Столичний вікенд: Варшава, Берлін, Дрезден, Прага, Краків!

27.11, 04.12, 19.12, 25.12, 29.12, 30.12, 01.01, 08.01, 18.01, 23.01, 30.01, 05.02, 13.02, 27.02, 05.03, 06.03, 08.03, 11.03, 25.03, 02.04, 14.04, 20.04, 22.04, 27.04, 29.04, 01.05, 04.05, 13.05, 22.05, 29.05, 05.06, 11.06, 18.06, 27.06, 01.07, 08.07, 15.07, 17.07, 22.07, 29.07, 05.08, 12.08, 21.08, 26.08, 02.09, 16.09, 25.09, 30.09, 07.10, 14.10, 21.10, 25.10, 27.10, 04.11, 18.11, 25.11, 03.12, 10.12, 18.12, 23.12, 30.12, 31.12

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

ПОЛЬЩА - НІМЕЧЧИНА - ЧЕХІЯ!!! 

УВАГА: 
5 екскурсій вже в ціні!
Екскурсія в Варшаві, Берліні, Дрезден, Празі та Кракові у вартості туру!

День 1.

Львів - Варшава

 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд в Варшаву. Пішохідна екскурсія «Таємниці Загадкової Варшави».
...романтичне, чарівне і таємниче Старе місто Варшави запрошує в гості. Тут важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці або по величезній декорації з затишними різнокольоровими будинками. Ми побачимо одну з найкрасивіших будівель, яку часто зображують на листівках Варшави. 
У вільний час пропонуємо автобусну екскурсію «Варшава - місто королів» (23€/16€). Чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також одразу три королівські резиденції! Вся ця краса відбивається в річці Вісла, над якою височить символ польської столиці - Варшавська Сирена. Королівські Лазенки - Серце Варшави, найкрасивіший і найдоглянутіший парк у місті.Історія Лазенок починається з дерев'яної фортеці мазоеецкіх князів. Триста років тому, в 16 ст., Тут жила Анна Ягеллонка, дружина польського короля Стефана Баторія; при ній тут з'явилася перша дерев'яна купальня. Нарешті, в 1623 р інший польській король Сигізмунд III Ваза побудував тут розкішний палац - Уяздовський замок. Місце було обрано не випадково - звідси відкривається прекрасний вид на закрут Вісли.
Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава
День 2.

Берлін

 Сніданок. Виселення з готелю. Пішохідна екскурсія «Відвертість Берліну» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, де найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Нам буде здаватись, що ми подорожуємо у машині часу, бо тут можна попасти в майбутнє і опинитись в минулому, а прогулюючись розкішними вулицями і проспектами, ми зможемо побачити сучасне. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму ...
У вільний час є можливість відвідати:
автобусну екскурсію «Берлін крізь часи» (26€/21€) Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, величний Берлінський кафедральний собор, колона Перемоги, і - візитна картка Берліна - Бранденбурзькі ворота.
екскурсію «Зачарований Берлін» (23€/18€). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішої площі Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях ...
Всім любителям пива рекомендуємо екскурсію «Пива багато не буває» (30€/26€). Під час, якої ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення, дізнаємося що таке «метр пива» і спробуємо його на смак! Також нам розкажуть, ніж берлінське пиво відрізняється від баварського, а закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачний вечерю в кращих німецьких традиціях!!! Переїзд в готель. Ночівля в готелі на території Німеччини.

День 2 - Берлін День 2 - Берлін День 2 - Берлін День 2 - Берлін
День 3.

