЮНЕСКО пам'яткою світового значення.
Фатіма - одна з головних святинь Християнського світу, місце паломництва мільйонів людей з різних куточків світу. Саме тут в далекого 1917 році відбулося явлення Пресвятої Діви Марії трьом маленьким пастушкам. Це місце з особливою атмосферою, тут відчувається умиротворення і віра в чудесне зцілення.
Нас чекає чудовий день.

Або

Палац Ажуда і Португальський Версаль – Палац Келуш

(Дорослий: 30євро / Діти: 30євро + вх. квиток)
Королівський палац-музей Ажуда, де представлені оригінальні гобелени, картини і меблі останньої королівської династії. Історія життя португальських королів. Келуж - чудово затишний. Всі секрети часів напудрених перук і турнюрних спідниць, які заповнювали бальні зали, відкриються вам, також, як і деталі історичних пліток. Давайте відчуємо себе королями!
Ночівля.
День 9 - Назаре - Обідуш - Фатіма
День 9 - Назаре - Обідуш - Фатіма
День 9 - Назаре - Обідуш - Фатіма
День 9 - Назаре - Обідуш - Фатіма
День 10.

Сінтра - мис Рока

Сніданок.
Вільний час.

Перлина Португалії - Синтра

(Дорослий: 60євро / Діти: 46євро + вх. квиток)
Місто і його пагорби усіяні казковими палацами і фантастичними віллами, чарівні відвідувачів протягом століть. Відомий британський поет і мандрівник лорд Байрон писав, що місто "можливо, в усіх відношеннях є самим чудовим в Європі", називав його "славний Едем". Туманний зимовий день в загадковій Сінтрі не менше прекрасний, ніж сонячний і ясний літній, коли блакитна безодня океану відображає хмари своїм дзеркалом вод. Можливість відвідування романтичної, повної загадок садиби Кінта Де Регалейра XVII століття. Потемнілий від часу і вологи палац, особливо романтично виглядає на тлі яскравої тропічної зелені. На різних рівнях парку розкидані балкони, бельведери, альтанки, гроти, скульптури і крихітні озерця. Багато екзотичні рослини були спеціально доставлені з заморської Бразилії.
Шлях лежить через Гіншу - місце скупчення кращих рибних ресторанів. Мис Рока - найзахідніша точка Європи. Серпантин гірської дороги виводить на вершину мису Рока, звідки відкриваються запаморочливі види на океан. Далі - Лісабонська Рів'єра. Ешторіл і Кашкайш - чудові курорти. Boca de Inferno (Паща диявола) розміщений на західному узбережжі Кашкайша. Назва пов'язана з однією з легенд, в якій мовиться, що колись дуже давно на березі стояв замок чарівника...
Ночівля.
День 10 - Сінтра - мис Рока
День 10 - Сінтра - мис Рока
День 10 - Сінтра - мис Рока
День 10 - Сінтра - мис Рока
День 11.

Севілья

Сніданок.
Переїзд в Іспанію.
Екскурсія

Столиця Андалусії - Севілья

(входить у вартість туру)
Тут все най-най-най. Сама захоплююча корида, найпристрасніша фламенко. Найдорожчі і розкішні палаци Севільський знаті, найбільший готичний собор, найкрасивіша церква, сама неповторна архітектура, найзнаменитіші пам'ятники, які охороняються ЮНЕСКО. Ми полюбимо Севілью за один день.
Вільний час. Для бажаючих:

Королівський Алькасар

(Дорослий: 46євро / Діти: 38євро)
Можливість познайомитися зі стилем життя родовитої іспанської знаті. Протягом шести століть палац Алькасар залишався резиденцією іспанських королів.
Переїзд на узбережжя Коста дель Соль. Відпочинок на морі! Курорти Коста-дель-Соль в перекладі з іспанського «Сонячний берег». Це узбережжі вибрали для своїх резиденцій багато голлівудських зірок, тут шикарні пляжі і королівський відпочинок. Відпочинок на морі на узбережжі Коста дель Соль.
Вечеря. Ночівля в готелі.
День 11 - Севілья
День 11 - Севілья
День 11 - Севілья
День 11 - Севілья
День 12.

