Магія Різдвяних ярмарокКраків, Прага, Дрезден, Відень, Будапешт

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!


День 1.

Львів - Краків

Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.

Приходьте! На ярмарок поспішайте!

Ярмарок не дасть нудьгувати! Співати треба, танцювати!
Екскурсія

Королівський шлях

(входить у вартість туру)
Краків-місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.
Ночівля на території Чехії.
День 1 - Львів - Краків
День 1 - Львів - Краків
День 1 - Львів - Краків
День 1 - Львів - Краків
День 2.

Прага

Сніданок. Переїзд до Праги.
Екскурсія

Зустріч з Прагою

(входить у вартість туру)
У лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця ... і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!

Нас запрошує Різдвяний Ярмарок на Староміський, Вацлавській площі та Майдані Республіки.

Перед Різдвом тут панує особлива атмосфера, просякнута запахом глінтвейну. Нас запрошують дерев'яні лоточки, які пропонують величезний вибір чеських сувенірів, ручних виробів, традиційних різдвяних прикрас. Керамічні кухлі, дерев'яні іграшки, маріонетки, вироби з чеського скла чекають Вас. Якщо Ви зголодніли або хочете попити, то немає необхідності йти з ринку, тому як тут знаходиться безліч лотків, що пропонують страви традиційної чеської кухні і традиційні чеські напої - медовину або грог.

Таємниці королів - Градчани

(Дорослий: 18евро / Діти: 13евро)
Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань – в ім'я віри і держави. Вас чекає Градчанська площа, Шварценбергский палац і  варта в Празькому граді. А також неймовірний собор Віта.
Таємниці королів - Градчани

Прогулянка на кораблику по Влтаві

(Дорослий: 30евро / Діти: 26евро)
Аперитиви, шведський стіл в супроводі цікавих розповідей... Ось вони незабутні миті в житті...
Прогулянка на кораблику по Влтаві

Тіні старого міста

(Дорослий: 18евро / Діти: 13евро)
Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. 
Ночівля.
День 2 - Прага
День 2 - Прага
День 2 - Прага
День 2 - Прага
День 3.

Дрезден - Майсен

Сніданок. У вільний час рекомендуємо:

Саксонський Дрезден

(Дорослий: 38евро / Діти: 30евро)
Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Розкішні будівлі Цвінгера.
При поїздці до Дрездену є можливість відвідати:

У Німеччині різдвяні ярмарки, наче втілення дитячих снів про Діда Мороза:

Ошатні різнокольорові будиночки під сніговими шапками, села з барвистими дерев'яними фасадами - все виблискує, іскриться, сліпучі вітрини, прикрашені ялинковими іграшками, гірляндами і свічками. Пахне імбирними пряниками, глінтвейном, апетитними смаженими сосисками, яблуками в карамельній глазурі...

Чарівність Ельби

(Дорослий: 38евро / Діти: 30евро)
Подорож в Саксонську Швейцарію. Немає меж захопленню... там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовби і піраміди. Ми відвідаємо скелястий парк «Бастай» – цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками... незабутнє враження!
Чарівність Ельби

Дрезденська картинна галерея

(Дорослий: 16евро / Діти: 16евро + вх. квиток)
У галереї старих майстрів одне з найбільших у світі зібрань живопису XV-XVIII століть. Найвідоміші шедеври колекції: "Сікстинська Мадонна" і "Динарій кесаря" Тіціана.

Порцелянове містечко Майсен

(Дорослий: 26евро / Діти: 21евро)
Тут все незвичайно і гарно, звідси кожен відвідувач забирає з собою частинку маленької казки.
Ночівля.
День 3 - Дрезден - Майсен
День 3 - Дрезден - Майсен
День 3 - Дрезден - Майсен
День 3 - Дрезден - Майсен
День 4.

Відень

Сніданок. Переїзд до Відня.
Екскурсія

Віденський вальс

(входить у вартість туру)
Відень - місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне ... Його заслужено називають серцем Європи. Це надзвичайне місто! - вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі ... Ми прогуляємося самим серцем Відня. Величний місто зачаровує шармом і витонченістю .
Віденський ярмарок - найстаріших в німецькомовних країнах. На Різдвяних базарах можна побачити любовно прикрашені кіоски, що продають Різдвяні солодощі, у вигляді печива, витончено виконаного на австрійський манер, льодяників, гарячого вина з пряним букетом, що заповнює свіже зимове повітря. Дрібні печива і волоські горіхи, загорнуті в золоту фольгу, прикрашають різдвяну ялинку. Кругом панує святкова атмосфера і відчуття домашнього затишку, викликаючи яскраві асоціації з чарівним світом казки .... У вільний час рекомендуємо:

Величний Відень

(Дорослий: 26евро / Діти: 21евро)
Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва – все це Відень, неповторний і прекрасний! "Це моя воля!" – цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку – химерний будинок Хундертвасер! А на завершення екскурсії – "відвідаємо" принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
Величний Відень
Переїзд в Будапешт.

Прогулянка на кораблику "Чарівність Дунаю"

(Дорослий: 26евро / Діти: 21евро)
Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста – Буду і Пешт... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі та музеї найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. З шампанським.... по  Дунаю. 
Ночівля на території Угорщини.
День 4 - Відень
День 4 - Відень
День 4 - Відень
День 4 - Відень
День 5.

Будапешт - Егер - купальні Егерсалок - Львів

Сніданок. Книжки та іграшки, гучні хлопавки, пряники, цукерки від тваринок привіти, Швидкохідні ковзани і морозні дні, гірки крижані, санки розписні, Пісні, танці, жарти, сміх - Вистачить для всіх! Екскурсії на вибір:

Будапешт – перлина Дунаю

(Дорослий: 18евро / Діти: 16евро)
О, це місто ... Незабутнє ... Неповторне ... Чарівне ... Воно пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом ... Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта – базиліки Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівного Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам'яні леви ...

Гуляш в Долині Красунь

(Дорослий: 18евро / Діти: 13евро)
Рекомендуємо дегустацію егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь!!!  Найвідоміше вино – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерська Дівчина».
Гуляш в Долині Красунь

Купальні Егерсалок

(Дорослий: 8евро / Діти: 6евро + вх. квиток)
Термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» –  місто Егерсалок! – для прекрасного відчуття бадьорості - відвідини Велнес-Комплексу. До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни...
Час прибуття до Львова орієнтовно після 24:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Безкоштовний трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!
День 5 - Будапешт - Егер - купальні Егерсалок - Львів
День 5 - Будапешт - Егер - купальні Егерсалок - Львів
День 5 - Будапешт - Егер - купальні Егерсалок - Львів
День 5 - Будапешт - Егер - купальні Егерсалок - Львів
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста сягає більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• супровід керівника групи
• проживання в готелі 3* зі сніданками
• екскурсії по програмі
Додатково оплачується:
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Консульський збір + Візового Центру = 35евро + 23евро
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати, ваучери

Ваучер в розмірі 31 євро
Ваучер надається лише у випадку відміни туру оператором, та перебронювані на тур оператора.
Ваучер можна використати для оплати замовлення (туру) або зарахувати в Турпакет.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.