Дрезден - Лейпциг - Саксонська Швейцарія

 Сніданок. Переїзд в Дрезден. Запрошуємо на екскурсію «Саксонський монарх - Дрезден»: Дрезденський оперний театр - один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все ...! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім'я «Флоренція-на-Ельбі», уздовж якої знаходиться тераса Брюля! Дрезден - це широка Ельба, це саксонська кухня, тонке саксонське вино і загадковий саксонський діалект...
У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:
насолодитись красотою Дрезденської картинної галереї (16€+вх.квиток).
здійснити подорож в Саксонську Швейцарію «Чарівність Ельби» (38€/30€). Немає меж захопленню ... там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди ... Спочатку відвідаємо скелястий парк «Бастай» - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, містками ... незабутнє враження !!!
«Місто поетів і музики - Лейпциг» (30€/23€). Ми відвідаємо місто мислителів і поетів - Саксонський Лейпциг. «Містечко біля лип» вражає своєю гармонійною атмосферою: численні парки, озера, вузенькі вулички і будівлі 16-х і 17-х століть. Ринкова площа, стара біржа, чудова Стара ратуша XIV століття, прекрасна церква Томаськирхе, в якій був хрещений Вагнер, знаменитий Лейпцігський університет - один з найпрестижніших в Німеччині, церква Св. Томаса, де працював органістом Йоганн Себастьян Бах. А Моцарт і Мендельсон виконували тут свої безсмертні твори. Прогулюючись тихими вуличками, відчуємо ритм і традиції часів романтизму! Переїзд в готель. Поселення та ночівля.

День 3 - Дрезден - Лейпциг - Саксонська Швейцарія День 3 - Дрезден - Лейпциг - Саксонська Швейцарія День 3 - Дрезден - Лейпциг - Саксонська Швейцарія День 3 - Дрезден - Лейпциг - Саксонська Швейцарія
День 4.

Прага

 Сніданок. Переїзд до столиці Чехії. Пішохідна екскурсія "Прага - місто легенд" - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати !!! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця. Всього й не перелічити! Усю цю красу ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, хватить мріяти, пора все це побачити своїми очима... У вільний час пропонуємо відвідати:
• прогулянку на кораблику по Влтаві (31€/26€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода .... Ось вони незабутні миті в житті...
• "Королівські Градчани ..." (18€/13€). Градчанської площі, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду - резиденції чеських князів.
• "Тіні старого міста" (18€/13€) На старовинних вуличках, серед затишних будинків та храмів оживають древні легенди. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним. Тут з'являються добрі лицарі і привиди, вони кличуть і запрошують нас у своє життя.
"Празьке пиво" (26€/21€).. З незапам'ятних часів пиво для чехів стало таким же традиційним і улюбленим напоєм. У Чехії пивовар - важлива персона, без нього не обходяться, як і без лікаря, пекаря або священика! Національна гордість, «півічко» - сьогодні налічує величезну кількість рецептів приготування. Кожен гурман знайде свій смак світлого, темного, нефільтрованого або різаного пива.
Переїзд в готель. Поселение и ночівля.

День 4 - Прага День 4 - Прага День 4 - Прага День 4 - Прага
День 5.