Кордова - Ронда - Коста дель Соль

Сніданок.
Відпочинок на морі на узбережжі Коста дель Соль.
Всім бажаючим пропонуємо:

Традиції вина і хамона

(дод. оплата)
Згадки про малагські вина ми всі ще в дитинстві читали в романах Стівенсона - там пірати пили «малáгу». Так, вино з Малаги відомо з давніх пір жителям Старого і Нового Світу. Ми продегустіруем найзнаменитіші вина і отримаємо масу задоволення. А далі - гордість Іспанії - хамон! Його треба вміти дегустувати, як треба вміти дегустувати хороше вино!

Серце Андалусії – Кордова

(Дорослий: 46євро / Діти: 36євро)
Минаючи родючі долини, виноградники і здаються безкрайніми оливкові поля, ми потрапимо в серці Андалусії - Кордову. Тут найбільша і стародавня мечеть Європи, старовинний білий квартал Худерія. Стіни Алькасара щорічно притягують мільйони відвідувачів з усього світу. Кордова одна з перлин Андалусії, це не тільки історичний і культурний центр Іспанії, це просто неймовірно гарне, затишне і привабливий у багатьох відношеннях місто, тут дуже помітно для ока колишнє арабський вплив.

Білі села Андалусії

(Дорослий: 46євро / Діти: 36євро)
Білосніжні, затишні поселення розкинулися серед гірських масивів, живописно вписуючись своєю архітектурою в прекрасний природний ансамбль. У кожного містечка своя історія, свої особливості, свої визначні пам'ятки. Ронда - справжня Андалусія, місто над прірвою, в якому збереглися як арабські, так і римські побудови. Одне з найбільш пам'ятних місць, своєрідна візитна картка цього міста - Новий Міст! Звідти відкриваються просто приголомшливі види на околиці, та й сам міст являє собою настільки величне видовище, що спочатку навіть не віриться, що його створили люди! Сетеніль - уявіть собі місто в скелі! Таке важко уявити!

Сеута - Африканська перлина Іспанії

(дод. оплата)

Прямо навпроти Гібралтару, але вже на іншому континенті, на семи пагорбах стоїть Сеута. Африканський фортпост країни, який  рахує свої роки від 1000 р. до н.е. е. Хто тільки не воював за цю стратегічний клаптик землі. Починаючи від фінікійців, греків, карфагена і, закінчуючи, португальцями, маврами і іспанцями. Сеута тісно пов'язана з міфами і легендами і тут знаходиться другий Геркулесів стовп - гора Ача. Екскурсія в Сеуту цікава своєю історією,  своїми пейзажами, морем, екзотикою. Ми пройдемо по місту, де побачимо фортифікацію з каналами, собор міста, головну комерційну вулицю, будинок драконів, оглядовий майданчик з видами на Марокко.

Вечеря. Ночівля в готелі.
День 12 - Кордова - Ронда - Коста дель Соль
День 12 - Кордова - Ронда - Коста дель Соль
День 12 - Кордова - Ронда - Коста дель Соль
День 12 - Кордова - Ронда - Коста дель Соль
День 13.

Коста дель Соль

Сніданок.
Відпочинок на морі на узбережжі Коста дель Соль.
Вечеря. Ночівля в готелі.
День 13 - Коста дель Соль
День 13 - Коста дель Соль
День 13 - Коста дель Соль
День 13 - Коста дель Соль
День 14.

Гранада

Сніданок.
Переїзд в Гранаду.
Екскурсія

Гранада - місто на трьох пагорбах

(входить у вартість туру)
Зал юстиції, зал послів, гіпсовий дворик, дворик дівчат - життя і долі цілих поколінь. Далі наш шлях лежить в Гранаду - місто, на трьох пагорбах, які згідно з легендою, своєю формою нагадували відкритий гранат, звідси і назва цього міста. Тут гармонійно поєднуються незвичайної краси пейзажі, будівлі старовинної архітектури, різні релігії та культури. Тут можна побачити як андалузький фламенко так і східний танець живота. Місто, в якому все співає «від води фонтанів, до листя дерев».
Можливість відвідати цю екскурсію тільки при замовленні і оплаті заздалегідь-при замовленні туру. На місці замовити не можна.

Палац Альгамбра або сади Хенераліфе

(Дорослий: 46євро / Діти: 36євро)
У перекладі з арабського його назва означає «червоний камінь». Альгамбра не просто палац, це місто, що підноситься над старою Гранадою - стародавньою столицею емірів і султанів. Біля підніжжя стін розбиті сади, зведені павільйони. Все місто пронизаний неповторною атмосферою старовини. Хитромудра ажурна обробка каменю створює відчуття легкості, палац втілив в собі кращі риси арабського зодчества і європейського Ренесансу.
Ночівля.
День 14 - Гранада
День 14 - Гранада
День 14 - Гранада
День 14 - Гранада
День 15.

