Посмішка Кармен! Мілан, Барселона, Ніцца та Венеція! (Травневі свята)

…  7 екскурсій, вже в ціні!

Екскурсія в Будапешті, Любляні, Мілані, Барселоні, Ніці, Монако та Венеції... в ціні!

День 1.

Львів - Стрий - Мукачево - Будапешт

Відправлення в тур. (Місце відправки: залізничний вокзал м.Львів, площа Двірцева 1). Можливість приєднатися до групи в Стрию, Мукачеві. Переїзд в Будапешт. Запрошуємо Вас на невелику вечірню екскурсію.

Шарм нічного Будапешта

(входить у вартість туру)
Ми проведемо вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті - на набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні! Сюди приходять не тільки за покупками, а погуляти, зустрітися з друзями і помилуватися видом на Будайську фортецю. Увечері, коли розцвітають вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибальський бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте - Ви в Будапешті!!!
Для всіх бажаючих рекомендуємо:

У світлі тисячі вогнів

(Дорослий: 28євро / Діти: 18євро)
Прогулянку на кораблику по Дунаю з необмеженою кількістю шампанського!
Переїзд, поселення і ночівля на території Угорщини.
День 1 - Львів - Стрий - Мукачево - Будапешт
День 1 - Львів - Стрий - Мукачево - Будапешт
День 1 - Львів - Стрий - Мукачево - Будапешт
День 2.

Любляна - Блед - Водоспад Шум

Сніданок. Переїзд в Словенію.

Привітна Любляна – затишна і мила

(входить у вартість туру)
Столиця Словенії Любляна - невелике, але дуже гарне місто, розташоване на обох берегах ріки Любляниці. На правому березі ріки лежить Старе місто, на лівому – парадні будівлі минулого століття. Мабуть, саме знамените місце в Любляні – Люблінський Град – старий замок, зведений ще в 10-11 століттях. Найбільш центральною частиною Любляни є Тримістя – три пішохідних мости, перекинуті через ріку Любляницю і прикрашені драконами... Словенці і, звичайно, мешканці столиці дуже любять своє місто, і справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність і самобутність.
У вільний час рекомендуємо на вибір:

Чарівне гірське озеро Блед

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро + вх. квиток)
Бог не обділив Словенію красотами природи, а словенці вміють про них піклуватися і берегти! Справжня перлина країни - озеро Блед - прекрасний і гармонійний куточок природи! Біля західного берега озера причаївся маленький острівок, а маленьку острівну церкву прикрашає "Дзвін бажань". Дзвонить він часто: вважається, що вдаривши у цей дзвін здійсняться всі добрі мрії ... А в багатьох бити у дзвін Бледа - бажання просте і дуже природнє: знову повернутись сюди!

Гучний водоспад Шум

(Дорослий: 31євро / Діти: 18євро + вх. квиток)
Наш шлях лежить в ущелині Вінтгар, справжньою окрасою якого є річка Радовна, а також водоспади, кругообіги і круті пороги, що утворилися на ній. Чисті дзеркала води, покриті темною завісою лісу та спустившихся до них гір... Хмари, що заглядають на своє відображення... Плескіт гірських річечок, шелест вітру в листі, тихі сплески риби у воді, і гомін сотень птахів... і падіння водного потоку з 80-метрової висоти – галасливого водоспаду Шум!
Переїзд, поселення і ночівля на території Італії.
День 2 - Любляна - Блед - Водоспад Шум
День 2 - Любляна - Блед - Водоспад Шум
День 2 - Любляна - Блед - Водоспад Шум
День 2 - Любляна - Блед - Водоспад Шум
День 3.

Мілан - Шопінг в Мілані - Турин - Бергамо - озеро Комо

Сніданок. Прибуття в Мілан.