Краків - Львів - Величка

 Сніданок. Переїзд в Краків. Екскурсія «Королівський шлях» - шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі - торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут хвилини...  У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:
• «Ласощі польських королів» (26€/21Є) ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод повідає таємницю пивоваріння, покаже, де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороша вечеря з келихом пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий ...
"Польський Акрополь" - Вавельський замок (18€/13€). Розташований на високому березі Вісли, "Вавель" включає в себе королівський замок, кафедральний собор, і систему замкових укріплень. Вавель - той замок, в який хочеться йти, тому що велич, яка огортає його, притягує будь-кого, хто опиняється поруч. Він височить над містом, такий витончений і монументальний одночасно. А коли потрапляєш на територію замку, здається, що тут зібрана архітектура всіх країн і народів.
"Соляні Копальні" Велічки" (18€ + вх. квиток) - найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі дев'ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні витвори. Тут ми побачимо чарівні підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок...
Переїзд в сторону кордону. Повернення на Україну. Перетин кордону.
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом туркласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• екскурсії по програмі;
• супровід гіда-керівника по маршруту;
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Додаткове страхування, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• доплата за одномісне розміщення +68 євро / тур;
Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 25 €
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Послуги Візового Центру оплачують все.
ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ .
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
27.11 (04:30) - 01.12.19 196 євро 183 євро
04.12 (04:30) - 08.12.19 178 євро 166 євро
19.12 (06:00) - 23.12.19 196 євро 183 євро
25.12 (06:30) - 29.12.19 203 євро 196 євро
29.12 (09:30) - 02.01.20 200 євро 191 євро
30.12 (09:30) - 03.01.20 218 євро 208 євро
01.01 (04:00) - 05.01.20 149 євро 138 євро
08.01 (06:18) - 12.01.20 178 євро 166 євро
18.01 (06:18) - 22.01.20 178 євро 166 євро
23.01 (04:30) - 27.01.20 138 євро 128 євро
30.01 (06:18) - 03.02.20 178 євро 166 євро
05.02 (09:30) - 09.02.20 138 євро 128 євро
13.02 (06:18) - 17.02.20 138 євро 128 євро
27.02 (04:00) - 02.03.20 138 євро 128 євро
05.03 (07:30) - 09.03.20 138 євро 128 євро
06.03 (08:16) - 10.03.20 138 євро 128 євро
08.03 (02:30) - 12.03.20 138 євро 128 євро
11.03 (04:30) - 15.03.20 138 євро 128 євро
25.03 (07:30) - 29.03.20 178 євро 166 євро
02.04 (04:30) - 06.04.20 196 євро 183 євро
14.04 (07:30) - 18.04.20 178 євро 166 євро
20.04 (04:30) - 24.04.20 138 євро 128 євро
22.04 (06:18) - 26.04.20 138 євро 128 євро
27.04 (06:18) - 01.05.20 155 євро 146 євро
29.04 (05:30) - 03.05.20 155 євро 146 євро
01.05 (04:30) - 05.05.20 155 євро 146 євро
04.05 (07:30) - 08.05.20 155 євро 146 євро
13.05 (06:18) - 17.05.20 138 євро 128 євро
22.05 (06:18) - 26.05.20 178 євро 166 євро
29.05 (06:18) - 02.06.20 138 євро 128 євро
05.06 (09:30) - 09.06.20 138 євро 128 євро
11.06 (07:30) - 15.06.20 178 євро 166 євро
18.06 (06:18) - 22.06.20 178 євро 166 євро
27.06 (04:30) - 01.07.20 138 євро 128 євро
01.07 (06:18) - 05.07.20 138 євро 128 євро
08.07 (06:18) - 12.07.20 138 євро 128 євро
15.07 (09:30) - 19.07.20 138 євро 128 євро
17.07 (04:00) - 21.07.20 138 євро 128 євро
22.07 (04:30) - 26.07.20 138 євро 128 євро
29.07 (04:30) - 02.08.20 178 євро 166 євро
05.08 (06:18) - 09.08.20 138 євро 128 євро
12.08 (07:30) - 16.08.20 138 євро 128 євро
21.08 (02:30) - 25.08.20 138 євро 128 євро
26.08 (04:30) - 30.08.20 138 євро 128 євро
02.09 (02:00) - 06.09.20 138 євро 128 євро
16.09 (06:18) - 20.09.20 138 євро 128 євро
25.09 (09:30) - 29.09.20 138 євро 128 євро
30.09 (04:30) - 04.10.20 138 євро 128 євро
07.10 (04:30) - 11.10.20 138 євро 128 євро
14.10 (04:30) - 18.10.20 138 євро 128 євро
21.10 (08:16) - 25.10.20 138 євро 128 євро
25.10 (03:00) - 29.10.20 138 євро 128 євро
27.10 (05:30) - 31.10.20 138 євро 128 євро
04.11 (06:18) - 08.11.20 138 євро 128 євро
18.11 (04:30) - 22.11.20 138 євро 128 євро
25.11 (06:18) - 29.11.20 138 євро 128 євро
03.12 (02:30) - 07.12.20 138 євро 128 євро
10.12 (07:30) - 14.12.20 138 євро 128 євро
18.12 (06:18) - 22.12.20 138 євро 128 євро
23.12 (04:30) - 27.12.20 138 євро 128 євро
30.12 (07:30) - 03.01.21 163 євро 155 євро
31.12 (02:00) - 04.01.21 163 євро 155 євро
доплата
(за одномісне проживання)
75 євро
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати

Купуючи Турпакет, Ви зможете вибрати конкретні екскурсії в ході туру.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.