Вікенд у Варшаву!

Без нічних переїздів!!!

День 1.

Львів - Варшава

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд у Варшаву. Оглядова екскурсія.
Екскурсія

Королівська столиця - Варшава

(входить у вартість туру)
Чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! Варшава зачаровує кольоровими будиночками з декоративними скульптурами і розписом; суворо-величні костели. Вся ця краса відбивається в річці Вісла, над якою височить символ польської столиці - Варшавська Сирена, яка передбачила рибалкам, що тут буде засноване велике місто. І найцікавіше, що саме так і сталося!
Вечірня програма екскурсія

Таємниці Загадкової Варшави

(Дорослий: 23євро / Діти: 18євро)
Романтичне, чарівне і таємниче Старе місто Варшави запрошує в гості. Тут важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці або по величезній декорації з затишними різнокольоровими будинками. Ми побачимо одну з найкрасивіших будівель, яку часто зображують на листівках Варшави. Обов'язково зробимо фото з символом міста, який зображений на гербі, а ще будемо вражені красою Кафедрального костелу св. Яна і св. Анни, колоною Сигізмунда III Вази, а також замкової площею. Ви дізнаєтеся, що приховують стіни королівського замку, і які історії вони зберігають. Ми з вами побачимо, таємні куточки, маленькі провулки, поговоримо про незвичної назви вулиць і дивних гербах будинків, які збереглися до наших днів.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 1 - Львів - Варшава
День 1 - Львів - Варшава
День 1 - Львів - Варшава
День 2.

Варшава - Торунь

Сніданок. У вільний час пропонуємо відвідати на вибір:

Королівський палац

(Дорослий: 28євро / Діти: 18євро)
 - візитну картку Варшави - резиденцію польських королів. Ми отримаємо задоволення від розкішних інтер'єрів палацу: лицарський і тронний зал, мармурова кімната, зал сенаторів і бальний зал з 17-ю позолоченими колонами і найбільшим в країні плафоном з розписом. А під захоплюючу історію про палац, який повстав з попелу, ми відвідаємо королівські покої, в яких зберігаються картини відомого великого польського художника - Яна Матейки.

Палац Вілянув

(Дорослий: 26євро / Діти: 16євро)
Розкішний палац Варшави, королівську резиденцію Яна ІІІ Собеського й Августа ІІ. «Захопленнню немає межі!» ... Саме ці слова ми згадуємо, насолоджуючись витонченістю та неповторним декором палацу ... Зали з чудовими інтер'єрами, шедеври живопису XVI-XIX століть. Нас чекає світ королівської розкоші!

Королівські Лазенки і Палац на воді

(Дорослий: 18євро / Діти: 18євро)
Серце Варшави, найкрасивіший і найдоглянутіший парк у місті. Історія Лазенок починається з дерев'яної фортеці мазовецкіх князів. Триста років тому, в 16 ст., тут жила Анна Ягеллонка, дружина польського короля Стефана Баторія, при ній тут з'явилася перша дерев'яна купальня. Нарешті, в 1623 р інший польській король Сигізмунд III Ваза побудував тут розкішний палац - Уяздовський замок. Місце було обрано не випадково - звідси відкривається прекрасний вид на Віслу. Буває, що в парку можна зустріти дам в старовинних сукнях і одягнених у фраки кавалерів. Це означає, що в Лазенках знімають фільм про давно минулі часи.

Слідами Коперніка

(Дорослий: 38євро / Діти: 30євро)
Запрошуємо в одне з найкрасивіших міст Польщі, де народився Микола Коперник - Торунь. Екскурсія в будинок і університет Коперніка, Староміська площа, ратуша, костел св. Яна, в якому зберігається знаменитий дзвін "Tuba Dei" (Сурма Господа), другий в країні за величиною після краківського Сигізмунда (7 тонн). Торунь славиться і єдиною в Польщі "пізанської" вежею, лише називається вона тут Krzywa Wieza (крива вежа). А ще завдяки своїй унікальній архітектурі, майже недоторканній середньовічним планування і безлічі готичних будівель, побудованих з цегли з 1997 року місто занесене в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Під час Другої світової війни місто залишилося неушкодженим і всі пам'ятники архітектури - оригінальні !!! Обов'язком кожного туриста є спробувати один із найсмачніших кулінарних символів Польщі - "торунській пряник" (toruński е pierniki)!

Терми Mszczonów

(Дорослий: 23євро / Діти: 23євро)
запрошуємо розслабитися і насолодитися силою гарячих джерел та відвідати ідеальне місце біля столиці.
Ночівля.
День 2 - Варшава - Торунь
День 2 - Варшава - Торунь
День 2 - Варшава - Торунь
День 2 - Варшава - Торунь
День 3.

Варшава - Люблін - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

Fashion House Outlet Center

Рекомендуємо відвідати найбільший торговий центр Польщі (і всієї Східної Європи). Здивує цей аутлет Вас вже своїм зовнішнім виглядом, адже будівля виконана в стилі старого міста з усіма його архітектурними особливостями. Не менш приємне здивування забезпечено і всередині будівлі, адже в Fashion House Outlet Варшава розташувала близько сотні всіляких магазинів, в яких можна придбати жіноче та чоловіче взуття і одяг, аксесуари для повсякденного життя і для «виходу в світ», спортивні товари, вироби галантереї, шкіряні вироби. Крім того, тут можна знайти досить цікаві пропозиції для Ваших діток - починаючи від іграшок і закінчуючи останніми новинками одягу і взуття. Знижки в кожному з цих магазинів, просто приголомшливі - вподобану річ, що тільки зійшла з подіуму тут можна «наміряти» за ціною на 30 - 70% нижче, ніж у фірмовому салоні. У перерві між покупками, Ви зможете трохи розслабитися, відвідавши одне з численних кафе. При бажанні, можна  віддати і дорожчий ресторанчик, що дозволить ще й побалувати себе стравами національної польської кухні.

Серце Любліна - Старе Місто

(Дорослий: 18євро / Діти: 10євро)
По дорозі пропонуємо відвідування прекрасного і старовинного містечка - Любдін  з багатовіковими кам'яницями, вузенькими вуличками, архітектурними пам'ятками, такими, як Краківська брама, каплиця Святої Трійці, Домініканський монастир, Кафедральний собор з різницею та скарбницею, а також єдина в своєму стилі каплиця Святої Трійці, Старий Театр, який є одним з найцінніших і цікавих... На Ринку можна відпочити в затишних кав'ярнях, де забуваєш про міську метушню, опинившись в романтичних обіймах Середньовіччя...
Виїзд в сторону кордону Прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - залізничний вокзал. До нових зустрічей!
День 3 - Варшава - Люблін - Львів
День 3 - Варшава - Люблін - Львів
День 3 - Варшава - Люблін - Львів
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• проживання по маршруту - готель зі сніданками
• екскурсії по програмі
• супровід гіда-керівника по маршруту
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• при наявності!!!! Міський податок (city tax) в готелях по маршруту оплачується особисто туристом на рецепції від 1,5 до 6 євро / ніч
• доплата за одномісне розміщення
• індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі)
• Консульський збір + Візовий Центр = 35євро + 25євро
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.
Шо таке
Радіогід?
Що таке Радіогід