Місто моди і мистецтва – Мілан

(входить у вартість туру)
У цьому місті є все: античність і сучасність, прогрес і культура. Найдавніше місто, яке вважається одним з найдинамічніших в Європі. Мілан – столиця моди і дизайну, але також і місто, багате пам'ятками архітектури і творами мистецтва. Нашій увазі символ Мілана – Домський Собор. Побудований в готичному стилі грандіозний Собор Дуомо міланці жартома називають "Їжачком". Вітражі Дуомо вражають своєю красою і незвичністю. Ми побачимо всесвітньо відомий оперний театр "Ла Скала". Театр, який відомий далеко за межами міста своєї незрівнянної акустикою і знаменитими композиторами, твори яких були тут поставлені...
У вільний час рекомендуємо на вибір:

Саме не італійське місто – Турин

(Дорослий: 55євро / Діти: 46євро)
Головне місто італійського регіону П'ємонт до подиву не схоже на решту Італію: спокійне, стримане, не хаотичне. Вулиці, закладені ще до нашої ери за велінням імператора Августа, збудовані в шаховому порядку, тому тут практично неможливо заблукає. Турин - місто прекрасних блакитних гір, парків, музеїв, магії і кращого в світі шоколаду. Місто привабливе пам'ятками архітектури епохи бароко і чудовими музеями, неповторною спокійною красою своїх церков, палаців, музеїв. Головною пам'яткою Туріна по праву можна вважати Сидонську Капелу, де зберігається знаменита Туринська плащаниця...

Два в одному

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
Вдало розташувавшись біля мальовничого підніжжя Альп, Бергамо складається з двох частин. Його стара частина, звана "Верхнє місто", знаходиться на горі, біля підніжжя якої розтягнулася нова частина міста з довгими і широкими вулицями. Кожна вуличка і кожен куточок цього містечка здаються ожилим минулим, тут без всяких декорацій можна спокійно знімати історичні фільми. Затишні кафе і ресторани пропонують смачну і ситну традиційну їжу, приправлену чудовим місцевим вином. Вони в черговий раз виправдовують стару добру істину про те, звідки проходить шлях до серця мандрівника...

Озеро Комо – джерело натхнення

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
Протягом століть озеро Комо заворожувало своєю чарівною красою. Мальовнича природа, селища в середньовічному стилі, розкішні вілли і сади, а в центрі – блакитна дзеркальна гладь озера, немов перекинуте на землю небо, завершує картину пишноти природи.
Нічний переїзд в Барселону.
День 3 - Мілан - Шопінг в Мілані - Турин - Бергамо - озеро Комо
День 3 - Мілан - Шопінг в Мілані - Турин - Бергамо - озеро Комо
День 3 - Мілан - Шопінг в Мілані - Турин - Бергамо - озеро Комо
День 3 - Мілан - Шопінг в Мілані - Турин - Бергамо - озеро Комо
День 4.

Барселона - Фламенко шоу - Іспанське село

Ola, Іспанія! – батьківщина відважних тореро та пристрасних Кармен! Країна-мрія, країна-загадка! На протязі всієї своєї історії Іспанія хвилювала уяву людини. Древні греки рахували, що в її садах ростуть золоті яблуки, для арабів вона була Воротами в Рай… Іспанія - це зустріч з гостинністю та радістю життя, хвилююча іспанська гітара, надихаючі серенади, палке фламенко та відома корида.

Весела та усміхнена – Барселона

(входить у вартість туру)
Другий за розміром місто Іспанії, вічний суперник Мадриду, столиця моди, мистецтва та дизайну. Барселона вишукана, елегантна та романтична, і в той же час володіє енергією та безпутністю портового міста. В рейтингу найбільш щасливих міст світу, по версії Forbes, Барселона займає третє місце. Можливо завдяки яcкравому іспанському сонцю, ласковому Середземному морю, фантастичній архітектурі... можна дуже довго перелічувати всі фактори, проте всі вони разом дають можливість відчути себе в цьому місті по-справжньому "HAPPY".
У вільний час рекомендуємо екскурсії:

Фламенко-шоу

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
Великолепное музыкальное представление, ни на что не похожий вид искусства, притягивающий своей эмоциональной выразительностью. У фламенко есть свой язык, сотканный из слов, музыки и движений, и каждый по-своему говорит на нем, рассказывая о своих чувствах… Это не просто танец, в нем душа, характер, история и стиль жизни Испании!

