Чудове століття Султанів

У вартості туру: екскурсії по Бурсі, Едірне і Стамбулу !!!

День 1.

Стамбул

 Виліт з Києва (можливі варіанти вильоту з інших міст України: Харкова, Херсона, Дніпропетровська, Львова, Сімферополя, Одеси).
Прибуття в Стамбул, зустріч в аеропорту, трансфер і розміщення в готелі. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки - єдине місто в світі, яке розташоване одразу в двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Будучи унікальною сполучною ланкою між Заходом і Сходом, минулим і майбутнім, Стамбул увібрав в себе найкраще з двох континентів. Скарби мистецтва і архітектури викликають захоплення, а сучасні хмарочоси дивують своєю витонченістю ... Тільки побачивши Стамбул на власні очі, можна із захопленням усвідомити велич, блиск і сповнений протиріч сьогоднішній день цього мегаполісу … Вільний день. Вечеря (за бажанням за дод. Плату). Ночівля в готелі.

День 1 - Стамбул День 1 - Стамбул День 1 - Стамбул День 1 - Стамбул
День 2.

Бурса

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Бурсу. Сьогодні нас чекає оглядова пішохідна екскурсія по турецькому смарагді - Бурсі. Пройшовшись по місту з досвідченим екскурсоводом, нам буде здаватись, що за дуже короткий час в Бурсі можна зустріти всі пори року...
Звідси Ви побачите Мармурове море, відомі на весь світ гарячі джерела і засніжену панораму Улудага. До основних переваг міста також можна віднести його архітектурну і мистецьку спадщину. До найбільш відомих пам'ятників Бурси відносять Зелену Мечеть, Мечеть Орхана, Мечеть Еміра Султана, Мечеть Мурада… Обід в ресторані (за бажанням за дод. плату). Переїзд в Гюре, поселення в готель, вечеря. Відпочинок в басейнах з термальною водою. Ночівля в готелі.

День 2 - Бурса
День 3.

Едірне

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Лапсеки, паромна переправа через протоку Дарданелли. Обід в рибному ресторані (за бажанням за дод. плату). Переїзд в Едірне. Сьогодні зустрічає ще одна з колишніх столиць Османської Імперії місто Едірне. На території цього міста народився Мехмед II - султан-завойовник, який прославився в 1453 році взяттям Константинополя. В Едірне ми зможемо відвідати мечеті Ескі, Баязида II, Селіма II, а також відвідати галявини Киркпинар - місце проведення змагання з традиційного виду боротьби в маслі і середньовічний ринок Алі Паша. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 3 - Едірне День 3 - Едірне День 3 - Едірне День 3 - Едірне
День 4.

Стамбул

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Стамбул. Сьогодні нас чекає автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант - Стамбул». Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повний чудових місць, чарівних пам'яток історії, культури та архітектури. Всього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, площа Султан Ахмед, побуваємо на оглядовому майданчику в азіатській частині міста. Трансфер в аеропорт Стамбула. Переліт до Києва.
(Можливі варіанти прильоту в інші міста України: Харків, Херсона, Дніпропетровськ, Львів, Сімферополь, Одеса).

День 4 - Стамбул День 4 - Стамбул День 4 - Стамбул День 4 - Стамбул
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проживання в готелі 3 * -4 * на базі сніданків в Стамбулі,
• сніданків і вечерь в Гюре і Едірне;
• Трансфер а/п Стамбул (Ататюрк) - готель (обраної категорії) - а/п Стамбул (Ататюрк);
• екскурсії по програмі;
• Страхування (індивідуальне).
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Міжнародний авіа переліт в Стамбул з Києва, Дніпропетровська, Львова, Одеси, Запоріжжя, Харкова, Херсона від 130 $.
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обід і вечеря в Стамбулі, обіди в Бурсі і Едірне, сувеніри)

Важливо:
• При замовленні програми, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати
• При умові прильоту (вильоту) в (з) а / п Сабіха Гекчен, доплата за трансфер дивимося файл з цінами.
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Програма туру передбачає зворотний виліт з Стамбула не раніше 19:00 за місцевим часом;
• Відповідно до законодавства Турецької Республіки для в'їзду на територію країни громадянам України необхідно пред'явити підтвердження фінансового забезпечення в розрахунку 50 доларів США на день перебування (при відкриті турецької візи працівник посольства в аеропорту може запросити підтвердження фінансових гарантій).