Валенсія

Сніданок.
Екскурсія

Валенсія – неймовірна, проте реальна

(входить у вартість туру)
Історія Валенсії налічує понад 22 століття. Римляни, варвари, маври, іспанці залишили свій слід в історії міста. Розквіт Валенсії припадає на XV-XVII століття, саме тоді королівство Валенсія стає одним з найважливіших центрів європейської торгівлі. Сьогодні Валенсія – це другий за величиною порт Іспанії.Маври називали Валенсію з її м'яким кліматом і чудовою природою раєм на землі. Ритм життя тут по-південному неквапливий – трохи курортний, трохи провінційний. Тут прекрасна архітектура, свіже повітря, багато зелені. Валенсія нам сподобається своєю історією, сонячними пляжами з ніжним, золотистим піском і привітним прийомом.
Ночівля.
День 15 - Валенсія
День 15 - Валенсія
День 15 - Валенсія
День 15 - Валенсія
День 16.

Прованс - Авіньйон - Ле-Бо-де-Прованс

Сніданок.
Екскурсія

Прованс - Незвичайна Франція - Арль

(входить у вартість туру)
Та Франція, що надихала Ван-Гога і Сезанна, та Франція, що дала життя плеяді знаменитих художників. Це - Прованс. Прованс дуже різноманітний: безкраї виноградники, сріблясті пагорби оливкових гаїв, лавандові долини, величезні скелі, кипариси, блакитне небо... Провансальські дороги дуже мальовничі, провансальська кухня чудова, провансальське вино прекрасне. Ласкаво просимо в Прованс! Екскурсія в Арль - дивовижне місто, в якому панує особлива атмосфера, навіяна славним минулим: численні художні красоти, повітря, яким тут так легко дихається, відчуття свята і веселощів.
Переїзд в Італію. Ночівля на території Італії.
День 16 - Прованс - Авіньйон - Ле-Бо-де-Прованс
День 16 - Прованс - Авіньйон - Ле-Бо-де-Прованс
День 16 - Прованс - Авіньйон - Ле-Бо-де-Прованс
День 16 - Прованс - Авіньйон - Ле-Бо-де-Прованс
День 17.

озеро Гарда - Верона

Сніданок.
Переїзд по Італії.
Прогулянка з супроводжуючим.

Озеро Гарда. Сірміоне.

Нас чекає шедевр природної краси - озеро Гарда
Перлина озера Гарда - казковий курортне містечко Сірміоне. Через ворота древнього замку, оточеного водою, ми потрапимо в Сірміоне. Середньовічний вигляд міста і атмосфера древньої епохи роками надихали письменників. Можлива прогулянка на катері (доп оплата).Відпочинок на озері.

Верона – столиця закоханих

(Дорослий: 30євро / Діти: 26євро)
Сьогодні перед нами відкриються "Ворота Італії". Це надзвичайно благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного... У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як в героїв Шекспіра.
Ночівля.
День 17 - озеро Гарда - Верона
День 17 - озеро Гарда - Верона
День 17 - озеро Гарда - Верона
День 17 - озеро Гарда - Верона
День 18.

Егер - Львів

Сніданок. Переїзд по Угорщині.

Дуже смачний гуляш в Долині Красунь !!!

(Дорослий: 18євро / Діти: 13євро)
Заїзд на дегустацію егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь!!! Найвідоміше вино – "Бича Кров", а найприємніше – "Егерська Дівчина".
Виїзд в Україну.
Можливість завершити тур в місті Мукачево. Можливість завершити подорож в Ужгороді, Стрию.
Час прибуття до Львова орієнтовно після 24:00 (залежить від проходження кордону). Переїзд на поїзди на залізничний вокзал м.Львова. До нових зустрічей!
День 18 - Егер - Львів
День 18 - Егер - Львів
День 18 - Егер - Львів
День 18 - Егер - Львів
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд за маршрутом автобусом туристичного класу;
• Супровід гіда-керівника компанії Аккорд тур за маршрутом;
• Проживання в готелі 3* зі сніданком;
• дев'ять екскурсії
Додатково оплачується:
• Сity tax (міський податок)
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• Консульський збір + Візовий Центр = 35євро + 25євро
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.
Шо таке
Радіогід?
Що таке Радіогід