Гауді та його творіння

(Дорослий: 26євро / Діти: 26євро + вх. квиток)
За свою довгу історію у Барселоні появилась велика кількість площ, фонтанів, скверів, які надають їй шляхетність та чарівність. Проте саме великому Гауді, який віддав їй весь свій талант, могутній темперамент й життя, Барселона зобов’язана тому неповторному архітектурному вигляду, який приніс їй всесвітню славу…

Уся Іспанія!

(Дорослий: 16євро / Діти: 16євро + вх. квиток)
Навіть декілька тижнів не вистарчить, щоби побачити всю красоту Іспанії… Дозвольте посперечатися! Навіть в Барселоні є Іспанське село, де зібрані копії найкрасивіших та відомих будівель іспанської архітектури. Перед нами відкриють двері церкви, палаци, вулиці та площі різних іспанських провінцій! Є справжнім музєєм під відкритим небом, а також – відмінним місцем для покупки сувенірів! А ще ми відвідуємо оглядову площу на горі Монжуік, де відкривається панорамний вид усієї Барселони.
Переїзд, поселення та нічліг в готелі.
День 4 - Барселона - Фламенко шоу - Іспанське село
День 4 - Барселона - Фламенко шоу - Іспанське село
День 4 - Барселона - Фламенко шоу - Іспанське село
День 4 - Барселона - Фламенко шоу - Іспанське село
День 5.

Барселона - Монсеррат - Порт Авентура - Камп Ноу - будинок Міла (Каса Міла)

Сніданок. Вільний день в Барселоні. Рекомендуємо на вибір:

Святиня Іспанії – гора Монсеррат

(Дорослий: 61євро / Діти: 46євро)
На дивній та незвичайній формі гори Монсеррат знаходиться старовинний монастир, де зберігається образ святої діви – "Чьорна Мадонна"… Згідно легенді в IX столітті тут знайшли статую "Чьорної Мадонни". Її спробували спустити донизу, проте чим далі її несли, тим важкішою вона ставала. І тоді вирішили лишити її на вершині, а поряд заснували монастир… Гора Монсеррат, розпилена ангелами, яка оберігається "Чьорною Мадонною", і є надзвичайно красивою! Вона росте та видозмінюється по мірі наближення до неї, оживає, постійно змінюючи кольорові відтінки… Її вершини, часто вкриті туманом, поринаючись в небо та змушують сумніватись в їх реальності.

Порт Авентура

(Дорослий: 31євро / Діти: 31євро + вх. квиток)
Величезний в Європі парк розваг та атракціонів, розташований на узбережжі Коста Дорада. Він визнан найкращим в Іспанії та входить в десятку кращих парків у Європі! Увесь парк, площа якого складає 117 тисяч квадратних метрів, поділений на 6 секцій. Більше 30 атракціонів PortAventura Park, аквапарки, горки та тематичні зони змінюють один одного в бескінечномукалейдоскопі захоплюючі враження та з кожним роком дивуючиві двідувачів новими розвагами.

