Чудове століття Султанів

14.09, 19.10, 09.11, 13.12

У вартості туру екскурсії по Трої, Пергаму, Ефесу та Дому Діви Марії, Бурсі !!!

День 1.

Стамбул

 Виліт з Києва (інші варіанти – з Дніпропетровська, Львова, Одеси, Запоріжжя, Харкова, Херсона). Прибуття у аеропорт Стамбулу. Зустріч у аеропорту. Трансфер у готель. Розміщення у готелі.
Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться зразу у двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії найбільших світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул являє собою унікальну сполучну ланку між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Скарби архітектури та мистецтва здивують своєю різноманітністю, а сучасні хмарочоси – витонченістю та елегантністю. Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск та повний протиріч сьогоднішній день цього міста… Вільний час. Вечеря.
Для всіх бажаючих нічна прогулянка на кораблику Босфором (55€). Екскурсія по Стамбулу починається тоді, коли сонце сідає та навколо стрімко темнішає. Протока розділяє Європу та Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, що пливе найкрасивішою протокою Євразії, побачите будинки міліонерів і будинки-острови, палаци і замки султанів. Під час подорожі Вас будуть супроводжувати цікаві оповіді, їх доповнять алкогольні та безалкогольні напої місцевого виробництва, розкішна вечеря та гарна музика… Ось вони, незабутні миті щастя... Повернення у готель. Ночівля у готелі.

День 1 - Стамбул День 1 - Стамбул День 1 - Стамбул День 1 - Стамбул
День 2.

Стамбул

 Сніданок. Сьогодні нас чекає автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант - Стамбул» (55€). Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повний чудових місць, чарівних пам'яток історії, культури та архітектури. Всього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, площа Султан Ахмед, побуваємо на оглядовому майданчику в азіатській частині міста, відвідаємо палац Топкапи, поплаваємо на кораблику по Босфору, та пообідаємо. Вільний час. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Стамбул День 2 - Стамбул День 2 - Стамбул День 2 - Стамбул
День 3.

Троя - Айвалик

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд північним узбережжям Мармурового моря до протоки Дарданелли, паромна переправа у азійську частину Туреччини. Переезд в Трою. Нас чекає екскурсія у Стародавню Трою – цікава подорож у прадавній світ легенд та міфів. Руїни славного міста по сьогоднішній день приваблюють численних мандрівників та поціновувачів історії. При вході у археологічну зону нас зустрічає славнозвісний Троянський кінь, що в точності відповідає опису Гомера. Колись він послугував хитромудрим грекам при осаді міста, зараз же його копія слугує оригінальним оглядовим майданчиком. Від античності у сьогоденній Трої залишилося не так вже і багато, але навіть ці камені заслуговують на окрему подорож сюди. Побачене доповнить цікава розповідь місцевого екскурсовода, який із задоволенням розкриє усі таємниці легендарної Трої. Переїзд в Айвалик. Поселення у готель. Ночівля у готелі.

День 3 - Троя - Айвалик День 3 - Троя - Айвалик День 3 - Троя - Айвалик День 3 - Троя - Айвалик
День 4.

Пергам - Ефес - Кушадаси

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Пергам. Нас зустрічає одне з самих стародавніх міст Малої Азії. Пергам (підйомник опл. дод.) зобов’язаний своєю назвою героям «Іліади» – поеми геніального сліпого поета Гомера. Згідно з давньогрецькою міфологією, Пергам було засновано сином Андромахи та Гелена. На честь легендарної цитаделі Трої новонародженого нарекли Пергамом. Найбільшим скарбом міста рахувалася його багата бібліотека, у якій зберігалися десятки тисяч сувоїв з папірусу. У всьому античному світі Пергамська бібліотека була другою за значенням після Олександрійської. Переїзд у Ефес. 
Сьогодні нас чекає друге за значенням після Риму місто античності – Ефес. Ще у сиву давнину він рахувався одним з найгарніших міст Малої Азії. Саме тут знаходився відомий храм Артеміди, що у свій час був зарахований до числа семи «Чудес світу». Також Ефес є одним з найважливіших міст в історії християнської релігії, тому що саме тут провели свої останні роки Свята Богородиця та апостол Іоанн. Під час екскурсії ми зможемо пройтися стародавніми вуличками, побачимо бібліотеку Цельсіуса, одеон, римські лазні, руїни акрополя, акведук, фонтан імператора Адріана, «Будинок кохання», амфітеатр на 24 тисячі глядачів, мечеть Ісабея, фортецю сельджуків, церкву Святого Іоанна та, звісно ж, храм Артеміди. 

Після невеликого переїзду ми зможемо відвідати будинок Діви Марії, де Богородиця після страти Ісуса Христа ховалася з Іоанном Богословом від переслідувань римлян. Це маленький цегляний будиночок на Солов’їній горі з доглянутою територією та дивовижним краєвидом на море. Атмосфера спокою тут панує у самому повітрі, ніби ми торкаємося до чогось справді святого… Варто тільки на хвилинку уявити собі всю велич цього місця, і наша підсвідомість несе нас у події двохтисячолітньої давнини. Поселення у готель. Вільний час.
Пропонуємо незабутню поїздку в м. Кушадаси (17 €), по дорозі ми побачимо знамениту фортецю Кушадаси, порт, вечірньою набережною, і звичайно ж відвідаємо рибний базар, в якому можна відразу і повечеряти свіжої рибою і морепродуктами. Повернення в готель. Ночівля у готелі.

День 4 - Пергам - Ефес - Кушадаси День 4 - Пергам - Ефес - Кушадаси День 4 - Пергам - Ефес - Кушадаси День 4 - Пергам - Ефес - Кушадаси
День 5.

Бурса

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Бурсу. Сьогодні нас чекає оглядова пішохідна екскурсія по турецькому смарагді - Бурсі. Пройшовшись по місту з досвідченим екскурсоводом, нам буде здаватись, що за дуже короткий час в Бурсі можна зустріти всі пори року...
Звідси Ви побачите Мармурове море, відомі на весь світ гарячі джерела і засніжену панораму Улудага. До основних переваг міста також можна віднести його архітектурну і мистецьку спадщину. До найбільш відомих пам'ятників Бурси відносять Зелену Мечеть, Мечеть Орхана, Мечеть Еміра Султана, Мечеть Мурада… Обід в ресторані (за бажанням за дод. плату). Переїзд в Стамбул, поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 5 - Бурса
День 6.

Стамбул

 Сніданок. Виселення з готелю. Свободное время.
Трансфер у аеропорт Стамбулу. Виліт у Київ (інші варіанти – Дніпропетровськ, Львів, Одесу, Запоріжжя, Харків, Херсон).

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проживання в готелях на базі сніданків;
• трансфери і переїзди по програмі туру;
• екскурсії по програмі (без вхідних квитків);
• послуги професійного російськомовного гіда;
• страхування (індивідуальне).
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• міжнародний авіа переліт в Стамбул з Києва, Дніпропетровська, Львова, Одеси, Запоріжжя, Харкова, Херсона;
• факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
• вхідні квитки по програмі туру 45€ (по всій програмі);
• особисті витрати (обід і вечеря, сувеніри)

Важливо:
• При замовленні програми, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати;
• При умові прильоту (вильоту) в (з) а/п Сабіха Гекчен, доплата за трансфер 45€;
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Відповідно до законодавства Турецької Республіки для в'їзду на територію країни громадянам України необхідно пред'явити підтвердження фінансового забезпечення в розрахунку 50 доларів США на день перебування (при відкриті турецької візи працівник посольства в аеропорту може запросити підтвердження фінансових гарантій).