Гра польоту, швидкості, мрії

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро + вх. квиток)
Рекомендуємо відвідати музей футбольного клубу "Барселона", а також легендарний Камп Ноу – найбільш відомий стадіон Іспанії, та є найбільшим за вмістимістю не тільки в Іспанії, але і у всій Європі. Стадіон Барселони приймав кращі футбольні команди світу! "творили" Марадона, Рональдіньо, Гуардіола, Крюфф… Камп Ноу – це захоплення та запал, перемоги та поразки, вдача, сміх и сльози… Це місце, яке необхідне відчути! Адже футбол – це не просто гра…

Каса Міла – найбільш довершений витвір Гауді

(Дорослий: 16євро / Діти: 16євро + вх. квиток)
Це робота Гауді , яка є проголошеною ЮНЕСКО Надбання Людства та відома за названою "Ла Педрера". Вона схожа скорше на абстрактну скульптуру, а фасад будівлі – на хвилясті дюни. Не має ніяких таких звичних для нас кутів, а хвилі балконів накатують та відступають, створюючи ілюзії нескінченного руху…
Переїзд і поселення на території Франції.
День 5 - Барселона - Монсеррат - Порт Авентура - Камп Ноу - будинок Міла (Каса Міла)
День 5 - Барселона - Монсеррат - Порт Авентура - Камп Ноу - будинок Міла (Каса Міла)
День 5 - Барселона - Монсеррат - Порт Авентура - Камп Ноу - будинок Міла (Каса Міла)
День 6.

Монако - Ніцца - Сен-Тропе

Сніданок. Лазурний берег, французька Рівьєра… ці назви ласкають слух та звучать як обіцянка розкоші та краси, втілення мрії про безтурботній відпочинок коли буденні справи лишаються десь далеко, і в такому нереальному світі, а оточуюча реальність настільки захоплююча, що час тут завмирає, боючись порушити таку крихку гармонію.

Ніцца – Королева Лазурного Берегу

(входить у вартість туру)
Чарівна, витончена та ніжна: Англійський бульвар, Квіткови ринок, Площа Массена, старе місто, Замкова гора, Сад Альберта Першого, Набережна Сполучених Штатів... Вузькі вулочки, будівлі, видирающихся догори, аркі з надбудованимии понад ними поверхами, сходинки, з’єднуючи хаотично різного рівня будівлі, маленькі площі з терасами ресторанів. Архітектура Ніцци пронизана наскрізь італійським духом. Маленькі магазинчики пахнуть запашними травами Провансу, невеликі ресторанчики заманюють своїми затишними залами, тераси піццерій захоплюють тротуари.
Вільний час, рекомендуємо:

Місто, яке навіває мрії – Сен Тропе

(Дорослий: 61євро / Діти: 46євро)
Великі письменники, поети і художники черпали тут натхнення і створювали шедеври. В один прекрасний рік тут знімається фільм "І Бог створив жінку", який перетворив Бріджіт Бардо в знамениту актрису, а Сан-Тропе - в знаменитий курорт. Сьогодні тут люблять бувати відомі актори і кутюр'є, яких приваблює м'який середземноморський клімат, розкішні піщані пляжі і нічне життя самого фешенебельного курорту Лазурного берегу Франції. Нас чекає прогулянка на катері і захоплююча екскурсія по місту.

Князівство розкоші – Монако

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя... Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І всі всім задоволені. У Монако сильні світу цього крутять романи, програють дуже великі суми в казино і вдаються до інших радощів життя. Тут на вулиці можна зустріти естрадних зірок, топ-моделей і спортивних чемпіонів.
Переїзд і нічліг на території Італії.
День 6 - Монако - Ніцца - Сен-Тропе
День 6 - Монако - Ніцца - Сен-Тропе
День 6 - Монако - Ніцца - Сен-Тропе
День 6 - Монако - Ніцца - Сен-Тропе
День 7.

Венеція - Острови Мурано та Бурано - Венеціанська Лагуна - Гранд Канал - Палац дожів

Сніданок.

Заручена з морем – Венеція

(входить у вартість туру)
Нас запрошує красуня на воді, "заручена з морем", – так кажуть про Венецію (додатк. оплач. громадський транспорт – 26€/21€) – найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто – прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко просто на долоню сідають голуби...
У вільний час рекомендуємо на вибір:

Мурано і Бурано

(Дорослий: 48євро / Діти: 38євро)
Пропонуємо мандрівку прекрасною венеціанською лагуною на острови Мурано і Бурано. Острів Мурано – Венеція в мініатюрі. Протягом багатьох століть острів Мурано славиться своїм венеціанським склом. Острови Бурано – це батьківщина мереживного мистецтва – крихітний світ, який зберіг свою неповторність і унікальність.

Серед вод і землі Північної Лагуни

(Дорослий: 36євро / Діти: 30євро)
Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком італійського вина "Fragolino"? Ми пропливемо поруч з островом Святого Георгія, де розташований собор Святого Георгія Побідоносця, побудованого в 16 столітті. Побачимо з води красивий острів Лідо. На острові у вересні кожного року проходить Міжнародний Венеціанський кінофестиваль. Побачимо вірменський острів Святого Лазаря, де жив лорд Байрон в 19 столітті. Будемо пропливати повз острів Мурано, на якому виробляють знамените в усьому світі венеціанське скло. І ще побачите багато, багато цікавого...

Вся Краса Венеції!

(Дорослий: 36євро / Діти: 30євро)
Водний круїз. Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці". Великий канал – символ блиску і розкоші Венеціанської республіки Ми побачимо "парад" понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих сімей...

Таємниці венеціанських каналів!

(Дорослий: 26євро / Діти: 18євро)
Венеція... Розкішні канали і ковзаючі по них гондоли, дивовижно гарні маски, чудові мости, палаци і маленькі будиночки, кожен з яких – справжній шедевр архітектури – все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно... Вона містить у собі величезну кількість таємниць і чудес і щоб осягнути їх, потрібна вічність...

Палац Дожів

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро + вх. квиток)
Відвідування з екскурсоводом резиденції правителів Венеції, місця засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, і... звичайно ж, плели інтриги!
Переїзд в гостинну Угорщину – країну термальних джерел, паприки і вина! Тут всупереч вихором історії, збереглося чимало шедеврів, з якими варто познайомитися: стародавні пам'ятники Римської імперії сусідять з будівлями часів турецького ярма, романськими храмами з гордо – неприступними фортецями середньовіччя... Виїзд з Венеції. Нічний переїзд по території Італії та Словенії.
День 7 - Венеція - Острови Мурано та Бурано - Венеціанська Лагуна - Гранд Канал - Палац дожів
День 7 - Венеція - Острови Мурано та Бурано - Венеціанська Лагуна - Гранд Канал - Палац дожів
День 7 - Венеція - Острови Мурано та Бурано - Венеціанська Лагуна - Гранд Канал - Палац дожів
День 7 - Венеція - Острови Мурано та Бурано - Венеціанська Лагуна - Гранд Канал - Палац дожів
День 8.

Купальні Сечені - Долина Красунь - Львів

Переїзд в гостинну Угорщину – країну термальних джерел, паприки і вина! Тут всупереч вихором історії, збереглося чимало шедеврів, з якими варто познайомитися: стародавні пам'ятники Римської імперії сусідять з будівлями часів турецького ярма, романськими храмами з гордо – неприступними фортецями середньовіччя... Рекомендуємо:

Термальні купальні графа Сечені

(вх. квиток)
Заряд бадьорості і енергії на цілий день!

Дегустація егерських вин і смачного гуляшу в Долині Красунь!

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро)
Найвідоміше вино – "Бича Кров", а найприємніше – "Егерська Дівчина".
Час прибуття у Львів близько 23:00
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі з сніданком
• шість екскурсії
• супровід керівника групи
Додатково оплачується:
• факультативні екскурсії, рекомендовані програми
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Сity tax (міський податок)
• послуги банку – 25 грн (якщо подача в Берегово)
• Консульський збір + Візовий Центр = 35євро + 25євро
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.
Шо таке
Радіогід?
Що таке Радіогід